• GoHome Professional
do 180 m2 parking interfon oglasi objavljeni od po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 parking interfon oglasi objavljeni od po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 parking interfon oglasi objavljeni od poslednjeg puta do 240000 eura što skuplji

  • Za upit "do 180 m2 parking interfon oglasi objavljeni od poslednjeg puta do 240000 eura što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 220000 eura (malo jeftiniji)
    • 250000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vračar, 264.000 €, 78,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1309 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0693322626. U očuvanoj zgradi na Južnom bulevaru prodajemo divan troiposobni renovirani stan. Stan se nalazi na prvom spratu ove sredjene zgrade koja ima registrovanu zajednicu i gde stanari brinu o svakom detalju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 264.000 €, 84,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se odlican 4.0 stan od 84m2 sa terasom od 26m2 na visokom prizemlju. Stan je kompletno renoviran, kompletno namesten i uknjizen. Zgrada poseduje rampu za invalide. Stan se nalazi u zgradi iz 1995.godine koja ima veliki parking sa dosta zelenila. Nalazi na visokom prizemlju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 263.878 €, 89,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo Penthaus na odličnoj lokaciji u Zemunu Površine je 89,45m2 i nalazi se na povučenom spratu stambene zgrade od pet spratova Nalazi se u zgradi modernog dizajna sa vrlo kvalitetnim materijalom gradnje Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 263.250 €, 81,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude na prestižnoj lokaciji, nadomak Keja i starog jezgra Zemuna, savremeno dizajnirane stanove u zgradi visokog standarda i privatnosti. Stan na prvom spratu sadrži tri spavaće sobe, veliki dnevni boravak sa kuhinjom, moderno kupatilo i dodatni toalet. Ekskluzivna....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 270.000 € na 263.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 263.000 €, 90,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 270.000 €
08.05.2026 - 263.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Zivka Davidovica Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 3 Godina izgradnje: 2008 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 262.350 €, 159,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Nova SMART kuća Subotica - Železničko naselje - Prodajemo u izgradnji samostalnu petosobnu Smart kuću na dve etaže, 159,30m2 bruto površine. Površina parcele je 224m2 sa kompletno uređenim dvorištem, terasom, delom popločano a delom pod travnjacima i ugrađenim sistemom za kontrolisano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 261.280 €, 82,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izgradnji na odličnoj lokaciji, nadomak Autokomande. Površine je 81,64m2 i nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od četiri sprata. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 261.000 €, 87,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Milana Vukosa Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2021 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 260.400 €, 74,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo odličan, trosoban stan u naselju Stepa Stepanović, u zgradi novije gradnje sa urednim i redovno održavanim ulazom, interfonom i video nadzorom. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, toaleta, kupatila, dve spavaće sobe i zastakljene....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 260.000 €, 160,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Borča - Ljube Nenadovića kuća, 160m2 (terasa), plac 10a, PR+I, EG/pelet/struja, telefon, interfon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt. U ponudi je prostrana kuća na dve etaže, izgrađena devedesetih godina, smeštena u mirnoj i uređenoj ulici, nedaleko od....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 180 m2 parking interfon do 240000 eura što skuplji (2467)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>