• GoHome Professional
do 180 m2 prizemlje do 37000 eura što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 prizemlje do 37000 eura što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 prizemlje do 37000 eura što manji

  • Za upit "do 180 m2 prizemlje do 37000 eura što manji" pronađeno 278 nekretnina - prosečna cena 700 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 35000 eura (malo jeftiniji)
    • 38000 eura (malo skuplji)
    • do 500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 28.650 €, 11,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi. Fantastičan lokal u prizemlju tržnog centra. Pogodan za kancelariju, mirne delatnosti, krojački salon. Odlična investicija za izdavanje. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Novogradnja, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 26.530 €, 11,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi. Fantastičan lokal u prizemlju tržnog centra. Pogodan za kancelariju, mirne delatnosti, krojački salon. Odlična investicija za izdavanje. Za više informacija pozovite naše agente prodaje.064/8222-116 Novogradnja.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 34.900 €, 12,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Balkanska, pr/3, ta, uknji��en-Stvarna povr��ina-12m2 , ugovorna povr��ina-7.92m2, Lokal u Balkanskoj ulici, nalazi se u tr��nom centru u prizemlju. Agencijska provizija koju pla��a kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 1000 evra Oznaka na mapi pokazuje pribli��nu lokaciju nekretnine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180 m2 prizemlje do 37000 eura što manji'
30.000 €
35.000 €
13.000 €
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 25.000 €, 12,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan mali kancelarijski prostor u strogom centru grada. Mirna ulica u dvorišnom delu novije zgrade. Lokal se nalazi u prizemlju, odličan za kancelarije, male zanatske radionice, lične uslugei sl. Mali troškovi komunalije. Odmah useljiv. kontakt:065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 27.000 € na 25.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 25.000 €, 13,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 30.000 €
05.04.2026 - 27.000 €
29.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garžno mesto u prizemlju zgrade sa rolo vratima. Pogodno za sve automobile. Kontakt telefon 0600993334. Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 1347. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 40.150 €, 13,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Na prodaju garsonjera površine 13m² u naselju Avijacija. Stan se nalazi u prizemlju zgrade stare oko 15 godina i ima poseban ulaz iz dvorišta, što pruža dodatnu privatnost i praktičnost. Nekretnina je uknjižena 1/1 i moguća je kupovina putem stambenog kredita, što je čini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 39.000 €, 14,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102505. Cena stana 39.000eu +3% agencijske provizije. Garsonjera uknjižene površine 14m2, tri kvadrata pridodata stanu. Prizemlje u manjem stambenom objektu. Gasno grejanje. Ukniženo bez tereta. Kontakt 064/823-6 6-05 Prikaži broj , 427-088 Garsonjera,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 37.000 €, 15,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Garaža adaptirana u garsonjeru, u prizemlju zgrade. Ne gleda prema ulici, u neposrednoj blizini stanice 43 i Maksija. Agencijska provizija 1000e. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Jagodin Mala, 34.000 €, 16,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lokal, u prizemlju stambene zgrade, površine 16.4m2, preko puta osnovne škole Čegar. Pogodan je za advokatsku kancelariju, knjižaru, menjačnicu Lokal je upisan u katastru sa udelom svojine 1/1. Ukoliko imate dodatna pitanja u vezi ove nekretnine, ili želite da zakažete....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 35.000 € na 31.000 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SUBOTICA, Centar, 31.000 €, 16,00 m2 cca 1940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 35.000 €
13.02.2026 - 31.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Centar, na svega 100m od centra grada prodaje se izuzetno lepo sređena garsonjera površine 16m² koja se nalazi na visokom prizemlju. Garsonjera se prodaje kompletno nameštena, a ujedno poseduje terasu, klimu kao i parking mesto u dvorištu zgrade. Garsonjera je pogodno za....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 20.200 €, 17,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokal u tržnom centru gorča, cg, dobra lokacija, Niš Na prodaju lokal u Obrenovićevoj ulici.Lokal se nalazi u prizemlju tržnog centra Gorča.Ukupna površina lokala je 16.85m2,u postupku je uknjiženja, a grejanje u lokalu je centralno.Odmah useljiv. Za više informacija slobodno pozovite....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 28.000 €, 18,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se, u pesackoj zoni, iznad Vatrogasnog Doma, u"Djurdjevom sokacetu", u stambenom poslovnom, objektu, lokal 18 m2 cg. sa toaletom, u niskom prizemlju. ordinacije , butike i sve usluzne delatnosti. Uknjizen Cena 28000 evra. .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 27.000 €, 18,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garsonjera površine 18m2, u prizemlju jednospratne zgrade.Sastoji se iz sobe, kuhinje i kupatila. Na podovima soba je parket, grejanje je na Ta peć, struja je trofazna sa dvotarifnim brojilom a prozori su pvc. Ev.Br. 325 .

