• GoHome Professional
do 180 m2 pogodan uknjižen do 210000 eura zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 pogodan uknjižen do 210000 eura zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 pogodan uknjižen do 210000 eura zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 180 m2 pogodan uknjižen do 210000 eura zadnjih 7 dana" pronađeno 26 nekretnina - prosečna cena 2.738 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 212.000 € na 216.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Paviljoni, 216.500 €, 106,00 m2 cca 2040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 212.000 €
08.05.2026 - 216.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131708, III/III. Na prodaju uknjižen poslovni prostor površine 106 m², smešten na trećem spratu poslovne zgrade sa liftom. Prostor je funkcionalno organizovan i pogodan za različite delatnosti.Sastoji se od tri odvojene kancelarije,dve kuhinje i dva toaleta. Dodatnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 169.900 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen dvoiposoban stan u naselju Sava Kovačević u blizini Ugrinovačke ulice na uvek traženoj lokaciji. Fenomenalan panoramski pogled i dvostrana orijentacija su ono što ovaj stan izdvaja u odnosu na druge. Zgrada je na pešačkoj udaljenosti od Gardoša i centra Zemuna.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 209.000 €, 76,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Delimično renoviran stan, na odličnoj lokaciji. Svetao, južno orijentisan, sa pogledom na park. Sastoji se od: dnevnog boravka, kuhinje, odvojene trpezarije, kupatila, dve spavaće sobe, lođe. Zamenjena stolarija, urađene instalacije, sređeno kupatilo, sređena kuhinja koja ulazi u....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180 m2 pogodan uknjižen do 210000 eura zadnjih 7 dana'
160.000 €
160.000 €
189.900 €
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 73,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – Bulevar oslobođenja, trosoban stan 73m2, kompletno renoviran, neuseljavan, odlična lokacija Na prodaju kompletno renoviran i neuseljavan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Bulevar oslobođenja, Novi Sad. Ova nekretnina predstavlja idealnu....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 29, 205.000 €, 69,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Adaptiran, renoviran lokal u bloku 29, u dva nivoa približno iste kvadrature, poseduje čajnu kuhinju i toalet, pogodan za različite namene. Uknjižen. Struktura Lokal Kvadratura 69m2 Nameštenost Prazan Spratnost Prizemlje Grejanje CG Stanje Renovirano / Novogradnja.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Adaptiran, renoviran lokal u bloku 29, u dva nivoa približno iste kvadrature, poseduje čajnu kuhinju i toalet, pogodan za različite namene. Uknjižen. Agencijska provizija za kupca se plaća u iznosu od 2% dogovorene kupoprodajne cene GREJANJE - CG, sprat PR/, NOVOGRADNJA ID oglasa:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 187.000 €, 41,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Na prvom spratu zgrade, u centralnom delu Vidikovca nalazi se ovaj kompletno renoviran stan. U stanu je zamenjena elektro i vodovodna instalacija, postavljena alu stolarija sa elektro roletnama i komarnicima u spavacoj sobi, a u kuhinji PVC stolarija. Hrastov brodski pod, sigurnosna....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 11, 216.500 €, 106,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131708, III/III. Na prodaju uknjizen poslovni prostor povrsine 106 m², smesten na trecem spratu poslovne zgrade sa liftom. Prostor je funkcionalno organizovan i pogodan za razlicite delatnosti. Sastoji se od tri odvojene kancelarije,dve kuhinje i dva toaleta. Dodatnu....