• GoHome Professional
do 180000 eura 1.sprat - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 180000 eura 1.sprat - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura 1.sprat

  • Za upit "do 180000 eura 1.sprat" pronađeno 4 918 nekretnina - prosečna cena 1.954 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 170.000 €, 64,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan poslovni prostor u centru grada, u Višnjićevoj ulici, kod "Alonsa". Nalazi se na prvom spratu starije zgrade sa urednim ulazom. Sastoji od dve sobe, kupatila, ostave i terase. Renoviran je i ne zahteva nikakva dodatna ulaganja. Zbog lokacije i strukture, ova nepokretnost....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 170.000 €, 70,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

#nekretnine zlatibor kuća na prodaju +381 64 3232 057 70m2 dvorište jelena anžujska, zlatibor prizemlje kuće: dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom, toaletom, terasom i izlaskom u dvorište i sprat kuće : 2 spavaće sobe sa terasama kupatilo parking ispred objekta cena 170.000€ +381....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 170.000 €, 56,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan 56m Nova Detelinara J.Veselinovića Lokacija: Nova Detelinara (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Janka Veselinovića Sobnost: Dvoiposoban Kvadratura: 56m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 170.000 €, 98,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad,Adice Prodaje se prostran,svetao i funkcionalan četvorosoban stan površine 98m2 na prvom spratu održavane stambene zgrade sa ukupno 4 stana. Ova nekretnina nudi idealan balans između privatnosti i komfora,savršena za porodice koje traže miran kraj bez gradske buke. Struktura....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 170.000 €, 200,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižena kuća od 225m2 na 4,8 ari placa dva podruma od 45m2+ 10m2. na prizemlju trosoban stan, na prvom spratu trosoban stan+ tavan+ 2 terase. Na placu ima tri pomoćna uknjižena objekta .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 170.000 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan – Zemun, 63m², 170.000 € Na prodaju komforan dvoiposoban stan površine 63m², koji se nalazi na prvom spratu manje stambene zgrade bez lifta, u mirnom delu Zemuna. Lokacija: Zemun – mirna i dobro povezana ulica Površina: 63 m² Spratnost: 1. sprat (zgrada nema lift)....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 170.000 €, 160,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižena kuća u dva nivoa prizemlje i prvi sprat na placu velicine 4,5 ara. PROSTORIJE : 1. Prizemlje 80 m2 - hodnik, kuhinjsko - trpezarijski deo sa ostavom, dnevna soba sa izlazom na terasu, 2 spavace sobe i kupatilo. Sprat 80m2 - hodnik, kuhinjsko - trpezarijski deo....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 170.000 €, 68,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan poslovni prostor u srcu Beograd, na Dorćolu. Nalazi se nadomak Višnjićeve i Gospodar Jovanove ulice a na par koraka od Knez Mihailove ulice i Studentskog parka. Površine je 68m2 i predstavlja odličan potencijal za otvaranje kancelarijskog prostora.....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 170.000 €, 160,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Tražite kuću u dobrom kraju u naselju Duvanište, ovo može biti prava ponuda za vas. Prodaje se 1 i 2 sprat kuće. Prvi sprat ima 70m2 i sastoji se od hodnika, dnevng boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe , kupatila i terase. Drugi sprat je površine 40m2+50m2 terase i čine....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 170.000 €, 187,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja kuće Vrnjačka banja. Na placu od 60 ari, zasebna kuća. Kuća je potpuno renovirana. Zidana od cigle. Kompletno promenjene vodovodne i elektro instalacije. Kuća ima dve etaže + tavanski prostor. Prizemlje, I sprat i tavan. sredjen, Od prostorija u prizemlju ima veliki dnevni....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 170.000 €, 76,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 4,0 stana od 76m2 na prvom spratu u novim Galens kompleksu. + Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika AGENT: Nebojša Tukodi 060 139 0 333 broj licence 4290 EXPO REAL ESTATE DOO Bulevar Zorana Đinđića 45V,Novi Beograd Upisan u registar posrednika....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 170.000 €, 291,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju polovina porodične kuće, sa odvojenim ulazom, sa pola placa sa izlazom na glavni asfaltni put. Prikljucak za vodu, prikljucak za trofaznu struju, prikljuceno na kanalizaciju a poseduje i septičku jamu, grejanje na čvrsto gorivo, telefon i interenet nisu uvedeni ali kablovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 170.000 €, 50,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se namešten dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji. Stan ima dnevnu sobu, trpezariju, kuhinju, dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo i terasu. Zgrada je sagrađena pre par godina, sav nameštaj je kupljen nov i rađen je po meri.Raspored stana je odličan i veoma funkcionalan - odgovara....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 169.950 €, 110,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

