• GoHome Professional
do 180 m2 useljiv podrum što veći Oglasi objavljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 useljiv podrum što veći Oglasi objavljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 useljiv podrum što veći Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 180 m2 useljiv podrum što veći oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 520.000 €, 175,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prostran kompletno renoviran, funkcionalan i moderan, komforan, petosobana na II spratu PTK, svetao i dvostran od 175m2, u centru Zemuna uknjižen, odmah useljiv. Grejanje, toplotne pumpe uz visoku energetsku efikasnost i niske troškove. U svim prostorijama i Inverter klime. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 463.500 €, 194,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar (Kej), ulica Maksima Gorkog. Izdvajamo iz ponude odličan osmosoban dupleks stan na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak osnovne škole, šetališta keja, a u neposrednoj blizini strogog centra grada i fakulteta. Ovaj stambeni prostor je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 660.000 €, 194,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Kosančić Ivana. Izdvajamo iz ponude ekskluzivan, po strukturi šestosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini centra grada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja, osnovne škole i vrtića Gornju etažu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 310.000 €, 190,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2022.,

www.galerijanekretnine.com

5. 0, 190m2(terasa 23m2), pr/3, CG, podrum, parking, ostava, interfon, internet, telefon, ktv, video nadzor Ulica Milića od Mačve nalazi se u Mirijevu IV, pruža se od Mirijevskog venca do ulice Ljubiše Miodragovića. Ulica je mirna sa dosta zelenila i ima potpuno razvijenu infrastrukturu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 512.200 €, 187,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Fantastičan petosoban. Nov - useljiv. Dnevni boravak sav u portalima 44,32m2 - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo. Na spratu isti raspored (u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 618.000 €, 177,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena nekretnina kod Banovine. Zauzima celu treću etažu, prodaje se sa garažom u prizemlju objekta od 15m2. Projekat stana je odličan, veliki dn.boravak, izuzetno svetao sa kuhinjom i trpezarijom, 3 spavaće sobe, dva kupatila, garderoberi, ostave Bez ikakvog ulaganja i prodaje....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je uknjižen i kompletno renoviran petosoban stan od 175 m2, na drugom spratu manje stambene zgrade, u srcu šarmantnog Zemuna. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao, funkcionalan i odmah useljiv. Raspored: ulazni antre, veliki dnevni boravak sa terasom i galerijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 887.888 €, 170,00 m2 cca 5220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Knez Mihailova, EXTRA centar Beograda, na Opštini Stari grad., MAGNAT prodaje 8.0 soban stan od 170m2, (uknjiženo 167m2 - peti sprat 80,94m2, šesti sprat 85,90m2), 5 i 6 sprat, u posleratnoj zgradi, sa 1 liftom. PROSTORIJE: stan je duplex, na svakom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 887.888 €, 170,00 m2 cca 5220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Knez Mihailova, EXTRA centar Beograda, na Opštini Stari grad., MAGNAT prodaje 8.0 soban hostel/stan od 170m2, (uknjiženo 167m2 - peti sprat 80,94m2, šesti sprat 85,90m2), 5 i 6 sprat, u posleratnoj zgradi, sa 1 liftom. PROSTORIJE: duplex, na svakom nivou....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 180 m2 useljiv podrum što veći (1081)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>