• GoHome Professional
do 180 m2 prizemlje do 43000 eura što veći - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 180 m2 prizemlje do 43000 eura što veći - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 prizemlje do 43000 eura što veći

  • Za upit "do 180 m2 prizemlje do 43000 eura što veći" pronađeno 409 nekretnina - prosečna cena 828 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 40000 eura (malo jeftiniji)
    • 45000 eura (malo skuplji)
    • do 550 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, OSTROVICA, 29.000 €, 50,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica 50m2, čvrste građe u naselju Ostrovica, na prelepom mestu u prirodi, oaza mira na 23ari placa sa vinogradom, voćnjakom i šumom. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje i kupatila, sprat kuće se sastoji od dve spavaće sobe, sprat je....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 29.000 €, 50,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, LOZNICA, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal je sa dve strane orjentisan velimim izlotima i sa dvoja vrata ulaznih. Pasicevs, Prizemlje, Nenamešten, Potreban depozit.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Bulevar oslobođenja. Kompletno renoviran dvosoban stan kod glavne autobuske stanice, a u blizini Futoške pijace i centra grada. Ovaj prostran stambeni prostor funkcionalnog rasporeda čine komforan dnevni boravak sa izlazom na terasu, odvojena kuhinja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru grada. Površine je 50m2, nalazi se u prizemlju sa pomoćnim prostorijama i toaletom. Kompletno je renoviran. Pogodan je za različite vrste delatnosti. Agencijska usluga za iznajmljivanje nekretnine je polovina jedne mesečne kirije, koja se naplaćuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 Izdaje se dvosoban nenamešten stan – Miroslava Antića | Idealan za advokatsku kancelariju | Odmah useljiv Na izuzetnoj lokaciji u ulici Miroslava Antića , nadomak Suda , izdaje se dvosoban nenamešten stan , idealan za advokatsku delatnost ili druge tihe kancelarijske namene. 📍⚖️....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara. Odličan višenamenski, ulični lokal u neposrednoj blizini Bulevar Evrope. Ovaj lokal ukupne površine 50m2 čine dve etaže: prizemlje i galerija od po 25m2. Prizemlje čini jedna celina i sanitarni čvor dok galeriju čini jedna celina. Veliki portali. Klimatizovan.....

 
 
 
  Poslovni prostor, MALI MOKRI LUG, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Višenamenske prostorije. - Lokal. - Poslovno - magacinski prostor. - Kancelarijski prostor. - Voda. - Struja. - Parking (veći broj mesta). - Odličan prilaz (za kamione i kombi vozila) - Sanitarni čvor. - Pločice. - PVC stolarija. - Na samom Smederevskom putu. - U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117641, PR/, nov, novogradnja, parking, lokal. Izdaje se lokal na odlicnoj lokaciji u novoj zgradi na Banovom brdu. Lokal se trenutno koristi za stomatoloske usluge, ali postoji mogucnost izdavanja praznog lokala za drugu delatnost uz obaveznu isplatu kirije 6 meseci....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAVANJE - FOR RENT Beograd, Stari Grad - Gundulićev Venac Izdaje se 2.5-soban stan površine 50m2. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, na svega 10 minuta peške do Trga republike. Nalazi se na visokom prizemlju. Stan je kompletno namešten (frižider, šporet, veš mašina, nameštaj,....

 
 
 
  Kuća, ARADAC, 17.000 €, 50,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.agencijapragma.com

Tisa – neuknjižena vikendica površine oko 50m2 na placu površine 5,39 ara. Monofazna struja, bunar, voćnjak (šljive i dunje), septička jama. U prizemlju se nalazi dnevni prostor i kuhinja, dok se na spratu nalazi nezavršena spavaća soba i terasa. 1.5km udaljeno od Tise. Agencijska....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 17.000 €, 50,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Tisa - neuknjižena vikendica površine oko 50m2 na placu površine 5,39 ara. Monofazna struja, bunar, voćnjak (šljive i dunje), septička jama. U prizemlju se nalazi dnevni prostor i kuhinja, dok se na spratu nalazi nezavršena spavaća soba i terasa. 1.5km udaljeno od Tise. Agencijska....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 45.000 €, 48,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dorišni stan u centru Pančeva-blizina Crkve. U ponudi je dvorišni stan na izuzetnoj lokaciji u samom centru Pančeva, u neposrednoj blizini crkve-idealno za sve koji žele mir, a da su na korak od svih gradskih dešavanja. Stan je organizovan na dve etaže: -Visoko prizemlje-ulaz,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 28.200 €, 47,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban, namešten stan od 50 m² na Dorćolu, u ulici Jelisavete Naćić, na prizemlju zgrade sa liftom. Stan se sastoji od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika. Potpuno je opremljen i odmah useljiv. Grejanje je etažno, sa radijatorima i TA....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 70, 39.100 €, 46,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U okviru Tržnog centra Piramida, na Novom Beogradu, nalazi se lokal koji čeka da postane deo nečije poslovne priče. Prostire se na dva nivoa i svojim rasporedom pruža fleksibilnost – bilo da zamišljate tihi kancelarijski prostor, prijatan kutak za salon ili funkcionalnu ordinaciju.....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 45.000 €, 46,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan površine 46m², smešten na visokom prizemlju stambene zgrade. Stan je za renoviranje, što predstavlja odličnu priliku da ga uredite po sopstvenim željama i potrebama. Zgrada je priključena na gasnu mrežu. Takođe, postoji mogućnost korišćenja dvorišta, što predstavlja....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 29.500 €, 46,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.heroldo.com