NOV USELJIV! -veoma kvalitetna gradnja,i oprema.. -lokacija dobra u blizini aut.stajalište,škola,vrtić u blizini glavnog puta za Novi Sad.. 110m2-četvoroiposoban stan na prvom spratu dva kupatila..grejanje podno ,svaki stan sopstveni strujni kotao uz stan gratis parking mesto!!!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.950 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, na izuzetnoj lokaciji – Nova Detelinara, ulica dr Svetislava Kasapinovića. Stan se nalazi na 1. spratu moderne zgrade sa liftom, u kvalitetnoj novogradnji, i predstavlja odličnu priliku kako za porodično stanovanje, tako i kao sigurna investicija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 169.950 €, 42,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – dvosoban stan 42 m2 na Grbavici Na prodaju je dvosoban stan površine 42 m2 na Grbavici u Novom Sadu, smešten u mirnom delu naselja okruženom zelenilom i porodičnim kućama, a istovremeno u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja. Ova nekretnina predstavlja....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 169.950 €, 283,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična prilika. Podrum, garaža, prizemlje, prvi sprat i potkrovljeali ne smemo da zaboravimo i prelep plac u mirnoj ulici. Nekretnina sa velikim potencijalnom, potkrovlje u sirovom stanju spemno da ga novi vlasnik preuredi po svom ukusu, prizemlje predviđeno kao poslovni prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 169.900 €, 87,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u Zemunu, na vrlo mirnoj lokaciji. Stan se nalazi na prvom spratu manje stambene zgrade u naselju Meandri. Po strukturi je duplex stan u pitanju. Na prvom spratu se nalazi ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, kupatilo, ostava i toalet.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 181.700 €, 63,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo na Podbari Izuzetan Trosoban stan 63 m2 u Novogradnji na TOP LOKACIJIStan se nalazi na Prvom spratu zgrade,svetao je i funkcionalan,dvostrano je orijentisan,ističe se kvalitetna ugradnja,Italijanska keramika,Pvc stolarijaGrejanje je CentralnoMogućnost Kupovine preko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 169.792 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan 3.0-soban stan na prvom spratu u zgradi sa liftom izuzetno blizu ulice Bulevar kralja Aleksandra kod Kluza (gradskog prevoza, marketa, škola, vrtića, itd). Visok nivo kvaliteta gradnje: garaža, lift, aluminijumska stolarija, toplotne pumpe, tarket,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 169.740 €, 58,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan od 58m², uknjižen, strukture 2.0, na prvom spratu zgrade sa liftom, u samom srcu Novog Sada. Lokacija je idealna – samo minut hoda do pešačke zone, u blizini Dunavskog parka i škole, što ga čini savršenim izborom za porodice ili pojedince koji traže praktičnost i udobnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.700 €, 63,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053452…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, NOVA DETELINARA, DVOSOBAN STAN, RUMENAČKA ULICA, 63m2… Predstavljam vam odličan, komforan, klasik dvosoban stan površine 63m2, pozicioniran na prvom spratu stambene zgrade odličnog kvaliteta. Akcenat na vrhunski raspored sledećih prsotorija:....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 173.000 € na 169.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 169.500 €, 69,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 173.000 €
01.05.2026 - 169.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lep, funkcionalan i veoma prijatan trosoban stan površine 69 m², smešten na prvom spratu uredne stambene zgrade sa liftom, u jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – u blizini Novosadskog sajma. Ova lokacija pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada, kao i neposrednu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 169.400 €, 77,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban, komforan stan u blizini Pravnog fakulteta, 77 m2. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade kvalitetne gradnje, sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Na podovima je parket, stolarija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 169.400 €, 77,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi BOX nekretnina, trosoban stan površine 77m2 na prvom spratu stambene zgrade sa dva lifta u samom centru grada. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini pravnog i ekonomskog fakulteta, pešačke zone i samog centra grada. Sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 169.270 €, 83,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stanovi na prodaju u Novom Sadu – luksuzni četvorosobni (4.0) stanovi u urbanim vilama u Vidovdanskom naselju, na odličnoj lokaciji, idealni za porodični život ili kao investicija za izdavanje stanova u Novom Sadu. Ovi stanovi nude savršen spoj udobnosti, privatnosti i funkcionalnosti:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 169.200 €, 60,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Trosoban stan 60 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulične je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika, Hrastov....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 169.000 €, 160,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2024.,

