• GoHome Professional
do 180 m2 uknjižen opremljen što manji do 120000 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 uknjižen opremljen što manji do 120000 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 uknjižen opremljen što manji do 120000 eura pala cena

  • Za upit "do 180 m2 uknjižen opremljen što manji do 120000 eura pala cena" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 2.190 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 64.000 € na 60.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 60.000 €, 17,00 m2 cca 3530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.11.2025 - 65.000 €
27.01.2026 - 64.000 €
07.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 8081277, NOVI SAD - CENTAR, PRODAJA-VIŠENAMENSKI POSLOVNI PROSTOR, 17m2 U strogom centru Novog Sada, u pešačkoj zoni u našoj ponudi , potpuno opremljen ženski-frizerski salon. Vlasnički papiri uredni, uknjižen 1/1. Salon se nalazi u suterenu i vlasnik je spreman na dogovor.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 47.000 € na 42.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, RAŠKA, 42.000 €, 28,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.08.2025 - 47.000 €
10.04.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen apartman, modernog enterijera, površine 28 m², koji se nalazi na Kopaoniku, u Vikend naselju u kompleksu Milmari resort. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika i kupatila. Apartman je opremljen sa kvalitetnim nameštajem i tehnikom. Karakteristike....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 82.000 € na 79.000 € dana 05.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Vetermik, 79.000 €, 31,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.02.2026 - 86.000 €
26.02.2026 - 82.000 €
05.03.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053824, VETERNIČKA RAMPA, JEDNOIPOSOBAN, 31M2 U neposrednoj blizini samog kružnog toka na Novom Naselju nalazi se ovaj manji, funkcionalan dvoiposoban stan koji se prodaje kompletno opremljen. Pogodan je kako za život, tako i kao investicija. Uknjižen 1/1. Srećna kupovina!....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180 m2 uknjižen opremljen što manji do 120000 eura pala cena'
118.450 €
123.600 €
74.000 €
 
-5%

Promena cene sa 62.850 € na 60.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 60.000 €, 32,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 62.850 €
08.03.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno opremljen stan sa pripadajućim parking mestom, na prizemlju u ulici Prote Veljka Mirosavljevića. Dnevna soba sa kuhinjom (televizor i frižider novi, pod garancijom), spavaća soba, kupatilo. Stan je uknjižen kao garaža, grejanje na toplotne pumpe, niski mesečni....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 117.500 € na 115.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 115.000 €, 41,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 120.000 €
06.04.2026 - 119.000 €
26.04.2026 - 117.500 €
13.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude lep dvosoban stan u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine. Stan je uknjižen (moguća kupovina sredstvima iz kredita). Stan je namešten, opremljen i kao takav se prodaje. Dvostrano je orijentisan, sunčan i svetao. Nalazi se na drugom spratu od četiri, modernog....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.900 € na 114.900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 114.900 €, 43,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 124.999 €
11.03.2026 - 119.900 €
13.05.2026 - 114.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129336, PR/I, dupleks, klima, uknjižen, stara gradnja. U mirnoj ulici u centru Zemuna, u ambijentu starog gradskog jezgra, prodaje se funkcionalan i izuzetno prijatan dvoetažni stan površine 43 m² (realnih), sa dodatnim galerijskim prostorom.Sastoji se iz : prizemlja....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 130.000 € na 123.600 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 43,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 133.900 €
15.03.2026 - 130.000 €
26.04.2026 - 123.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno svetao i pažljivo renoviran stan sa galerijom, smešten u mirnoj i prijatnoj ulici na Sajmištu. Ova nekretnina predstavlja odličan spoj funkcionalnosti i udobnosti, idealan kako za život, tako i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan se nalazi na četvrtom....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 64.900 € na 63.900 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 63.900 €, 43,00 m2 cca 1490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 64.900 €
09.05.2026 - 63.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.knez-nekretnine.com

IZUZETNO KOREKTNA PONUDA! PRODAJE SE PRELEP, RENOVIRAN, OPREMLJEN I UKNJIŽEN STAN U NOVOM NASELJU. STAN JE FUNKCIONALNO JEDNOIPOSOBAN I ODMAH JE USELJIV. ODRŽAVANA ZGRADA OKRUŽENA ZELENILOM, PARKINGOM I KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM. PROSTORIJE: PREDSOBLJE, SOBA, KUPATILO, KOMFORNA KUHINJA....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 129.000 € na 122.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 129.000 €
17.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan na prodaju, ŽarkovoProdaje se uknjižen dvosoban stan u Žarkovu, na dobroj i mirnoj lokaciji. Stan ima ukupnu površinu 50 m2 i pripadajuću ostavu površine 8 m2. Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade sa ukupno četiri sprata.Stan je standardne gradnje i veoma funkcionalnog....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 115.000 €
08.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderno opremljen apartman na Zlatiboru, u mirnom i prestižnom naselju Zova, tačno ispod trim staze, u samom pojasu četinara. Lokacija je izdvojena od gradske gužve, sa čistijim vazduhom i prirodnim ambijentom, idealna za odmor i miran boravak, a istovremeno na odličnoj....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 127.720 € na 121.330 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 121.330 €, 62,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 127.720 €
01.05.2026 - 121.330 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN NAMEŠTEN DUPLEKS STAN NA DETELINARI---Agencijska šifra: 1007979. Prodaje se kompletno opremljen trosoban dupleks stan na petom spratu zgrade sa liftom u mirnom kraju Detelinare. Donja etaža stana se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 136.000 € na 132.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 132.000 €, 70,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 136.000 €
13.05.2026 - 132.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Kneza Mihaila Obrenovića, 70m2, 3.0, VPR/4. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, 2 terase, pripadajući podrum. Uknjižen na 67m2, mereno sa terasama i ostavom 70 m2. Grejanje na struju, TA ili klima. Stan je kompletno renoviran 2024 god, elektro i vodovodne....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 105.000 € na 101.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELA CRKVA, 101.000 €, 74,00 m2 cca 1370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 105.000 €
26.04.2026 - 101.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban apartman, dupleks, opremljen i uknjižen.  U neposrednoj blizini Glavnog jezera, u najlepšem kompleksu sa privatnim bazenom. Agencijska provizija je 2%   Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 105.000 € na 95.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ARANĐELOVAC, 95.000 €, 80,00 m2 cca 1190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 105.000 €
22.03.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128076, 70a, struja, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada prosečna, garaza, dvorište/bašta, ostava. Kuća je dvostrano je orijentisana veoma svetla i funkcionalna . Izgled unutrašnjosti je identično novogradnji, jer je komletno renovirana sa svim instalacijama....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 109.000 € na 105.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, OBRENOVAC, 105.000 €, 174,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 109.000 €
20.03.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju renovirana porodična kuća u Bariču, nadomak Obrenovca, spratnosti Pr+Pk, ukupne površine 174 m² (87+87), na placu pravilnog oblika, ukupne površine 5,77 ari, približnih dimenzija 24m x 24m. Kuća se sastoji od dva nivoa, tj dva zasebna trosobna stana. Donji nivo (prizemlje)....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 14)

<< <1> >>