Evo predloga za oglas: **Vikend kuća na Moravi – idealna za odmor i ribolov** Prodaje se **legalizovana vikend kuća** smeštena **direktno pored reke Morave**, sa prelepim pogledom i idealnom pozicijom za odmor, vikend uživanje ili porodični beg iz grada. **Glavni objekat:** * Prizemlje:....

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 29.500 €, 46,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 29.500 € na 28.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 28.000 €, 46,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 35.000 €
12.12.2025 - 30.000 €
01.03.2026 - 29.500 €
10.05.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 22, 25.300 €, 46,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan sa terasom – Novi Beograd, Blok 22 U mirnom i uređenom delu Bloka 22, izdaje se prijatan stan na prizemlju zgrade sa atriumom. Stan je uredan, funkcionalan i prostran, površine koja omogućava udoban boravak za dugoročni zakup. Sastoji se od dnevne sobe povezane sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MILANOVAC, 46.000 €, 46,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća uknjižene površine u gabaritu, osnove 46 kvadrata. Na tri nivoa :pr+1+ptk, ukupne površine 100 kvadrata. Ima građevinsku i upotrebnu dozvolu. Struja je trofazna, gradska mreža,ima priključak za fiksnu telefoniju i voda je izvorska.Postoje tehničke mogućnosti za priključenje na....

 
 
 
  Poslovni prostor, RUMA, 41.000 €, 45,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal od 45m2 u Železničkoj ulici, u blizini pijace. Sam centar, pogodno za salone, kancelarije, lokale Ima dva nivoa - prvi je u prizemlju, gde se nalazi i toalet, a drugi u suterenu zgrade - koristio se kao magacin. Grejanje centralno. Okrečen, bez ulaganja, spreman....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 31.500 €, 45,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Vračaru, u ulici Knjeginje Zorke. Stan je površine 45m2 i po strukturi je dvosoban. Nalazi se na visokom prizemlju zgrade od 4 sprata. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase. Stan je renoviran i potpuno....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 45.000 €, 45,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan lokal u Ravaničkoj ulici, opština Zvezdara. Prostor se nalazi u prizemlju stambene zgrade. Vrlo komforne open space strukture i površine 45m 2. U vrlo prometnoj ulici sa nizom lokala različitih namena. Grejanje je centralno po utrošku. Poseduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan poslovni prostor na Dedinju, opština Savski venac. Nalazi se u prizemlju luksuzne vile i površine je 45m2. Po strukturi se sastoji od dve kancelarije sa kuhinjom i toaletom. Mogućnost pregrade i izdvajanje i treće kancelarije. Odlična lokacija....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 46.000 €, 45,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Gornji grad - Atanasija Pulje kuća, 2. 0, 45m2, prizemlje, TA U Zemunu, u Gornjem gradu prodaje se objekat za stanovanje, koji se nalazi u zajedničkom dvorištu, ali ima svoj poseban ulaz. Trenutno je organizovana kao dvosobana, pripada joj deo lepog dvorišta i potrebna je rekonstrukcija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 Izdaje se dvosoban stan – Spens, 45m², visoko prizemlje 🏢 U ponudi je dvosoban nenamešten stan površine 45m², koji se nalazi na visokom prizemlju stambene zgrade u izuzetno traženom delu grada – u neposrednoj blizini SPENS-a. Stan je odmah useljiv i predstavlja odličan izbor kako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 2.0 stan na Vračaru, kod Južnog bulevara. Prizemlje sa izlazom na dvorište, kompletno namešten, etažno grejanje. Dnevna i spavaća soba. Mogućnost zakupa parking mesta uz doplatu 100 €.. Agencijska provizija se placa u skladu sa opstim uslovima poslovanja. , Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Petrovaradin, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal na izuzetnoj lokaciji u Gradiću, idealan za raznovrsne namene. Površina lokala iznosi 45m2, ispred lokala postoji mogućnost postavljanja bašte za kafić. Lokalu je potrebno adaptiranje. Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne kirije, agencijska provizija 100%. Za sve....

