• GoHome Professional
do 180 m2 parking do 84000 eura pala cena što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 parking do 84000 eura pala cena što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 parking do 84000 eura pala cena što veći Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 180 m2 parking do 84000 eura pala cena što veći oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 79000 eura (malo jeftiniji)
    • 88000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 85.000 € na 82.400 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 82.400 €, 52,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.09.2025 - 85.000 €
20.02.2026 - 82.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stan (koji će se knjižiti kao garaža) u izgradnji u urbanizovanom i uređenom delu Adica, u mirnoj ulici nadomak nasipa i Telepa. Lokacija je lepa za život – na svega 10 minuta hoda od OŠ „Jožef Atila“ i 15 minuta od Bulevara Patrijarha Pavla. Stanovi su projektovani tako....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 95.000 € na 90.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, Centar, 90.000 €, 178,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 120.000 €
27.03.2026 - 95.000 €
24.04.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na parceli od 2 ara se nalazi kuća od 178m2 koja ima tri ulaza sa ulice i mogućnost za tri zasebna lokala. Nekretnina se nalazi uz prometnu ulicu i veliki parking za 4 automobila. U sklopu kuće su tri lokala koja izlaze na hodnik, jedna kancelarija, kuhinja, kupatilo, toalet. Iz kuće....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 100.000 € na 90.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 90.000 €, 178,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.09.2022 - 95.000 €
05.04.2023 - 120.000 €
13.02.2026 - 100.000 €
20.03.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2022.,

www.indomio.rs

* Na prodaju stambeno-poslovni objekat u blizini centra grada-Apatinski put. - Stambeno-poslovni objekat 178 m2, a placa je 261 m2. - Sastoji se iz čajne kuhinje, kupatila i pet prostorija. Kuća poseduje i tavanski prostor, koji je služio kao magacinski prostor. Postoji mogućnost....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 86.000 € na 80.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 80.000 €, 165,00 m2 cca 490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.08.2025 - 85.000 €
04.02.2026 - 86.000 €
24.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam spratnu kuću u Gogama, koja se satoji od više stambenih jedinica. U prizemlju kuće se nalaze poslovni prostor, garsonjera i dvosoban stan. Na spratu se nalazi petosoban stan. U dvorištu se nalaze još i garaža kao i letnjikovac. Kuća je zidana čvrstim materijalom.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 60.000 € na 55.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 55.000 €, 161,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 60.000 € na 55.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 161,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 85.000 € na 80.000 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, IVANČA, 80.000 €, 160,00 m2 cca 500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 85.000 €
15.02.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

USELJIVO ODMAH | NAMEŠTENO | TOP LOKACIJA Prodaje se retka nekretnina u samom centru Male Ivanče – kuća + poslovni prostor, idealna za život, rad ili sigurnu investiciju sa prihodima. 160 m² ukupne površine Uknjiženo 58 m² Prodaje se KOMPLETNO NAMEŠTENA – bez ikakvih ulaganja ✨ Svetao,....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 30.000 € na 25.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BELA PALANKA, 25.000 €, 126,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 30.000 €
03.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica u selu Dolac, koje se nalazi na oko 20ak kilometara od Niša prema Beloj Palanci. Kuća je podignuta 90-ih godina i orijentisana je ka obroncima Svrljiških planina i ka Nišavi. Nišava je udaljena 70-ak metara od kuće. Vikendica poseduje 3 etaže, po 40-ak kvadrata....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 43.000 € na 39.000 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KARAĐORĐEVO, 39.000 €, 123,00 m2 cca 320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 43.000 €
25.04.2026 - 39.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.gsigma.rs

Kuća u Banatskom Karađorđevu - opština Žitište. Kuća je površine 123 m2, na prostranom placu od 28.78 ari. Sastoji se od četiri prostorije i toaleta. Nalazi se na odličnoj lokaciji u selu. U zakupu je market godinama unazad. Mogućnost preuzimanja zakupa. Od priključaka poseduje trofaznu....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 91.000 € na 81.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 81.000 €, 121,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.10.2025 - 91.000 €
27.04.2026 - 81.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi stan u naselju Borča po strukturi dvosoban duplex ukupne površine 121,58 m2 od kojih je ukupna površina prizemlja 84,54 od kojih je terasa 47,50 m2 i u nivou prvog sprata površina 37,04 m2.Ima priključak struje i vodovodne mreže, parking. Odlična lokacija, u procesu legalizacije.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 180 m2 parking do 84000 eura pala cena što veći (167)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>