• GoHome Professional
do 180 m2 zadnjih 7 dana što skuplji pala cena baz - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 zadnjih 7 dana što skuplji pala cena baz - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 zadnjih 7 dana što skuplji pala cena bazen do 24000 eura

  • Za upit "do 180 m2 zadnjih 7 dana što skuplji pala cena bazen do 24000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 22000 eura (malo jeftiniji)
    • 25000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 29.000 € na 26.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOVAČICA, 26.000 €, 70,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 29.000 €
06.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Samošu seku na oko 65 kilometara od Beograda, na prodaju kuća od 70 m2 sa 15 ari placa. Kuća starije gradnje, ali generalno sređena iodmah useljiva. Kuća ima 2 spavaće sobe, dnevni boravak,kuhinju sa trpezarijom,kupatilo,ostavu i predsoblje. Podovi laminati i pločice, novo urađena....

 
 
 
 
-29%

Promena cene sa 35.000 € na 25.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 25.000 €, 153,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 35.000 €
10.05.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Prigrevici, prodaje se starogradska kuća od mešanog materijala, povšrine 153m2, na većem placu od 22ar. Dva kupatila, dve kuhinje, pet soba, pogodna za dve familije. Grejanje na GAS, voda sa vodovoda, trofazna struja, kanalizacija. Sve legalizovano. Uredni papiri, vlasnik 1/1 .

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 25.000 € na 22.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 22.000 €, 12,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 25.000 €
08.05.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Lipov lad - Prespanska garaža, 12m2, -1, lift Garažno mesto u novoj zgradi. Poseduje lift. Garažno mesto je klackalica - donje mesto na klackalici, ima veliki prostor za manevrisanje. Garaža ima samo jedan nivo, donje mesto na klackalici. Dimenzije mesta: širina 240cm, visina....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 25.000 € na 22.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 22.000 €, 12,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 25.000 €
08.05.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Prespanska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 10.000 € na 9.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, NOVI SAD, Bulevar, 9.000 €, 11,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 10.000 €
05.05.2026 - 9.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000449. NOVI SAD, BULEVAR OSLOBOĐENJA, GARAŽNO MESTO, 11m2, EKSKLUZIVNO POSREDOVANJE. Oglašavamo prodaju uknjiženog garažnog mesta pozicioniranog na trećem spratu, od ukupno pet spratova, u garaži na Bulevaru oslobođenja. Nalazi se u blizini Promenade i Merkatora i, obzirom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 180 m2 zadnjih 7 dana što skuplji pala cena do 24000 eura (11)
  • do 180 m2 zadnjih 7 dana što skuplji pala cena bazen (20)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>