• GoHome Professional
do 180 m2 prizemlje do 52000 eura što skuplji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 180 m2 prizemlje do 52000 eura što skuplji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 prizemlje do 52000 eura što skuplji

  • Za upit "do 180 m2 prizemlje do 52000 eura što skuplji" pronađeno 834 nekretnina - prosečna cena 1.068 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 49000 eura (malo jeftiniji)
    • 54000 eura (malo skuplji)
    • do 875 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • nenamešten
    • parking
    • klima
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 42.050 €, 24,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

----Izgradnja stambena zgrada za kolektivno stanovanje ,P+1+PK, ----Rok završetka kraj maj 2026g ----jednosoban stan 24m2 u prizemlju zgrade (knjižiće se ko garaža). --.-grejanje na topl.pumpe..podno.. ----odličan kvalitet gradnje i opreme.. ---- --- .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 42.050 €, 24,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

----Izgradnja stambena zgrada za kolektivno stanovanje ,P+1+PK, ----Rok završetka kraj maja 2026g ----24m- u prizemlju zgrade (knjižiće se ko garaža) --.-grejanje na topl.pumpe..podno.. ----odličan kvalitet gradnje i opreme.. ---- -- .

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 49.500 € na 42.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 42.000 €, 14,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 49.500 €
09.05.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odlična investiciona prilika – samostalna kućica kod SC Vračar. U ponudi je manji samostalni objekat površine 14 m², smešten u dvorištu u neposrednoj blizini Sportskog centra Vračar. Nekretnina predstavlja idealnu priliku za kupce koji traže projekat za renoviranje i prilagođavanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 42.000 €, 24,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja sa privatnim dvorištem, blizu Dunava, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Novom Sadu u modernom mini stambenom kompleksu, projektovanom za miran porodični život, bez buke i gužve. U okviru kompleksa dostupni su garsonjere, jednosobni,....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 42.000 €, 25,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Borči se prodaje nova garsonjera od 24 m² u zgradi iz 2022. godine. Stan se nalazi na niskom prizemlju šestospratne zgrade sa liftom i gleda na dvorište. Garsonjera je polunameštena i opremljena klimom, veš mašinom i kuhinjskim elementima sa šporetom i rernom. Grejanje je na struju.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 42.000 €, 96,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Sićevu, u blizini etno sela VIA MILITARIS, pored regionalnog puta Niš-Pirot, površine u osnovi 96m2, spratnosti P+I+II+Pk (ukupno oko 300m2). Nalazi se na placu od 637m2. Kuća je sa spoljnim stepeništem. Prizemlje kuće sastoji se od prostrane garaže i ostave. Sprat....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 42.000 €, 160,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju kuća u Bačkom Monoštoru, u neposrednoj blizini centra. -Površina kuće je 160 m2, a placa je 859 m2. -U suterenu kuće se nalaze kotlarnica, kao i nusprostorije, u prizemlju se nalazi kupatilo, ostava, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i toalet.....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 42.000 €, 180,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se porodična dvoetažna kuća u Čukojevcu, 14 km udaljena od Kraljeva, površine 180 m², opremljena i spremna za useljenje. Nekretnina se nalazi na placu površine 7,98 a. Karakteristike kuće: Cena: 42.000 EUR Lokacija: Čukojevac, kuća je udaljena 14m od centra grada Površina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 42.000 €, 25,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
-24%

Promena cene sa 55.000 € na 42.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ČAJETINA, 42.000 €, 69,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 80.000 €
08.04.2026 - 70.000 €
17.04.2026 - 55.000 €
29.04.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zlatibor, Čajetina, 68.65m2, HITNA PRODAJA! ------------------------------------------------------------ 68.65m2, 3.0, pr/pk, čvrsta goriva, terasa, parking, uknjižen Znatno korigovana cena, hitna prodaja, mogućnost dogovora oko cene. Ukrovljena kuća, postavljena PVC stolarija sa....

 
 
 
  Kuća, SIĆEVO, 42.000 €, 96,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Sićevu, u blizini etno sela „VIA MILITARIS“, pored regionalnog puta Niš-Pirot, površine u osnovi 96m2, spratnosti P+I+II+Pk (ukupno oko 300m2). Nalazi se na placu od 637m2. Kuća je sa spoljnim stepeništem. Prizemlje kuće sastoji se od prostrane garaže i ostave. Sprat....

