• GoHome Professional
do 180 m2 prizemlje uknjižen najnovije porasla cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 prizemlje uknjižen najnovije porasla cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 prizemlje uknjižen najnovije porasla cena

  • Za upit "do 180 m2 prizemlje uknjižen najnovije porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+9%

Promena cene sa 34.000 € na 37.100 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, 37.100 €, 176,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 34.000 €
26.04.2026 - 37.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Supovcu, 15 km od centra Niša, 176 m2 na placu od 14 ari. Nalazi se na uzvišenju sa koga se pruža predivan pogled na Niš. Kuća je 70 m2 u osnovi. Sastoji se od podruma, prizemlja i sprata. Podrum je površine 36 m2. U prizemlju se nalazi velika prostorija koju budući....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 185.000 € na 220.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, 220.000 €, 151,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.02.2025 - 185.000 €
22.02.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.indomio.rs

VAŠARIŠTE - u neposrednoj blizini Velikog Parka - u neposrednoj blizini Restorana Neptun - u blizini Gradskih bazena (otvorenih i zatvorenih) - u blizini Mašinkog Fakulteta, PMF-a, Osnovnih i Srednih škola Površina stana: 151m2 (Duplex) - uknjižena celokupna kvadratura Etaža 1>....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 150.000 € na 162.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BANJA, 162.000 €, 180,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.12.2024 - 250.000 €
14.02.2025 - 230.000 €
23.05.2025 - 180.000 €
24.10.2025 - 170.000 €
20.03.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Višnjička banja - Stojana Stoleta Aranđelovića poslovni prostor, 4. 0, 180m2, PR/3, CG, telefon, interfon, parking U neposrednoj blizini novoizgrađenog naselja Sunnyville, u ponudi je funkcionalan i uređen poslovno-magacinski prostor. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade.....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 150.000 € na 162.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 162.000 €, 180,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.12.2024 - 280.000 €
08.12.2024 - 250.000 €
14.02.2025 - 230.000 €
23.05.2025 - 180.000 €
24.10.2025 - 170.000 €
18.03.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Palilula, Višnjička banja - Stojana Stoleta Aranđelovića poslovni prostor, 4.0, 180m2, PR/3, CG, telefon, interfon, parking U neposrednoj blizini novoizgrađenog naselja Sunnyville, u ponudi je funkcionalan i uređen poslovno-magacinski prostor. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade.....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 640.000 € na 760.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 760.000 €, 174,00 m2 cca 4370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.12.2025 - 640.000 €
08.03.2026 - 760.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Crveni krst - Sazonova 6.0, 174m2, dve terase, grejanje na toplotne pumpe, lift, 5/5, interfon, dva garažna mesta Luksuzan i moderno dizajniran penthouse, u mirnoj ulici sa puno zelenila. Stan je na dva nivoa. Na prvom nivou se nalazi prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 392.000 € na 399.000 € dana 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Trošarina, 399.000 €, 172,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 430.000 €
15.03.2026 - 392.000 €
16.03.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Saobraćajni fakultet - Vojvode Stepe 3.0, 172m2 (dve terase 50m2), 7/7, CG/EG, lift, telefon, interfon Interesantan penthouse sa visinom od šest metara, prazan i odmah useljiv! Trenutno poseduje dve spavaće sobe i dva kupatila, ali je adaptibilan po potrebi. Zanimljiv je....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 754.800 € na 828.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 828.000 €, 148,00 m2 cca 5600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 754.800 €
08.04.2026 - 828.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Hram Svetog Save - Sokolska poslovni prostor, 2.0, 148m2 (terasa 4m2), 4/5, CG/toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi luksuzan stan pogodan kao poslovni prostor, u modernoj zgradi novije gradnje (iz 2011. godine), koja poseduje lobi i recepciju. Trostrano....

 
 
 
 
+24%

Promena cene sa 320.000 € na 397.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 397.000 €, 140,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 320.000 €
01.03.2026 - 397.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo izuzetan 5.0 stan na Banovom brdu na uglu Požeške i ulice Đorđa Ognjanovića. Lokacija omogućava kvalitetan život sa svim infrastrukturnim sadržajima. U blizini vrtići, škola, autobuski i trmvajski prevoz. Prostran, odličnog rasporeda i izolovan od buke. Prvi nivo: predsoblje,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 85.000 € na 87.550 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KULA, 87.550 €, 138,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 85.000 €
27.03.2026 - 87.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130307, 10.77a, spratna, jedan sprat i porkro, struja, klima, terasa(3), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, podrum, ostava, mogućnost proširenja. Odlična, spratna, funkcionalna kuća od cca.138m2 rasporedjenih na tri etaže, u....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 199.000 € na 219.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Kalvarija, 219.000 €, 125,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 199.000 €
19.04.2026 - 219.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Kalvarija, Koruska, 4.0 kuca od 125 m2 sa terasom, dvoriste 25 m2, PR + I, eg-gas, ktv, internet, 2 klime, useljiva po dogovoru, uknjizena na 125 m2 gradjevinske, odnosno na 101 m2 korisne povrsine, parking mesto, gradnja iz 2001. godine.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 180 m2 prizemlje uknjižen porasla cena (100)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>