www.berzanekretnina.org

U ulici Vuka Karadžića u prizemlju kuće prodaje se uknjižen stan (90m2) sa pripadajućim dvorištem (3 ara) kao i pripadajućom garažom (30m2) Prostorije: Ulazna zona, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo, ostava i terasa ispred dnevnog boravka. Predivna pozicija....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 169.000 €, 270,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u lepom okruženju.Sastoji od tri trosobne stambene jedinice koje mogu biti potpuno odvojene.U prizemnom delu: dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo,terasa. I sprat: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 169.000 €, 69,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo Dvoiposoban stan 69m preko puta Sajma,I sprat,u sve prostorije se ulazi iz predsoblja, uknjižen,odmah useljiv. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 169.000 €, 58,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118212, lift, terasa, uknjižen. Vrhunski dvosoban stan u strogom Centru grada,pored Riblje pijace, u mirnom delu okružen zelenilom i drvoredom sa obe strane,1.sprat, ima lift, uknjižen 58m2 plus 2 terase koje nisu ušle u kvadraturu stana jedna 3m2 druga 8m2,dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 169.000 €, 59,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107921, I/X, lift, uknjižen. Na prodaju dvosoban stan na Limanu 2. Ukupna neto površina 62 m2, bez terase 56m2. Stan je renoviran, i prodaje se kompletno opremljen, a može i bez nameštaja po želji kupca. Nalazi se na prvom spratu, dvostrano orjentisan, sa pogledom na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 169.000 €, 64,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Podbara dvoiposoban stan 64m2 Nov neuseljavan prvi sprat grejanje podno, kalorimetri (samostalno podešavanje regulisanja temperature) Topla voda Stan se nalazi u mirnom i porodičnom kraju, u neposrednoj blizini centra grada, škola, vrtića, marketa i javnog prevoza. Idealna prilika....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 169.000 €, 170,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 100279, 3a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, deljiv, horizontala. Na prodaju horizontalna kuce na super lokaciji, nedaleko od glavne Beogradske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 169.000 €, 58,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE PRELEP STAN U CENTRU KOD RIBLJE PIJACE ULICA STEVANA MILOVANOVA NA PRVOM SPRATU DVE TERASE KOJE NISU USLE U KVADRATURU JEDNA GLEDA NA ULICU JEDNA NA DVORISTE OD 3+8m2 STAN SE PRODAJE KOMPLETNO NAMESTEN JEDNA SOBA OD 12m2 KUHINJA SA TRPEZARIJOM 15m2 SOBA 22m2 CENA 174.070eur....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 169.000 €, 58,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 2,0 stana od 58m2 u Stevana Milovanova u blizini riblje pijace. Stan je na prvom spratu bez lifta. Dnevna soba 12m2 Kuhinja sa trpezarijom 15m2 Terasa 3m2 Spavaća soba 22m2 Terasa 8m2. Stan se prodaje kompletno namešten. + Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 168.970 €, 57,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan površine 57,36 m2, smešten na prvom spratu moderne stambene zgrade na odličnoj lokaciji - Bulevar Patrijarha Pavla, u neposrednoj blizini Futoškog puta. Lokacija koja ima sve: brzu povezanost sa gradom, sadržaje na dohvat ruke i dugoročnu investicionu vrednost.Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 168.950 €, 69,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlican trosoban stan na TOP LOKACIJI,idealnoj za miran porodicni zivot.Dvorisno orijentisan i sklonjen od buke. 1.sprat u kvalitetnoj i dobro odrzavanoj zgradi.Poseduje ostavu u suterenu od 3-4kvm i tavanski prostor.Prodaje se sa ugradnim namestajem.Stan je uknjizen 1/1.Za sve dodatne....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 168.920 €, 191,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novija kuća Rakovac +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045741 Rakovac. Oglašavamo prodaju novije uređene i brzo useljive kuće u Rakovcu. Kuća poseduje prizemlje i sprat. Kuća je komplet osposobljeno za život. U prizemlju je dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe i kupatilo. Poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 168.920 €, 58,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100338 Na prodaju uknjižen dvosoban stan u Centru grada, u neposrednoj blizini Riblje pijace, Dunavskog parka i keja. Stan je uknjižen 1/1 i može se prometovati putem stambenog kredita, uknjižen na 58m2, dok u stvarnosti ima 69m2 (dve terase nisu ušle u kvadraturu).....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 163.800 € na 168.900 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 168.900 €, 58,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 163.800 €
27.02.2026 - 168.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetan dvosoban stan od 58 m², smešten na prvom spratu zgrade sa liftom, u samom srcu Novog Sada, tik pored Riblje pijace. Iako se nalazi u najstrožem centru grada, prostor odiše iznenađujućim mirom, zahvaljujući zelenilu i drvoredima koji okružuju zgradu sa obe strane,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 168.900 €, 82,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Prodajemo 82 m2 VETERNIK ul. Dragoslava Srejovića, TROSOBAN STAN, 1 sprat od 3, nov, terasa, grejanje na toplotne pumpe vazduh - voda, 2 kupatila, LEPO UREĐEN - UKNJIŽEN - ODMAH USELJIV !!! 064-829-5005, 064-829-5005, 021-6337-037, VETERNIK ul. Dragoslava Srejovića....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 421)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>