 
 
 
  Apartman, BEZDAN, 37.500 €, 44,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

VIKENDICA! Na prodaju je prelepa vikendica u Bezdanu, smeštena na izuzetnoj lokaciji na Baračkoj, prvi red do vode. Ova čvrsta i lepo održavana kuća ima ukupnu površinu od cca 120 m² sa terasom ,sastoji se od prizemlja i sprata. Na spratu se nalaze četiri sobe, dok je u prizemlju....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 36.500 €, 44,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća građena u tri nivoa.U prizemlju se nalazi kuhinja i prostor za sanitarni čvor,u prizemlju se nalazi soba i kupatilo u potkrovlju se nalazi soba.Podovi u kući su beton,stolarija drvena,vodovod je bušeni bunar,kanalizacija septička jama,struja trofazni priključak.U dvorištu....

 
 
 
  Stan, SVRLJIG, 34.000 €, 44,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u samom centru Svrljiga, sa pogledom na ulicu. Stan je u visokom prizemlju, pogodan je za stanovanje, ali i za poslovni prostor. Uz stan sleduju i podrumske prostorije i garažno mesto u dvorištu zgrade. Stan se prodaje bez stvari. Grejanje je ta. Površina stana je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 24.200 €, 44,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111095.Izdaje se izuzetno lep, nov, dvosoban stan u visokom prizemlju luksuzne zgrade u širem centru grada. Postoji mogućnost za izdavanje parking mesta po ceni od 80 evra. Stan je dvorišno orijentisan.Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 24.200 €, 44,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Valentina Vodnika. Odličan, nov, namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada, Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, jedna spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa.....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Đuriselo, 46.350 €, 44,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Đuriselu od 70 m2 na 26 ari placa. Kuća je okružena zelenilom sa prelepim pogledom na grad i okolinu. U prizemlju se nalazi hodnik, spavaća soba, kupatilo i dnevni boravak a na spratu spavaća soba. Kuća je renovirana i nema ulaganja. Prodaje se nameštena. Legalizovana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 22.000 €, 44,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam dvosoban stan u blizini Železničke stanice, smešten na odličnoj lokaciji koja omogućava brz i lak pristup centru grada, gradskom prevozu, prodavnicama i svim potrebnim sadržajima. Stan je lepo opremljen, sa kvalitetnim nameštajem i dobro iskorišćenim prostorom. Smešten....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 25.800 €, 43,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru Novog Sada, na atraktivnoj i lako dostupnoj lokaciji, izdaje se kompletno namešten, moderan jednoiposoban stan sa obezbeđenom garažom. Nalazi se na drugom spratu manje stambene zgrade sa svega nekoliko stanara, u mirnom i urednom okruženju koje pruža osećaj privatnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 25.800 €, 43,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban renoviran, namešten stan na Čuburi. Dvostrano orjentisan gde je dnevna soba okrenuta ka ulici, visina prvog sprata, a spavaća soba ka dvorištu, visina prizemlje. Zgrada ima lepo dvorište u zelenilu. Grejanje je sa više mogucnosti i to Mitsubishi toplotna pumpa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 23.650 €, 43,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude komforan, moderno namešten stan na odličnoj lokaciji – Čubura. Izdaje se potpuno namešten, svetao i funkcionalan stan u mirnoj ulici na Čuburi, u manjoj stambenoj zgradi sa četiri sprata. Stan se nalazi na visokom prizemlju. Struktura stana: stan obuhvata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Trg Marije Trandafil. Neposredna blizina strogog centra grada, Matice srpske i škole. Kompletno namešten, veoma komforan dvosoban stan sa dve galerije. Ovaj lep stambeni prostor modernog enterijera odlikuju odlično iskorišćen prostor i funkcionalan raspored.....

 
 
 
  Stan, ŽITIŠTE, 40.000 €, 42,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednosoban stan u Žitištu grejne površine 42 m2. Stan se nalazi u prizemlju i sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, toaleta, i dve terase. Grejanje centralno na GAS, stolarija PVC. Stan renoviran, nove vodovodne i elektro instalacije. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 45.000 €, 42,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se sastoji iz dve odvojene sobe, hodnika i kupatila. Jedna soba je sa kuhinjom i trpezarijom dok je druga spavaća soba. Nalazi se u prizemlju zgrade. Podna obloga parket, spoljna stolarija drvena. Grejanje je na TA peć, stan poseduje podrum. Prodaje se kompletno namešten. Zgrada....