 
 
 
  Garaža, ŠIMANOVCI, 15.000 €, 18,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Pećinci, Šimanovci - Novo naselje garaža, 18m2, prizemlje U ponudi garaža površine 18m2 u prizemlju zgrade. U garaži ima struja, voda i kanalizacija. Uknjižena na 18m2 Agencijska provizija 1. 000€ Agent: Anđelka Rastović-Obradović 18 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Garaža, PEĆINCI, 15.000 €, 18,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Pećinci, Šimanovci - Novo naselje garaža, 18m2, prizemlje U ponudi garaža površine 18m2 u prizemlju zgrade. U garaži ima struja, voda i kanalizacija. Uknjižena na 18m2 Agencijska provizija 1.000€ Agent: Anđelka Rastović-Obradović .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 38.000 €, 19,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Tražite mesto za pokretanje ili proširenje biznisa? Ovo je prava prilika za Vas! Na prodaju lokal površine 19m² u neposrednoj blizini centra Jagodine, na odličnoj lokaciji pogodnoj za razne vrste delatnosti – od salona, kancelarije, servisa do maloprodaje ili fast food-a. -Lokal se....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 40.020 €, 19,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor u novogradnji u centru kod Doma zdravlja na veoma lepoj lokaciji. Prostor je površine 18,7m2 i nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Grejanje će biti centralno sa sopstvenim kalorimetrom za kontrolu potrošnje toplotne energije. Visokokvalitetni Aluminijumski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 40.400 €, 19,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se odmah useljiva garsonjera, uknjižena 1/1, bez tereta i zabeležbi, dvorišno orijentisana , u mirnoj ulici Alberta Ajnštajna , a u blizini svih većih gradskih saobraćajnica.U blizini se nalazi i market, apoteka, autobusko stajalište, izlaz na auto put.Mesečni računi su jako....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 36.300 €, 20,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, površine 20 m2, u izgradnji, prizemlje stambene zgrade spratnosti Pо+P+3+Pp, smeštene u mirnoj ulici. Po strukturi garsonjera, u sklopu koje su dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom površine 14,77 m2, kupatilo 3,96 m2 i hodnik 1,89....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 33.990 €, 20,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su osam objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ova garsonjera se nalazi na prizemlju zgrade sa ulaskom u stan iz hodnika zgrade. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 32.000 €, 20,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu garsonjeru na Somborskoj Rampi. Garsonjera se nalazi na prizemlju. Pvc stolarija, na podovima keramika u boji parketa. Nalazi se pre useljenjem. Za više informacija nas pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 39.140 €, 20,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su pet objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ova garsonjera se nalazi na prizemlju zgrade sa ulaskom u stan iz hodnika zgrade. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 37.450 €, 21,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052537.. Garsonjera U IZGRADNJI, 20.52M2 Na prodaju – Garsonjera u izgradnji, 20.52 m², prizemlje, podno grejanje .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 38.000 €, 21,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se garsonjera površine 21m², smeštena u prizemlju stambene zgrade u neposrednoj blizini izvora Snežnik. Garsonjera se prodaje sa nameštajem i predstavlja idealnu priliku za izdavanje ili odmor. Cena garsonjere je 38.000 evra. Oznaka na mapi pokazuje približnu lokaciju nekretnine,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Aerodrom, 27.000 €, 21,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lokal koji ima zaseban ulaz, a sastoji se iz dva nivoa. U prizemlju se nalazi jedna prostorija, a na spratu kupatilo i mala ostava. Lokal posluje kao frizerski salon i prodaje se potpuno opremljen. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje stojimo....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Spens, 39.140 €, 21,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.indomio.rs

