• GoHome Professional
do 180 m2 prizemlje do 43000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 180 m2 prizemlje do 43000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 prizemlje do 43000 eura

  • Za upit "do 180 m2 prizemlje do 43000 eura" pronađeno 409 nekretnina - prosečna cena 828 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 40000 eura (malo jeftiniji)
    • 45000 eura (malo skuplji)
    • do 550 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SOMBOR, Centar, 41.200 €, 39,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STAN-POSLOVNI PROSTOR! U samom centru grada,na idelanoj lokacviji kao za život,tako i za poslovni prostor,stanu prizemlju,39m2,modernog rasporeda,u nivoima,sređen,Ili poslovni prostor koji je vec osmišljen i preuređen da tako funkcioniše u zavisnosti od potreba! Jednosoban stan,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 41.200 €, 31,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan preko puta ŽIŠ-a. Stan ima 31m2, po strukturi je jednoiposoban, nalazi se na prizemlju. Sastoji se od ulaznog hodnika, višenamenske dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Stan se nalazi u starijoj zgradi, građene punom ciglom. U vrlo pristojno, očuvanom....

 
 
 
  Poslovni prostor, RUMA, 41.000 €, 45,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal od 45m2 u Železničkoj ulici, u blizini pijace. Sam centar, pogodno za salone, kancelarije, lokale Ima dva nivoa - prvi je u prizemlju, gde se nalazi i toalet, a drugi u suterenu zgrade - koristio se kao magacin. Grejanje centralno. Okrečen, bez ulaganja, spreman....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 41.000 €, 160,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u okolini Vranja,prigradsko naselje Zlatokop. Kuca je dimenzije 11m2 x11m2 u osnovi,kvadratura kuce je oko 160m2,prizemlje i sprat,u prizemnom delu ima oko 50m2,kuca ima struju i vodu. Parcela ima i bunar sa vodom.. Uz kucu ide i pomocni objekat i garaza.sve ovo je....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 43.400 €, 28,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kompleks koji gradimo je, 300m od centra Vrnjacke Banje kod Osnovne Skole Popinski borci, miran kraj bez prometa i buke na ravnom terenu. Cena 2000e/m2 sa PDV-om. U PRIZEMLJU ZGRADE POPUST Garazno mesto 15000 +20%PVD, parking mesto 5000 + 20%PDV. U pitanju je visoko kvalitetna gradnja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 40.400 €, 19,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se odmah useljiva garsonjera, uknjižena 1/1, bez tereta i zabeležbi, dvorišno orijentisana , u mirnoj ulici Alberta Ajnštajna , a u blizini svih većih gradskih saobraćajnica.U blizini se nalazi i market, apoteka, autobusko stajalište, izlaz na auto put.Mesečni računi su jako....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 40.250 €, 23,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Garsonjera u strogom centru, 23 m2, visoko prizemlje, idealna za izdavanje, nameštena .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 40.150 €, 13,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Na prodaju garsonjera površine 13m² u naselju Avijacija. Stan se nalazi u prizemlju zgrade stare oko 15 godina i ima poseban ulaz iz dvorišta, što pruža dodatnu privatnost i praktičnost. Nekretnina je uknjižena 1/1 i moguća je kupovina putem stambenog kredita, što je čini....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 40.020 €, 19,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor u novogradnji u centru kod Doma zdravlja na veoma lepoj lokaciji. Prostor je površine 18,7m2 i nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Grejanje će biti centralno sa sopstvenim kalorimetrom za kontrolu potrošnje toplotne energije. Visokokvalitetni Aluminijumski....

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 40.000 €, 98,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi kuću u potesu Hašimbegovića polje, ul. Novovaroška 10, u Prijepolju, površine 98 m2, spratnosti ( Prizemlje + Sprat). Ova kuća zahteva adaptaciju. Iako kuća nije u dobrom stanju, pruža vam mogućnost da je adaptirate prema svojim željama i potrebama. Možete je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 40.000 €, 25,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054614. PETROVARADIN, KARAGAČA, GARSONJERA, 25 m2. Novo u ponudi! Predstavljamo vam odličnu garsonjeru, veličine 25 m2, pozicioniranu u prizemlju novoizgrađene zgrade. Renomiran i pouzdan investitor, moderna gradnja, zgrada je završena i useljiva u kraćem vremenskom roku. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 40.000 €, 119,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju uknjizenakuća na Petlovcu od 119m2. U prizemlju se nalaze dve prostorije plus kupatilo U potkrovlju dve sobe Podrum ispod kuće 119 m 2 3 1 0 .