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131908, III/IV, klima, uknjižen, podrum. *** Veoma funkcionalan, svetao, renoviran stan *** odlično lokacijski pozicioniran. Po strukturi jednosoban, vešto adaptiran u jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije povezane sa kuhinjom, dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, jednoiposoban stan lako adaptibilan u dvoiposoban bez većih ulaganja. Stan je veoma svetao smešten u mirnoj ulici u dobro održavanoj zgradi pogodan i za život i za investiciju. Može se kupiti preko subvencionisanih kredita. Srećna kupovina. Prostorije: hodnik, kuhinja, dnevni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 121.000 €, 49,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju funkcionalan i svetao stan na jednoj od traženijih lokacija u gradu, između Keja i šoping centra Delta Planet. Površina stana iznosi 49 m², nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom i termoizolacionom fasadom. Sprat nije poslednji. Stan ima dobar raspored koji omogućava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 225.000 €, 76,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban, uknjižen stan površine 76 m², na prvom spratu od sedam u Bloku 62 (Novi Beograd), u ulici Jurija Gagarina. Stan je severozapadno orijentisan i osunčan većim delom dana. Zgrada je kvalitetna i uredno održavana, sa dva lifta, u mirnom okruženju. Stan je u izvornom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 119.000 €, 37,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Voždovac - Vojvode Vlahovića 1.5, 37m2 (terasa 2m2), 2/3, EG, telefon, interfon U ponudi odličan i funkcionalan jednoiposoban stan na drugom spratu zgrade novije gradnje. Zgrada je uredna i održavana, na dobroj poziciji. Izuzetno svetao stan, dvostrane orijentacije sa terasom. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 226.000 €, 62,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.0, 62m2(lođa 11m2), CG, kift, VIII/IX, podrum, telefon, interfon. Uknjiženo 51m2. Uknjižen dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini škole, vrtića, opštine, tržnih centara kao i ostalih sadržaja neophodnih za moderno stanovanje. Po strukturi dvosoban, na više načina adaptibilan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 41,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U centru beogradskog naselja Borca, nalazi se ovaj svetao, dvosoban stan. Stan je uknjižen, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka,trpezarije, kuhinje, odvojene spavaće sobe i kupatila.Nalazi se u novijoj uredno održavanoj zgradi sa interfonom, u čijoj neposrednoj....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 110.000 €, 41,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 230.000 €, 50,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odičan dvosoban stan čija adresa je Maksima Gorkog ali je ceo stan okrenut suprotno od ulice, ka mirnim dvorištima i sa lepim pogledom. Zgrada poseduje lift i priključena je na gradsko centralno grejanje, kao i dvorište za parkiranje stanara. Stan je pravi dvosoban, trostran, sa ulaskom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 49,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se funkcionalan i svetao 2,5 stan u Boleču, idealan kako za porodično stanovanje tako i kao investicija. Stan je površine 49 m² i uknjižen je, uz dodatnih 14 m² (terasa i ostava) koji nisu ušli u uknjiženu kvadraturu, ali značajno doprinose komforu i praktičnosti prostora.....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 87.000 €, 49,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 70.000 €, 53,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi uknjižen kompletno renoviran, zaseban stan, koji se nalazi u prizemnom objektu, gde su stanovi u nizu. PKB je ove objekte zidao za svoje radnike. Sastoji se od dnevne i spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Uknjižen na 42m2, adaptacijom proširen na 53m2. PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 70.000 €, 53,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kopaonik, Treska - Stefana Prvovenčanog 1.5, 35m2, terasa 2m2, podno grejanje na struju, PR/4 Prodaje se funkcionalan apartman na Kopaoniku, u naselju Treska, udaljen svega oko 7 minuta vožnje od centra Kopaonika. Lokacija pruža idealan balans između mira i blizine svih sadržaja koje....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Kopaonik, Treska - Stefana Prvovenčanog 1. 5, 35m2, terasa 2m2, podno grejanje na struju, PR/4 Prodaje se funkcionalan apartman na Kopaoniku, u naselju Treska, udaljen svega oko 7 minuta vožnje od centra Kopaonika. Lokacija pruža idealan balans između mira i blizine svih sadržaja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 45.500 €, 24,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična garsonjera na finoj lokaciji blizu Crkve Sv. Nikola i palilulske pijace. U blizini su vrtić, pijaca, autobusko stajalište, OŠ, a pešačka zona udaljena svega nekoliko minuta hoda. Pogodan za izdavanje i porodično stanovanje. Stan je uknjižene površine 24m2. Nalazi....