• GoHome Professional
do 180 m2 uknjižen opremljen što jeftiniji do 1800 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 180 m2 uknjižen opremljen što jeftiniji do 1800 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 uknjižen opremljen što jeftiniji do 180000 eura

  • Za upit "do 180 m2 uknjižen opremljen što jeftiniji do 180000 eura" pronađeno 1 143 nekretnina - prosečna cena 2.573 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 89.600 €, 24,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Adamovićevo naselje, kompletno opremljena garsonjera u odličnom stanju. Stan je renovira i opremljen, nisu potrebna nikakva ulaganja. Nalazi se u kvalitetnoj zgradi sa liftom. Stan ima ulazni hodnik sa plakarom, kupatilo, sobu sa kuhinjom i terasu. Moguća kupovina preko kredita za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 89.600 €, 36,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Divni deo, iz starih vremena, Podbare. Komplet renoviran i opremljen stan+++Agencijska oznaka stana 1063047, Novi Sad, Podbara, 36 m2, jednoiposoban, prizemlje. Jednoiposoban renoviran i komplet opremljen stan. Zona blizu Almaške crkve, divan i ušuškan kraj. Stan ima ulaz sa ulice....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 89.610 €, 26,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na Bulevaru Evrope. Uknjižen bez tereta, odmah useljiv po isplati. Bez ulaganja. Preporuka i kao investicija i za stanovanje. Odvojena kuhinja, prodaje se opremljen . 069/383-1007. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.000 €, 30,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju luksuzno sređena i kompletno renovirana garsonjera površine 30m², smeštena u mirnoj Učiteljskoj ulici na Zvezdari. Stan se nalazi u polusuterenu uredne zgrade od tri sprata, idealan kako za stanovanje tako i kao investicija za izdavanje. Odmah je useljiv, bez ikakvih dodatnih....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 90.000 €, 41,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju apartman na prizemlju, u Milmari Resortu na Kopaoniku, sa prelepim pogledom i okruženjem. Površina apartmana je 41 m2, sa odvojenom spavacom sobom, terasom, komforan i prostoran. Odlično je orijentisan i osvetljen, nov, udoban i moderno opremljen. Pogodan je za izdavanje....

 
 
 
  Stan, BANJA, 90.000 €, 56,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se salonski dvosoban stan u centru Niške Banje nadomak šetališta, na prvom spratu u kući, uknjižene površine 56m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, koji vodi do kuhinje sa trpezarijom, prostrane dnevne sobe koja vodi u spavaću sobu sa francuskim ležajem, iz spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 40,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zlatibor - Obudojevica - Bregovi 40m2, 1.5, 2. sprat, EG (kotao) Lux apartman na lepoj i mirnoj lokaciji (kružni prsten) na Zlatiboru. Za one koji žele pravi osećaj planine, apartman je idealna prilika, kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Kompletno opremljen veoma....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 90.000 €, 56,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 90.000 €, 40,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 90.000 €, 41,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 90.000 €, 35,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan dvosoban stan površine 35m2 ( a u priridi ima 42m2 ) na prvom spratu u novoj zgradi, koja se nalazi na odličnoj lokaciji na Adicama .Dnevni boravak sa kuhinjom i trepezarijom, komforna spavaća soba sa plakarom i francuskim ležajem, kupatilo kompletno opremljeno,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.640 €, 45,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Useljiv,vrhunska oprema, pvc stolarija, uvozna keramika. Kompletno opremljen ,sve novo. Uknjižen 1/1 na vlasnika. Elitno naselje ZOVA. agencijska šifra: 510428 KONTAKT MARINA 064/159-20-29 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 90.640 €, 32,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1101228 Na prodaju uknjižen jednosoban stan na Novom Naselju-Šarengrad. Stan se prodaje KOMPLETNO NAMEŠTEN I OPREMLJEN, posle RENOVIRANJA niko nije živeo u njemu. Nalazi se na četvrtom spratu, lift ide do trećeg sprata, iznad stana su tavanske prostorije. Idealan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 90.650 €, 44,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Doža Đerđa. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, po strukturi dvoiposoban stan koji je pozicioniran na odličnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini Limanske pijace, osnovne škole, vrtića, centra grada Ovaj stambeni prostor se nalazi u suterenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 91.000 €, 82,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad Adice-okolina naselja Lipov Gaj.Odličan uknjižen trosoban porodični stan.Stan je noviji bez ikakvog ulaganja sa opreman sa nadprosečnom opremom dodatni zavrsno građebinski radovi i sl.Prodaje se opremljen novijim namestajem koji je u ceni!.Manja porodična zgrada sa 4 stana....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 91.000 €, 70,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na izdavanje poslovni prostor u samom centru Beograda na Obilićevom vencu VEOMA ATRAKTIVNA LOKACIJA u neposredoj blizini Knez Mihajlove, Zelenog venca i Terazija Prostor ima 70m2 Nalazi se na 7 spratu održavane zgrade sa 7 spratova Sastoji se od većeg,....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 91.770 €, 33,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno opremljen stan u prizemlju zgrade u Branislava Nušića. Neposredna blizina Bulevara, Sajma, centra.. Bez ulaganja. Uknjižen na 33m2, ali u stvarnosti ima 36m2. Niski računi. 91770eura(u ceni je uračunata agencijska provizija) Kontakt: 063/744-5379Lav 2020....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 92.000 €, 37,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je luksuzno opremljen stan površine 37 m, smešten na trećem spratu novije zgrade u samom centru Zlatibora, u ulici Miladina Pećinara svega tri minuta lagane šetnje iznad zlatiborskog jezera. Lokacija je jedna od najtraženijih na planini, idealna za odmor, život ili investiciju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 92.700 €, 21,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Centar. EKSKLUZIVNA LOKACIJA - RENOVIRANA GARSONJRA - LUX! Stan je pozicioniran na visokom prizemlju zgrade starije gradnje, dvorišno orijentisan. Površine je 21m2, poseduje terasu, KOMPLETNO RENOVIRAN i opremljen kuhinjom i kupatilskim nameštajem. Uknjižen je 1/1, odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 92.700 €, 34,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna i kompletno opremljena garsonjera površine 34m², smeštena na 2. spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta. Nalazi se na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, na Bulevaru Patrijarha Pavla, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, prodavnica, škola i ostalih sadržaja. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 92.700 €, 28,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

ODLIČAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA PODBARI---Agencijska šifra: 1007910. Prodaje se jednoiposoban stan od 28 m2 korisne površine na šestom spratu novije zgrade sa liftom na Podbari. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, odvojene spavaće sobe i kupatila. Opremljen je odličnom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 92.800 €, 39,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalan, moderno opremljen jednoiposoban stan u novijoj zgradi u Duvaništu, u neposrednoj blizini Ekonomske škole. Stan se nalazi na šestom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je uknjižene površine 39m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 94.000 €, 30,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno kvalitetan, sređen i moderno opremljen stan u mirnom delu Žarkova. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade od tri sprata. Po strukturi stan je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog dela, dnevno trpezarijskog dela, spavaće sobe, i kupatila.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Centar, 94.500 €, 39,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ VRHUNSKA LOKACIJA - CENTAR GRADA - OBILIĆEV VENAC BLIZINA ŠOJKE 3-5 min. hoda do PRAVNOG I EKONOMSKOG FAKULTETA. Prelep, vrhunskog kvaliteta gradnje, odmah useljiv, kompletno renoviran i kompletno prvoklasno opremljen se prodaje JEDNOIPOSOBAN stan, odv.lepa spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 94.760 €, 32,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007577. Prodaje se renoviran, kompletno opremljen jednosoban stan na četvrtom spratu zgrade sa liftom na Novom Naselju. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, kupatila i prelepe terase. Odlična prilika za investiciju. Uknjižen 1/1.Berza....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 95.000 €, 54,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.anatnekretnine.com

Prodaje se porodičan stan na samo 5min od centra, u mirnom delu za stanovanje, opremljen, III sprat. Struktura: dnevni boravak, 2 dečije sobe, kuhinja sa trpezarijom, hodnik, kupatilo, garderober-špajz. Mirno okruženje, zgrada poseduje parking, stan je renoviran. Uknjižen. Zgrada....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 95.000 €, 35,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 35m2, VP/3, norveški radijatori, kompletno opremljen. Na prodaju kompletno namešten stan u mirnom delu Zlatibora, u naselju Rujno. Stan se nalazi na visokom prizemlju. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i fenomenalne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 95.000 €, 38,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116063, PR/, klima, terasa, uknjižen, novogradnja, parking. U prodaji je moderan jednoiposoban stan na Telepu . Na mirnoj i dobro povezanoj lokaciji, prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan, smešten u prizemlju zgrade. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 95.000 €, 39,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar Zlatibora, stan -apartman u novijoj zgradi kod Hotela Palisad. Stan se prodaje kompletno namešten, opremljen za izdavanje. Razrađen posao i kao takav pogodan za investiciju. Stan je uknjiženi može se kupiti na kredit. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 105.000 € na 95.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ARANĐELOVAC, 95.000 €, 80,00 m2 cca 1190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 105.000 €
22.03.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 128076, 70a, struja, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada prosečna, garaza, dvorište/bašta, ostava. Kuća je dvostrano je orijentisana veoma svetla i funkcionalna . Izgled unutrašnjosti je identično novogradnji, jer je komletno renovirana sa svim instalacijama....