 
 
 
  Poslovni prostor, PANČEVO, Centar, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lokal od 70m2 u centru Pančeva. Nalazi se u blizini gradske Opštine, pošte, banaka i drugih bitnih infrastrukturnih sadržaja, nedaleko od Tamiškog keja. Lokal se sastoji od tri prostorije, uslužnog i prodajnog dela, proizvodnog dela, ostave kao i dva....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 42.000 €, 144,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo započetu planska kuću u gabrovackoj reci (blizu restorana žirado) površine 144m2 na placu od 6 ara (radovi su završeni do prve ploče). Struktura u prizemlju: lokal od 76m2 i stan 2,0 od 60 m2, hodnik i kupatilo. Na spratu planirano: Stan 3,0 od 76m2 i stan 2,0 od 60 m2,....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 42.000 €, 170,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća u Ilincima 170 m2/ uknjiženo 54m2/ prizemlje i potkrovlje Površina placa 1997m2/ dve parcele CG grejanje/ gradska voda/trofazna struja/septička jama Građena od čvrstog materijala/ podovi su laminat i pločice 5 soba, kuhinja/ trpezarija/ kupatilo/špajz Pomoćne zgrade:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 41.800 €, 26,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 104572, PR/, uknjižen. Prodaje se lokal u blizini centra. Ulicno orijentisan u prometnoj ulici.U dva nivoa , blizu Riblje pijace i srednjih skola.Nalazi se prizemlju novije zgrade.Uknjizen je.Pogodan za vise namena i odlicna investicija. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 38.000 € na 41.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SMEDEREVSKA PALANKA, 41.500 €, 95,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 38.000 €
01.05.2026 - 41.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Smederevskoj Palanci, površine u osnovi 95 m2, sa pomoćnim objektima, na parceli površine 1674 m2. Na samom izlasku iz grada, na ograđenom placu, površine 1674 m2, nalazi se kuća, na tri nivoa, koja u prizemlju, pored garaže i radionice, ima i veliki dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 41.300 €, 147,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća na putu za Aleksinac u naselju Katun. Površina kuće je 147m2, P,I,PK, u osnovi je 49m2. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo. Na prvom spratu su 3 spavaće sobe, potkrovlje nije završeno. Stolarija je drvena, grejanje je na struju.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 41.300 €, 59,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo BULEVAR PATRIJARH PAVLA - LOKAL ULIČNI 59 m2 , izlog, pogodan za razne delatnosti, gas, ODMAH USELJIV CENA mesečno 700 Evra + 700 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA – ULIČNI LOKAL 59 m2 - 700 Evra IZ 48127....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 41.250 €, 75,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prazan poslovni prostor u ulici Dragosava Srejovića bliže Novom naselju pogodan za kancelarije, ordinacije, magacinski prostor.... Dragoslava Srejovića, Prizemlje, Nenamešten.

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 41.200 €, 99,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća sa okućnicom, garažom, ekonomskim dvorištem, voćnjakom i pomoćnim objektima u selu Ćićina kod Aleksinca. Nalazi se u prelepom, prirodnom okruženju oko 1.400m od reke Južne Morave, kao i više bara prepunih ribom za uživanje u sportskom ribolovu. Od Bovanskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 41.200 €, 24,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera u prizemlju zgrade u naselju Adice, Novi Sad. Stan je površine 24 m² i nalazi se u zgradi od dva sprata. U stan se ulazi iz hodnika zgrade, a uz stan pripada i terasa od 13 m². Garsonjera se knjiži kao garaža. Agencijska provizija od 3% je uračunata u navedenu....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 41.200 €, 39,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STAN-POSLOVNI PROSTOR! U samom centru grada,na idelanoj lokacviji kao za život,tako i za poslovni prostor,stanu prizemlju,39m2,modernog rasporeda,u nivoima,sređen,Ili poslovni prostor koji je vec osmišljen i preuređen da tako funkcioniše u zavisnosti od potreba! Jednosoban stan,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 41.200 €, 31,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan preko puta ŽIŠ-a. Stan ima 31m2, po strukturi je jednoiposoban, nalazi se na prizemlju. Sastoji se od ulaznog hodnika, višenamenske dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Stan se nalazi u starijoj zgradi, građene punom ciglom. U vrlo pristojno, očuvanom....

 
 
 
  Poslovni prostor, RUMA, 41.000 €, 45,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal od 45m2 u Železničkoj ulici, u blizini pijace. Sam centar, pogodno za salone, kancelarije, lokale Ima dva nivoa - prvi je u prizemlju, gde se nalazi i toalet, a drugi u suterenu zgrade - koristio se kao magacin. Grejanje centralno. Okrečen, bez ulaganja, spreman....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 41.000 €, 160,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u okolini Vranja,prigradsko naselje Zlatokop. Kuca je dimenzije 11m2 x11m2 u osnovi,kvadratura kuce je oko 160m2,prizemlje i sprat,u prizemnom delu ima oko 50m2,kuca ima struju i vodu. Parcela ima i bunar sa vodom.. Uz kucu ide i pomocni objekat i garaza.sve ovo je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 40.400 €, 19,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se odmah useljiva garsonjera, uknjižena 1/1, bez tereta i zabeležbi, dvorišno orijentisana , u mirnoj ulici Alberta Ajnštajna , a u blizini svih većih gradskih saobraćajnica.U blizini se nalazi i market, apoteka, autobusko stajalište, izlaz na auto put.Mesečni računi su jako....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 40.250 €, 23,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Garsonjera u strogom centru, 23 m2, visoko prizemlje, idealna za izdavanje, nameštena .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 40.150 €, 13,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Na prodaju garsonjera površine 13m² u naselju Avijacija. Stan se nalazi u prizemlju zgrade stare oko 15 godina i ima poseban ulaz iz dvorišta, što pruža dodatnu privatnost i praktičnost. Nekretnina je uknjižena 1/1 i moguća je kupovina putem stambenog kredita, što je čini....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 40.020 €, 19,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor u novogradnji u centru kod Doma zdravlja na veoma lepoj lokaciji. Prostor je površine 18,7m2 i nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Grejanje će biti centralno sa sopstvenim kalorimetrom za kontrolu potrošnje toplotne energije. Visokokvalitetni Aluminijumski....

