• GoHome Professional
do 180000 eura 1.sprat 2.sprat što skuplji pala ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180000 eura 1.sprat 2.sprat što skuplji pala ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura 1.sprat 2.sprat što skuplji pala cena

  • Za upit "do 180000 eura 1.sprat 2.sprat što skuplji pala cena" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 840 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 230 m2
    • do 290 m2
    • 290 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 290 m2
    • 350 m2
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 346 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 199.000 € na 189.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Mirijevo 1, 189.000 €, 145,00 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.02.2026 - 218.000 €
13.03.2026 - 199.000 €
29.04.2026 - 189.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo vertikalu kuće smeštenu na lepoj lokaciji u naselju Mirijevo. Površina vertikale je 145m2. Kuća je lepo raspoređena i odličnog potencijala za investiranje. Prostire se na lepo uređenom placu od 2 ara. Renoviranje kuće je potrebno. Sastoji se od niskog....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 135.000 €, 390,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 150.000 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u centru Popovca (9 km od centra Niša), sa poslovnim i magacinskim prostorom i izlazom na glavnu ulicu. Nalazi se u blizini autobuske stanice, kao i ostalih objekata od značaja za svakodnevni život. Ukupna površina kuće je 300 m2, na parceli od 798 m2. Na prvom spratu....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, POPOVAC, 135.000 €, 390,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 150.000 €
15.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180000 eura 1.sprat 2.sprat što skuplji pala cena'
185.000 €
120.000 €
50.000 €
 
-14%

Promena cene sa 140.000 € na 120.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LOZNICA, 120.000 €, 262,00 m2 cca 460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.05.2025 - 150.000 €
30.05.2025 - 140.000 €
15.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

4 km udaljeno od grada Loznica (Zapadna Srbija) se prodaje lepa udobna kuća. Ukupna površina kuće iznosi 262 m2, dok stambena 200 m2. Kuća ima tri nivoa. Na prvi se ulazi sa terase (sa prednjeg dela kuće). Tamo se nalaze trpezarija sa kuhinjom i dnevna soba. Ulaz na drugi nivo se....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 30.000 € na 25.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BELA PALANKA, 25.000 €, 126,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 30.000 €
03.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica u selu Dolac, koje se nalazi na oko 20ak kilometara od Niša prema Beloj Palanci. Kuća je podignuta 90-ih godina i orijentisana je ka obroncima Svrljiških planina i ka Nišavi. Nišava je udaljena 70-ak metara od kuće. Vikendica poseduje 3 etaže, po 40-ak kvadrata....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>