 
 
 
  Kuća, APATIN, 40.000 €, 74,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U Apatinu, vikend naselju Budžak. Prodaje se vikendica 74m2 sa pomoćnim objektima 90m2 na placu oko 67ar. Koja je osposobljena za život tokom čitave godine. Gradjena od blokova sa termoizolacijom. U prizemlju, predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom, na spratu dve spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, ŽITIŠTE, 40.000 €, 42,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednosoban stan u Žitištu grejne površine 42 m2. Stan se nalazi u prizemlju i sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, toaleta, i dve terase. Grejanje centralno na GAS, stolarija PVC. Stan renoviran, nove vodovodne i elektro instalacije. .

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 40.000 €, 175,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju troetažna kuća u izgradnji, bruto građevinske površine 270 m², u Ribnici, 4 km udaljena od grada. Karakteristike: Cena: 40.000 EUR Lokacija:Ribnica, 4 km udaljena od centra grada Površina kuće: bruto građevinska površina 270 m², neto površina 175 m² Površina parcele: građevinsko....

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Beoexpert zastupa prodaju kuće u turističkom mestu Banja Vrujci. Nekretnina je dobro pozicionirana, udaljena od bazena oko 200 m. Samostalna na placu sa direktnim izlazom na ulicu. Lepog otvorenog pogleda i svetla. Dvoetažna, ukupne površine 80 m2, knjižne 44 m2. Građena čvrstim materijalima....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 40.000 €, 74,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikend-kuća u prirodnom okruženju na planini Seličevica (dva kilometara od Gornjeg Barbeša). Idealna prilika za one koji žele, mir, čist vazduh, prirodu Kuća se nalazi na placu od 32 ara, sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje, kupatila u prizemlju i dve sobe na....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 40.000 €, 130,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju zapoceta kuca na finoj lokaciji za odmor a i za zivot. Kuca se nalazi na samo 4 km od centra grada na putu za Gabrovac, gde ste potpuno izolovani od buke u gradu. Kuca je u osnovi 130m2, ozidan je prizemni deo i stepenice za sprat. Kuca se nalazi na placu od 6 ara. Priključci....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MILANOVAC, 40.000 €, 100,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuca 8km od Gornjeg Milanovca, na kp. br. 2015/1 K. O. Majdan sa 13 ari placa na oko 500m. n. v. , podnozje planine Rudnik, opstina Gornji MIlanovac, Moravicki okrug, Šumadija. Kuca se nalazi 1km od magistranog puta M22 (Ibarska magistrala), od magistrale je lokalni asfaltni....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110325.Izdaje se kompletno renoviran ulični lokal od 80 m2 (45 m2 prizemlje + 35 m2 galerija) u prizemlju zgrade na Novoj Detelinari. Lokal je pogodan za razne vrste delatnosti osim za picerije i brzu hranu. Nalazi se na izuzetno prometnoj lokaciji na Novoj Detelinari.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 40.000 €, 30,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan 30m2 Joze Sćurle ( sada Mirjane Kodzic ) iza bolnice Bežanijska kosa. Kuća je prizemlje od 400m2 sa 5 stanova ( svi su odvojeni u sklopu kuće ) Vlasnik , predato za ozakonjenje - legalizaciju od 1994 , 2002 , 2010 , 2016 , više puta predato u Zemunu. Uradjen geodetski....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 40.000 €, 21,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lokal na Novom naselju ulici Mileve Marić. Lokal se nalazi u prizemlju zgrade, ulični je i uknjižen. Pogodan je za više delatnosti. Starija gradnja.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Mali Beograd, 39.950 €, 24,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054290, NOVI SAD, GARSONJERA 23.50 m2. Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo stan-garaža, pozicioniran na prizemlju nove zgrade, renomiranog i pouzdanog investitora. Kvalitet gradnje i sa posebnom pažnjom birani materijali unutrašnjeg enterijera, ovog investitora izdvaja na novosadaskom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 39.770 €, 23,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Adice 23,40 m2u izgradnji garsonjera u prizemlju manje zgrade u nizu,kniži se kao garaža a ulaz u stan je redovan( iz ulaza zgrade).Odličan kvalitet gradnje i opreme koja će biti u stanu.Ekonomično grejanje ne toplotne pumpe.Obezbeđen parking za stanare.Uredna dokumentacija,useljivo....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 39.700 €, 22,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se apartman na Zlatiboru, površine 22m2, u centru, 350 m od Zlatiborskog jezera na idealnoj lokaciji za odmor i uživanje, u mirnom delu bez buke. U blizini je veliki broj radnji, kafića, restorana, butika, autobuska stanica, pijaca, apoteke, ski staza Obudojevica. . . Apartman....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 39.500 €, 27,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo odličan lokal P=27m2 u prizemlju T:C:Dušanov bazar. Lokal se sastoji od jedne prostorije sa mini kuhinjom i toaletom. ima veliki portal i pogodan je za više delatnosti:advokatska, kancelarija,knjigovodstvo,krojački salon,frizerski salon Za više informacija....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 39.500 €, 25,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u strogom centru, prizemlje, na uglu Kralja Petra, 25 m2. Vlasnik 1/1, uknjiženo. .

