• GoHome Professional
do 180 m2 zadnjih 7 dana pala cena što jeftiniji d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 zadnjih 7 dana pala cena što jeftiniji d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 zadnjih 7 dana pala cena što jeftiniji do 31000 eura do 608 eura/m2

  • Za upit "do 180 m2 zadnjih 7 dana pala cena što jeftiniji do 31000 eura do 608 eura/m2" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 324 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 20000 eura
    • do 25000 eura (prosečna cena)
    • do 30000 eura
    • do 252 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • centralno grejanje
    • dvorište
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 29.500 € na 28.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 28.000 €, 46,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 35.000 €
12.12.2025 - 30.000 €
01.03.2026 - 29.500 €
10.05.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Evo predloga za oglas: **Vikend kuća na Moravi – idealna za odmor i ribolov** Prodaje se **legalizovana vikend kuća** smeštena **direktno pored reke Morave**, sa prelepim pogledom i idealnom pozicijom za odmor, vikend uživanje ili porodični beg iz grada. **Glavni objekat:** * Prizemlje:....

 
 
 
 
-29%

Promena cene sa 35.000 € na 25.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 25.000 €, 153,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 35.000 €
10.05.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Prigrevici, prodaje se starogradska kuća od mešanog materijala, povšrine 153m2, na većem placu od 22ar. Dva kupatila, dve kuhinje, pet soba, pogodna za dve familije. Grejanje na GAS, voda sa vodovoda, trofazna struja, kanalizacija. Sve legalizovano. Uredni papiri, vlasnik 1/1 .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 29.000 € na 26.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOVAČICA, 26.000 €, 70,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 29.000 €
06.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Samošu seku na oko 65 kilometara od Beograda, na prodaju kuća od 70 m2 sa 15 ari placa. Kuća starije gradnje, ali generalno sređena iodmah useljiva. Kuća ima 2 spavaće sobe, dnevni boravak,kuhinju sa trpezarijom,kupatilo,ostavu i predsoblje. Podovi laminati i pločice, novo urađena....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180 m2 zadnjih 7 dana pala cena što jeftiniji do 31000 eura do 608 eura/m2'
29.000 €
29.000 €
30.000 €
 
-4%

Promena cene sa 28.000 € na 27.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOSJERIĆ, 27.000 €, 118,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 28.000 €
08.05.2026 - 27.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dve kuće od 58m2 i 60m2 na lepoj ravnoj parceli od 6 ari, Kuće su u izvornom stanju i potrebna su izvesna ulaganja. Odlična pozicija u centralnom delu sela i u neposrednoj blizini Divčibara. Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika "SM nekretnine"....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 32.000 € na 30.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PRIJEPOLJE, 30.000 €, 109,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 34.000 €
08.04.2026 - 32.000 €
06.05.2026 - 30.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Horgošu se prodaje prizemna porodična kuća od čvrstih materijala za renoviranje. Površine je 109 m² i nalazi se na placu od 713 m² . Kuća se sastoji od ulaznog hola, hodnika, tri sobe, kupatila sa kadom i prostrane kuhinje sa trpezarijom. Uz kuću je naslonjena pomoćna zgrada.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 3)

<< <1> >>