• GoHome Professional
do 180 m2 parking interfon do 350000 eura zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 parking interfon do 350000 eura zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 parking interfon do 350000 eura zadnjih 14 dana što manji

  • Za upit "do 180 m2 parking interfon do 350000 eura zadnjih 14 dana što manji" pronađeno 172 nekretnina - prosečna cena 3.078 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 330000 eura (malo jeftiniji)
    • 360000 eura (malo skuplji)
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vračar, 121.500 €, 27,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Đorđa Vajferta Soba: 0.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 80.000 €, 27,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U centralnom delu Mirijeva, ulica Dragoslava Đorđevića Goše, prodaje se funkcionalna garsonjera, 28 m2, u zgradi novije gradnje. Garsonjera se nalazi na prvom spratu zgrade, od ukupno 4 sprata. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa pripadajućom kuhinjom i trpezarijom (open space....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 140.000 €, 30,00 m2 cca 4670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Internet Klima Parking Centralno grejanje Interfon Narodnih heroja Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180 m2 parking interfon do 350000 eura zadnjih 14 dana što manji'
240.000 €
279.000 €
67.000 €
  Stan, ČAJETINA, 74.000 €, 31,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na v spratu kvalitetne novogradnje. Odlikuje ga odlična iskorišćenost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 96.870 €, 32,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Bez provizije za Kupca! Dvosoban stan u prizemlju, površine 32,29m² u Šejkinoj ulici. Zgrada se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini Sedme beogradske gimnazije, kao i OŠ „Despot Stefan Lazarević“, crkve, vrtića, marketa.. Grejanje stanova je podno, električnim grejnim kablovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 99.000 €, 33,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Pravosnažna građevinska dozvola. Kompletna dokumentacija. Zgrada je potpuno izgrađena. Spremno za useljenje. . Renomiran i pouzdan investitor. Izuzetna novogradnja! Zgrada je projektovana od strane licenciranog biroa. . Nemačka spoljna PVC stolarija. Unutrašnja stolarija lakirani....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 117.900 €, 34,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon .

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 159.000 € na 158.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 158.000 €, 37,00 m2 cca 4270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 159.000 €
05.05.2026 - 158.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Interfon Mirijevski bulevar Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 64.600 €, 38,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Igora Vasiljeva Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 117.000 €, 39,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 78.000 €, 40,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Nov stan 40m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored, komforan dnevni boravak sa trepezarijom, spavaća soba, kupatilo, hodnik, terasa i pripadajuće parking mesto. Novogradnja na odličnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 146.800 €, 41,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Centralno grejanje Interfon Podrum Ustanička Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 41,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u zgradi u izgradnji - po��etak radova je 15. mart 2026. o��ekivani zavr��etak do kraja 2026. godine. Zgrada je ni��a, ��etiri sprata, kvalitetne gradnje. Odli��na lokacija, blizina Shopping centra Beo. Stan je funkcionalan, poseduje spava��u sobu, lo��u orijentisanu....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 67.000 €, 41,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Interfon Alekse Popovića Sprat: 4 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.000 €, 41,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zlatibor, Stacionar Čigota, Alekse Popovića, 41m2 41m2, 2.0, 4/6, EG, lift, parking, interfon, izvorno, uknjižen. Stan se nalazi u mirnom delu Zlatibora, pored stacionara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 105.000 €, 42,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Kralja Milutina Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 92.400 €, 42,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Nikole Altomanovića Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, SURČIN, 104.456 €, 42,81 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

