• GoHome Professional
do 180 m2 pogodan uknjižen do 1700 eura/m2 Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 pogodan uknjižen do 1700 eura/m2 Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 pogodan uknjižen do 1700 eura/m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 180 m2 pogodan uknjižen do 1700 eura/m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1700 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NIŠ, 154.500 €, 91,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poslovni prostor u blizini Saborne crkve, 91 m2. Sastoji se od dva nivoa, dinamičnog enterijera sa dva ulaza. Na podu je kvalitetna keramika,etažno grejanje sa kotlom na struju, ima 2 toaleta i prostor za kuhinju. Potpuno je renoviran i pogodan za kancelariju, ugostiteljski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 132.600 €, 78,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 78m2 (terasa 6m2), CG, 2/9, tri lifta, garažno mesto. Uknjižen na 77m2 Fantastičan, luksuzan polunamešten dvoiposoban stan u zgradi Quartet 4 (Beograd na vodi), površine 78m2, sa pogledom na grad. Zgrada je udaljena samo nekoliko minuta hoda od obale Save i Savske promenade,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 91.780 €, 54,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1100661 - Uknjižen, klasičan, dvosoban stan u blizini Riblje pijace. U odnosu na uličnu zgradu je polusuteren, ali je u nivou dela dvorišta kao prizeman stan. Satoji se iz dnevnog boravka, sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i ostave. Ispred stana je deo dvorišta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 91.780 €, 54,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1063813 - Uknjižen, klasičan, dvosoban stan u blizini Riblje pijace. Satoji se iz dnevnog boravka, sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i ostave. Ispred stana je deo dvorišta od oko 10m2, koji može biti u funkciji terase. Grejanje je centralno gradsko. Stan je....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 124.070 €, 73,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Porodičan stan, veoma komforan u blizini Futoške pijace. Od centra Novog Sada svega par minuta. Izuzetna lokacija! Pogodan je i za izdavanje. Stan je svetao, poseduje veliku terasu. Prodaje se sa nameštajem. Stan je uknjižen 1/1. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 299.000 €, 176,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

2.5 stan 52m2 (uknjižen na 46m2), poslovni prostor 124m2 (uknjižen kao garaža na 118m2), dvorište 1.5 ara, PR/3, CG, telefon, interfon. Na odličnoj lokaciji, u najlepšem delu Zvezdare, u Učiteljskom naselju , u neposrednoj blizini Beo šoping centra nudimo Vam nepokretnosti- stan od....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 116.300 €, 69,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan u Kragujevcu, koji se retko nalazi u ponudi, naselje Erdoglija, blizina tržnih centara, marketa, škole, vrtića, površine 69 m2, pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor. Stan se nalazi na prizemlju u zgradi, sa zasebnim ulazom. Namešten je, opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 155.000 €, 92,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109309, XI/XI, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp. HITNA PRODAJA!!!Troiposiban transformabilan stan površine 92 m², na XI spratu, u blizini gradskog Sup-a, pogodan za stanovanje i za poslovni prostor, sa jednim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 102,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi dve stambene jedinice, dvorišno koncipirane (zajedničko dvorište), jedna naspram druge; Lokacijski savršene, u Prvomajskoj ulici, na pešačkoj udaljenosti doslovno svih neophodnih sadržaja za svakodnevni život- Osnovna škola, vrtić, marketi, pijaca, gradski prevoz i sl.; Ukupne....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 189.000 €, 114,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen stan sa uknjiženom garažom na samom Zrenjaninskom putu kod skretanja za naselje Kotež. Stan je veličine 54m2 i poseduje dve prostorije i toalet i garaža koja ima ozidan temelj površine 60m2. Stan je pogodan za poslovni prostor i prodaje se prazan. Grejanje je na....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 180 m2 pogodan uknjižen do 1700 eura/m2 (444)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

Ustanovili ste grešku?