• GoHome Professional
do 180 m2 uknjižen opremljen što manji do 120000 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 uknjižen opremljen što manji do 120000 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 uknjižen opremljen što manji do 120000 eura pala cena Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 180 m2 uknjižen opremljen što manji do 120000 eura pala cena zadnjih 14 dana" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 2.518 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 117.500 € na 115.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 115.000 €, 41,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 120.000 €
06.04.2026 - 119.000 €
26.04.2026 - 117.500 €
13.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Optimist nekretnine vam nude lep dvosoban stan u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine. Stan je uknjižen (moguća kupovina sredstvima iz kredita). Stan je namešten, opremljen i kao takav se prodaje. Dvostrano je orijentisan, sunčan i svetao. Nalazi se na drugom spratu od četiri, modernog....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 64.000 € na 60.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 60.000 €, 17,00 m2 cca 3530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.11.2025 - 65.000 €
27.01.2026 - 64.000 €
07.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 8081277, NOVI SAD - CENTAR, PRODAJA-VIŠENAMENSKI POSLOVNI PROSTOR, 17m2 U strogom centru Novog Sada, u pešačkoj zoni u našoj ponudi , potpuno opremljen ženski-frizerski salon. Vlasnički papiri uredni, uknjižen 1/1. Salon se nalazi u suterenu i vlasnik je spreman na dogovor.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 136.000 € na 132.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 132.000 €, 70,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 136.000 €
13.05.2026 - 132.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Kneza Mihaila Obrenovića, 70m2, 3.0, VPR/4. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, 2 terase, pripadajući podrum. Uknjižen na 67m2, mereno sa terasama i ostavom 70 m2. Grejanje na struju, TA ili klima. Stan je kompletno renoviran 2024 god, elektro i vodovodne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180 m2 uknjižen opremljen što manji do 120000 eura pala cena zadnjih 14 dana'
114.900 €
114.900 €
 
-4%

Promena cene sa 119.900 € na 114.900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 114.900 €, 43,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 124.999 €
11.03.2026 - 119.900 €
13.05.2026 - 114.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129336, PR/I, dupleks, klima, uknjižen, stara gradnja. U mirnoj ulici u centru Zemuna, u ambijentu starog gradskog jezgra, prodaje se funkcionalan i izuzetno prijatan dvoetažni stan površine 43 m² (realnih), sa dodatnim galerijskim prostorom.Sastoji se iz : prizemlja....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.900 € na 114.900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 114.900 €, 43,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 124.999 €
11.03.2026 - 119.900 €
13.05.2026 - 114.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 1)

<< <1> >>