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 40.000 €, 98,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi kuću u potesu Hašimbegovića polje, ul. Novovaroška 10, u Prijepolju, površine 98 m2, spratnosti ( Prizemlje + Sprat). Ova kuća zahteva adaptaciju. Iako kuća nije u dobrom stanju, pruža vam mogućnost da je adaptirate prema svojim željama i potrebama. Možete je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 40.000 €, 25,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054614. PETROVARADIN, KARAGAČA, GARSONJERA, 25 m2. Novo u ponudi! Predstavljamo vam odličnu garsonjeru, veličine 25 m2, pozicioniranu u prizemlju novoizgrađene zgrade. Renomiran i pouzdan investitor, moderna gradnja, zgrada je završena i useljiva u kraćem vremenskom roku. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 40.000 €, 119,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju uknjizenakuća na Petlovcu od 119m2. U prizemlju se nalaze dve prostorije plus kupatilo U potkrovlju dve sobe Podrum ispod kuće 119 m 2 3 1 0 .

 
 
 
  Kuća, APATIN, 40.000 €, 74,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U Apatinu, vikend naselju Budžak. Prodaje se vikendica 74m2 sa pomoćnim objektima 90m2 na placu oko 67ar. Koja je osposobljena za život tokom čitave godine. Gradjena od blokova sa termoizolacijom. U prizemlju, predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom, na spratu dve spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, ŽITIŠTE, 40.000 €, 42,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednosoban stan u Žitištu grejne površine 42 m2. Stan se nalazi u prizemlju i sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, toaleta, i dve terase. Grejanje centralno na GAS, stolarija PVC. Stan renoviran, nove vodovodne i elektro instalacije. .

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 40.000 €, 175,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju troetažna kuća u izgradnji, bruto građevinske površine 270 m², u Ribnici, 4 km udaljena od grada. Karakteristike: Cena: 40.000 EUR Lokacija:Ribnica, 4 km udaljena od centra grada Površina kuće: bruto građevinska površina 270 m², neto površina 175 m² Površina parcele: građevinsko....

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Beoexpert zastupa prodaju kuće u turističkom mestu Banja Vrujci. Nekretnina je dobro pozicionirana, udaljena od bazena oko 200 m. Samostalna na placu sa direktnim izlazom na ulicu. Lepog otvorenog pogleda i svetla. Dvoetažna, ukupne površine 80 m2, knjižne 44 m2. Građena čvrstim materijalima....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 40.000 €, 74,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikend-kuća u prirodnom okruženju na planini Seličevica (dva kilometara od Gornjeg Barbeša). Idealna prilika za one koji žele, mir, čist vazduh, prirodu Kuća se nalazi na placu od 32 ara, sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje, kupatila u prizemlju i dve sobe na....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 40.000 €, 130,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju zapoceta kuca na finoj lokaciji za odmor a i za zivot. Kuca se nalazi na samo 4 km od centra grada na putu za Gabrovac, gde ste potpuno izolovani od buke u gradu. Kuca je u osnovi 130m2, ozidan je prizemni deo i stepenice za sprat. Kuca se nalazi na placu od 6 ara. Priključci....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MILANOVAC, 40.000 €, 100,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuca 8km od Gornjeg Milanovca, na kp. br. 2015/1 K. O. Majdan sa 13 ari placa na oko 500m. n. v. , podnozje planine Rudnik, opstina Gornji MIlanovac, Moravicki okrug, Šumadija. Kuca se nalazi 1km od magistranog puta M22 (Ibarska magistrala), od magistrale je lokalni asfaltni....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110325.Izdaje se kompletno renoviran ulični lokal od 80 m2 (45 m2 prizemlje + 35 m2 galerija) u prizemlju zgrade na Novoj Detelinari. Lokal je pogodan za razne vrste delatnosti osim za picerije i brzu hranu. Nalazi se na izuzetno prometnoj lokaciji na Novoj Detelinari.....