 
 
 
  Kuća, CURUG, 39.500 €, 60,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Čurug, vikendica na 100m od Mrtve Tise , odlična ponuda +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045869, Čurug, Vikend naselje . Prodajemo vikendicu na 100m od obale Mrtve Tise u Čurugu. Idealno mesto za uživanje pored vode, ukoliko ste pecaroš ili ljubitelj prirode. Vikend kuća u osnovi....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 39.500 €, 156,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nedovršena, neuknjižena kuća, Maradik površina 156 m2 površina placa 4172 m2/ dve parcele/zemljište u građevinskom području Prizemlje: hodnik, tri sobe, kupatilo i hodnik Sprat: 4 sobe Nema stolariju ni podove Dovedeni priključci struje,vode,gasa, i kanalizacije do kuce vlasništvo....

 
 
 
  Farma, BEOČIN, 39.500 €, 85,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na padinama Fruške Gore imanje sa potencijalom i sigurnošću! >> Prodajem gradjevinsko zemljište po ceni 15 Evra po m² Kuća sa priključcima, voćnjakom i pomoćnim objektima idu uz plac u istoj ceni! Vlasnik - Prodaja bez posrednika! #Sviloš, opština Beočin | Blizu Novog Sada i Sremske....

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 39.400 €, 72,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi porodičnu kuću površine 144 m2, spratnosti Pr+S, koja se nalazi u Prijepolju, naselje Kaldrma(Kolovrat), ul. Boška Jezdovića. Okućnica površine 837 m2 . Kuća je građena po građevinskim standardima i starije gradnje. Neohodno renoviranje i adaptacija. Koncepirana....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Spens, 39.140 €, 21,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.indomio.rs

Odlična garaža u prizemlju na sjajnoj lokaciji, uknjižena, kvadrature 21m2. Dobra investicija. Pogodna za veća vozila sa dobrim prilazom. Pozovite nas za više informacija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 39.140 €, 23,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su pet objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ova garsonjera se nalazi na prizemlju zgrade sa ulaskom u stan iz hodnika zgrade. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 39.140 €, 20,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su pet objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ova garsonjera se nalazi na prizemlju zgrade sa ulaskom u stan iz hodnika zgrade. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 39.140 €, 21,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 70, 39.100 €, 46,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U okviru Tržnog centra Piramida, na Novom Beogradu, nalazi se lokal koji čeka da postane deo nečije poslovne priče. Prostire se na dva nivoa i svojim rasporedom pruža fleksibilnost – bilo da zamišljate tihi kancelarijski prostor, prijatan kutak za salon ili funkcionalnu ordinaciju.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zemun, 40.000 €, 40,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Banatska, Prizemlje, Nenamešten.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 40.000 € na 39.000 € dana 11.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 39.000 €, 169,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 40.000 €
11.02.2026 - 39.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponidimo započet objekat u Meljaku na placu od 12.5 ari. Plac je lep sunčevit, ima bunar, urađen temelj, prizemlje,idealno za malu privredu, ozakonjeno na 169 m2. Može i sprat da se zida, ima i pomoćna zgrada . Agencijska provizija je u skladu sa opštim uslovima....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 39.000 €, 90,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kvalitetno građena i održavana kuća u selu Berbatovo, blizu Niša, ukupne površine 90 m2 u dve etaže, na lepom placu od 678 m2 ,sa uknjiženim pomoćnim objektima starije gradnje. U prizemlju je jedna višenamenska soba sa kuhinjom. Na spratu je ulazni hodnik, dnevna soba sa....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 39.000 €, 180,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju domacinstvo,parcela od 6683m2 sa kucom i pomocnim objektima povrsine 180m2.Domacinstvo se nalazi na par kilometara od Gadzinog Hana,30km od centra Nisa. Kuca se sastoji od prizemlja i sprata.U sastavu prizemlja je hodnik,dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom,manja soba....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 39.000 €, 14,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102505. Cena stana 39.000eu +3% agencijske provizije. Garsonjera uknjižene površine 14m2, tri kvadrata pridodata stanu. Prizemlje u manjem stambenom objektu. Gasno grejanje. Ukniženo bez tereta. Kontakt 064/823-6 6-05 Prikaži broj , 427-088 Garsonjera,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109774.Izdaje se odličan, multifunkcionalan poslovni prostor od 65 m2 u prizemlju zgrade na Novom Naselju. Sastoji se od tri prostorije i dva toaleta. Useljiv je odmah. Pogodan je za razne delatnosti poput IT firmi, ordinacija, agencija, škole, salona. Potreban....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 409)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>