ID 1391 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Na prodaju dvosoban stan površine 42,81 m² u Surčinu. Funkcionalan raspored obuhvata hodnik, kupatilo, dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju i spavaću sobu, što ovaj stan čini praktičnim za udoban svakodnevni....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 122.000 €, 43,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kneževac - Kneževačka 43m2 2.0,43m2 (lođa 6m2), TA, parking Prodaje se veoma lep dvosoban stan u centru Kneževca. Čine ga dnevna soba sa kuhinjom, trpezarija sa izlaskom na terasu, kupatilo i spavaća soba sa zastakljenom lođom. U blizini stana nalazi se: osnovna škola, kao i apoteke,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 119.900 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 90.867 €, 43,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja poslovnog apartmana – Borča, Ovčanski put, 43,26m2, PR/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola-VODI SE KAO POSLOVNI APARTMAN. U ponudi moderan poslovni apartman u kvalitetnoj novogradnji, smešten u planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 133.620 €, 44,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Bez provizije za Kupca! Dvosoban stan na prvom spratu, površine 44,54m² u Šejkinoj ulici. Zgrada se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini Sedme beogradske gimnazije, kao i OŠ „Despot Stefan Lazarević“, crkve, vrtića, marketa.. Grejanje stanova je podno, električnim grejnim kablovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.210 €, 44,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi razli��itih struktura. Stanovi se nalaze u zgradi od 6 spratova. Stanovi su orijentisani severoisto��no, prema dvori��tu zgrade. Izgradnja stanova je u toku. Krajnji rok za useljenje je mart 2027. god.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 117.000 €, 44,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini centra Ledina, u najurbanijem delu naselja Novi Surčin, kraj crkve Sv. Apostola Mateja, nalazi se stambeni kompleks u izgradnji, izuzetne uređenosti i planiranih sadržaja (Expo centar). Renomirani investitor opravdava poverenje interesenata i kupaca, izgradnjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 44,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 150.000 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Miodraga Živanova Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 161.900 €, 46,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nov, neuseljavan stan u maloj, mirnoj zgradi, funkcionalan, poseduje open space - dnevni boravak sa kuhinjom, odvojenu trpezariju, kupatilo i terasu sa otvorenim pogledom. Zgrada poseduje sve dozvole, o��ekuje se uknji��ba. Postoji mogu��nost kupovine gara��nog mesta, na sistemu klackalica,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 161.500 €, 46,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.850 €, 46,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odli��noj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogu��eno pomo��u toplotne pumpe, instalirano podno grejanje, kao i inverter klime. Uz stan je mogu��e kupiti i gara��no mesto, uz doplatu. Izra��ene cene su bez ura��unatog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 46,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vojina ��ura��inovi��a Kostje, sut/11, cg,-Stvarna povr��ina-46m2 , ugovorna povr��ina-46.00m2, Prodaje se stan u centru Mirijeva na odli��noj lokaciji. U neposrednoj blizini nalaze se Maxi, park, vrti��i i ��kole i autobuska stajali��ta. Stan se nalazi u suterenu zgrade (nije ukopan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 166.000 €, 47,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan stan u maloj, mirnoj zgradi, funkcionalan, poseduje open space - dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, odvojenu spava��u sobu, kupatilo i terasu sa otvorenim pogledom. Zgrada poseduje sve dozvole, o��ekuje se uknji��ba. Postoji mogu��nost kupovine gara��nog mesta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 132.600 €, 47,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Rupčine - Časlava Veljića 1.5, 47m2 (lođa 3m2), gas, 3/3, telefon, interfon, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednoiposoban stan, sa odlično iskorišćenim prostorom. Nalazi se u stambenoj zgradi bez lifta, na trećem spratu od ukupno tri sprata. Grejanje je na gas što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Radoja Dakića Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 1 Godina izgradnje: 1956 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.566 €, 47,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. • - Renomirani i pouzdan investitor sa kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj PDV-a. - Cena po kvadratu je 2.450 EUR + PDV. • - Odlična pozicioniranost zgrade. - Savršen pogled.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 187.000 €, 48,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Vidikovački venac Sprat: 1 Spratnost: 7 Soba: 1.5 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 187.000 €, 48,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Rakovica - Vidikovački venac 1.5, 48m2 (pripojena lođa 7m2), 1/7, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se svetao i moderno uređen stan na prvom spratu uredne i dobro održavane zgrade od crvene fasadne cigle. Kompletno je renoviran, odmah useljiv, sa prijatnom atmosferon....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.700 €, 49,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine vam nude moderan trosoban stan u luksuznoj novogradnji, smešten u mirnom i porodičnom delu Batajnice, u ulici Braće Mihajlović Tripić, na teritoriji opštine Zemun. Stan se nalazi u kvalitetno projektovanoj stambenoj zgradi spratnosti P+3, a ukupna površina stana....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 112.700 €, 49,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 205.000 €, 50,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Prote Mateje Soba: 2 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Svetomira Nikolajevića Soba: 2 Godina izgradnje: 1957 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Crveni krst - Svetomira Nikolajevića 2.0, 50m2 (terasa 5m2), VPR/5, CG, telefon, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju dvostrano orijentisan stan na odličnoj lokaciji. Nalazi se u zgradi sa sopstvenim parkingom. Stan je u izvornom stanju, potrebno mu je sređivanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 168.000 €, 50,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 45 - Jurija Gagarina 1. 5, 50m2 (lođa 3m2), CG, lift, 10/15, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi je jednosoban stan, adaptiran u jednoiposoban, smešten na 10. spratu zgrade od ukupno 15 spratova. Stan je istočno orijentisan, što omogućava dosta prirodnog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 169)

<< <1 2 3 4 5> >>