 
 
 
  Stan, BRUS, 95.000 €, 48,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Apartman u Brzeći, 1.5, 48m2, terasa 4m2 + terasa 20m2, I sprat od V, lift. PVC stolarija, EG na stuju, podno grejanje u kupatilu. Kompletno opremljen i uknjižen. 500m2 udaljen od ski gondole, u objektu Foka Spa, izgradjenom 2014. godine, koji poseduje sopstvenu recepciju, bazen,....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 95.000 €, 80,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128076, 70a, struja, uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada prosecna, garaza, dvoriste/basta, ostava. Kuca je dvostrano je orijentisana veoma svetla i funkcionalna . Izgled unutrasnjosti je identicno novogradnji, jer je komletno renovirana sa svim instalacijama....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 95.000 €, 42,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

IZUZETAN STAN| 42,65 m | SVETOGORSKA ULICA II sprat | Lift | Mini Wellness | Razrađen biznis | Uknjižen Na prodaju kompletno opremljen stan površine 42,65 m, smešten na II spratu (od ukupno IV) u kvalitetnoj zgradi sa liftom i mini wellness sadržajem, u Svetogorskoj ulici jednoj od....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 95.000 €, 51,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Manji trosoban komplet opremljen stan u Centru 3, grejanje na gas, podovi parket i keramika, pvc stolarija, uknjižen. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve manje spavaće sobe, kupatila i terase. .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 95.000 €, 35,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u centru Zlatibora u jednom od najatraktivnijih naselja - naselju Rujno Na samo 10 minuta laganog hoda od jezera i trga, u blizini skijališta Obudojevica, početne stanice Gold Gondole, Avantura parka i mnogih drugih turističko - ugostiteljskih objekata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 95.000 €, 55,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan od 55m2 u suterenu novije zgrade na Telepu a u blizini Bulevara. Prodaje se opremljen izuzev TV-a. Grejanje centralno sa kalorimetrima. Pogodan za stanovanje , kancelariju, ordinaciju.. Uknjižen bez tereta. U oglašenu cenu je uračunata posredniča naknada u iznosu od....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 95.580 €, 162,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude stan - poslovni prostor za izdavanje grejne povrsine 110m2 + terasa 52m2 na odlicnoj lokaciji u Banatskoj ulici u blizini Zemunskih kapija, fakulteta, osnovnih skola, vrtica, auto placa, servisa i ostalih sadrzaja Nalazi se na 1. spratu u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 95.700 €, 29,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan 29m2 na Ribljoj pijaci, prodaje se namešten i opremljen stvarima i tehnikom. U dvorištu zgrade postoji parking za stanare. Stan je iznajmljivan kao Stan na dan i uspešno poslovao nekoliko godina te se taj posao može nastaviti ili stan koristiti za lične potrebe.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 96.000 €, 32,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju jednosoban uknjižen stan površine 32m2, u ulici Riste Marjanovića. Stan se nalazi na visokom prizemlju, u mirnom i prijatnom okruženju. Kompletno je renoviran i opremljen novim nameštajem i belom tehnikom – sve je novo i spremno za useljenje bez dodatnih ulaganja. Struktura:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 97.000 €, 42,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, namešten, 2.0, eg-gas, np/3, ostava, odmah useljiv. Renoviran, opremljen novim stvarima, prostran dvosoban stan u niskom prizemlju,dvorišno orijentisan. Visina plafona 3m. Ekonomično grejanje na gas . Uknjižen 1/1, bez tereta i zabeležbi. Agencijska provizija 2 % Agent:....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 97.000 €, 39,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju apartman na Kopaoniku. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u vikend neselju, na glavnom putu za Rašku, u blizini kompleksa Mujen Lux. Odlična investicija za izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 39 m2. Nalazi se na prvom spratu u stambenom kompleksu sa liftom. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 97.000 €, 42,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 470)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>