• GoHome Professional
do 180 m2 parking do 100000 eura podrum oglasi obj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 parking do 100000 eura podrum oglasi obj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 parking do 100000 eura podrum oglasi objavljeni od poslednjeg puta pala cena

  • Za upit "do 180 m2 parking do 100000 eura podrum oglasi objavljeni od poslednjeg puta pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 83.000 € na 75.900 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 75.900 €, 58,00 m2 cca 1310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 83.000 €
18.03.2026 - 75.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Barajevo, Naselje Gaj, Cara Lazara, 58m2 58m2, 1.5, 3/5, TA, lift, terasa, lođa, parking, podrum, telefon, izvorno, uknjižen. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa liftom u mirnom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 95.000 € na 90.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, Centar, 90.000 €, 178,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 120.000 €
27.03.2026 - 95.000 €
24.04.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na parceli od 2 ara se nalazi kuća od 178m2 koja ima tri ulaza sa ulice i mogućnost za tri zasebna lokala. Nekretnina se nalazi uz prometnu ulicu i veliki parking za 4 automobila. U sklopu kuće su tri lokala koja izlaze na hodnik, jedna kancelarija, kuhinja, kupatilo, toalet. Iz kuće....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 89.000 € na 85.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 85.000 €, 47,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 89.000 €
17.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kragujevac, Gradska lokacija, Maglićka ulica Jednosoban, 43m2 grejna površina + lođa 4m2, III/5, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, bez tereta Svetao i funkcionalan stan jugozapadne orjentacije, jednosban, adaptibilan u jednoiposobni. Stan se nalazi u zgradi kvalitetne gradnje iz....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 83.000 € na 75.900 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BARAJEVO, 75.900 €, 58,00 m2 cca 1310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 83.000 €
17.03.2026 - 75.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Lift Parking Terasa Interfon Podrum Cara Lazara Sprat: 3 Spratnost: 5 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 59.000 € na 56.000 € dana 05.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 56.000 €, 50,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2024 - 44.000 €
18.04.2024 - 46.000 €
08.04.2025 - 56.000 €
27.11.2025 - 59.000 €
05.03.2026 - 56.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Stan se prodaje sa stvarima, nalazi se u blizini Pedagoške akademije. Uknjižena kvadratura se odnosi na starogadnju , ne računajući kvadraturu terase. Uz stan dolazi i podrum. Stan se sastoji iz dnevnog boravka , spavaće sobe , kuhinje i trpezarije, prostranog kupatila i terase. Blizina....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 60.000 € na 55.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 161,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 65.000 € na 55.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 55.000 €, 49,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Beograd, Palilula - Padinska skela, Tovilište49m2, 2.0, 1/4, TA, podrum, parking U ponudi je dvosoban stan za sređivanje, smešten u mirnom i zelenom delu Padinske skele. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored, sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim delom, što pruža brojne mogućnosti....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 53.000 € na 48.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 48.000 €, 120,00 m2 cca 400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.08.2025 - 58.000 €
31.08.2025 - 54.000 €
03.09.2025 - 53.000 €
24.12.2025 - 49.000 €
14.01.2026 - 53.000 €
20.02.2026 - 48.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122563, 9a, spratna, 1, struja, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(), vertikala. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 
 
-31%

Promena cene sa 39.000 € na 27.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ALIBUNAR, 27.000 €, 72,00 m2 cca 380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 39.000 €
20.03.2026 - 27.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129507, 12a, prizemna, za renoviranje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, podrum, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 180 m2 parking do 100000 eura podrum pala cena (24)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>