Odlična garaža u prizemlju na sjajnoj lokaciji, uknjižena, kvadrature 21m2. Dobra investicija. Pogodna za veća vozila sa dobrim prilazom. Pozovite nas za više informacija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 39.140 €, 21,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su pet objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ova garsonjera se nalazi na prizemlju zgrade sa ulaskom u stan iz hodnika zgrade. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 40.000 €, 21,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lokal na Novom naselju ulici Mileve Marić. Lokal se nalazi u prizemlju zgrade, ulični je i uknjižen. Pogodan je za više delatnosti. Starija gradnja.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 33.990 €, 22,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 38.500 €, 22,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Po izuzetno korektnoj ceni prodajemo (vlasnici) ili menjamo uknjižen 1/1 stan površine 22m2 u Viogorskoj ulici, uži centar Zlatibora (u opštinskoj dokumentaciji naša ulica se nalazi u tkz. ekstra zoni ). . . prodaje se kompletno namešten , sve što vidite na fotkama. . . stan je u....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 24.720 €, 22,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan lokal u jednom nivou na Novom Naselju površine 22 m2. Lokal se nalazi u prizemlju zgrade u zgradi odličnog kvaliteta. Nekretnina poseduje jedan sanitarni čvor. Idealan je za neku mirnu delatnost ili supermarket. U blizini lokala se nalaze besplatna parking mesta.....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 39.700 €, 22,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se apartman na Zlatiboru, površine 22m2, u centru, 350 m od Zlatiborskog jezera na idealnoj lokaciji za odmor i uživanje, u mirnom delu bez buke. U blizini je veliki broj radnji, kafića, restorana, butika, autobuska stanica, pijaca, apoteke, ski staza Obudojevica. . . Apartman....

 
 
 
  Poslovni prostor, SVILAJNAC, 31.000 €, 23,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U centru, ul.Kriva Čaršija, PRODAJE SE poslovni prostor površine 23m2, uknjižen.Trenutno je u fuknkciji i koristi se kao kancelarija, ali je pogodan i za preuređenje u STAMBENI PROSTOR. Poseduje PVC stolariju i etažno parno grejanje. Podovi su laminat. Nalazi se u prizemlju i ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 29.300 €, 23,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Adice u blizini Kamenjara,na visokom prizemlju,prodaje se kompletno nameštena garsonjera,uknjižena i odmah useljiva.Stan se trenutno greje na struju sa mogućnošću prikopčavanja na gas.(koji je na zgradi)Za više informacija pozvati 064 1126239 Miodrag(Bomil nekretnine, Novi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOMBOR, 28.000 €, 23,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se lokal od 23m2 na odličnoj lokaciji, u prometnoj ulici u prizemlju zgrade. Lokal se prodaje prazan, sa mokrim čvorom, svoj sat za struju i vodu,grejanje centralno sa kalorimetrima, parking prostor oko zgrade. Poslovni prostor / Lokal, Sombor | Prodaja · 23m² · 28.000€.

 
 
 
  Poslovni prostor, SOMBOR, 25.000 €, 23,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi manji poslovni prostor - lokal na Novoj Selenči, preko puta OŠ Dositej Obradović. Ulični lokal u prizemlju zgrade. Površine od 23m2. Poseduje jednu prostoriju i sanitarni čvor. Centralno grejanje, voda, struja. Mesara je bila u radu, trenutno je prazan. Ulazak u posed odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 39.140 €, 23,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 39.770 €, 23,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Adice 23,40 m2u izgradnji garsonjera u prizemlju manje zgrade u nizu,kniži se kao garaža a ulaz u stan je redovan( iz ulaza zgrade).Odličan kvalitet gradnje i opreme koja će biti u stanu.Ekonomično grejanje ne toplotne pumpe.Obezbeđen parking za stanare.Uredna dokumentacija,useljivo....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 40.250 €, 23,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Garsonjera u strogom centru, 23 m2, visoko prizemlje, idealna za izdavanje, nameštena .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 37.080 €, 24,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 31.200 €, 24,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se ekskluzivni lokal u blizini Vukovog spomenika Lokal je izuzetnog kvaliteta. Prostor je open space, funkcionalan i lako prilagodljiv vašim potrebama, idealan je za razne delatnosti. Lokacija je izuzetna sa visokom frekvencijom prolaznika – savršeno za biznis koji želi vidljivost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Mali Beograd, 39.950 €, 24,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054290, NOVI SAD, GARSONJERA 23.50 m2. Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo stan-garaža, pozicioniran na prizemlju nove zgrade, renomiranog i pouzdanog investitora. Kvalitet gradnje i sa posebnom pažnjom birani materijali unutrašnjeg enterijera, ovog investitora izdvaja na novosadaskom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 275)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>