• GoHome Professional
do 180 m2 pala cena dvorište uknjižen što veći Zad - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 pala cena dvorište uknjižen što veći Zad - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 pala cena dvorište uknjižen što veći Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 180 m2 pala cena dvorište uknjižen što veći zadnjih 14 dana" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 2.848 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-13%

Promena cene sa 54.900 € na 47.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, TOPOLA, 47.900 €, 140,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 59.000 €
24.04.2026 - 54.900 €
10.05.2026 - 47.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo kuću u naselju Bajša (Pr+Ptk), uknjižene površine 140m2 na placu od 6.7ari, sa pratećim pomoćnim objektima, u korektnom i održavanom stanju, sa urednim dvorištem. Funkcionalnog rasporeda prostorija koje se mogu lako adaptirati prema vašim potrebama. Bajša se nalazi na oko....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 295.000 € na 220.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, 220.000 €, 193,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 295.000 €
08.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 120667, 4.65a, klima, terasa, uknjizen, garaza(2), dvoriste/basta. HIT CENA ZA DVE KUCE! Dve kuce na jednom placu povrsine 465 m², u mirnom i zelenom delu Klise. Kuce imaju 96m² i 97m², u dobrom su stanju, odrzavane i funkcionalne. Svaka kuca ima po tri sobe i kuhinju,....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 295.000 € na 220.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Klisa, 220.000 €, 193,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.07.2025 - 295.000 €
06.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 120667, 4.65a, klima, terasa, uknjižen, garaža(2), dvorište/bašta. HIT CENA ZA DVE KUĆE! Dve kuće na jednom placu površine 465 m², u mirnom i zelenom delu Klise. Kuće imaju 96m² i 97m², u dobrom su stanju, održavane i funkcionalne.Svaka kuća ima po tri sobe i kuhinju,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180 m2 pala cena dvorište uknjižen što veći zadnjih 14 dana'
220.000 €
220.000 €
450.000 €
 
-2%

Promena cene sa 415.000 € na 405.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 405.000 €, 140,00 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 425.000 €
27.03.2026 - 415.000 €
01.05.2026 - 405.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se vertikala kuće koja je za kompletnu rekonstrukciju, ulično orijentisana, sa zasebnim ulazom i zasebnim korišćenjem pripadajućeg dela dvorišta, spratnosti Po+P+1+Pk, koja se nalazi u mirnoj, slepoj ulici bez saobraćaja u bloku između Južnog bulevara, Maksima Gorkog i Mlade....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 219.000 € na 214.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 214.000 €, 110,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 219.000 €
03.05.2026 - 214.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo jedinstveni stan s mnogo potencijala, na odličnoj lokaciji! Stan je dvostrano orijentisan, manja terasa gleda ka ulici, a velika terasa izlazi na zadnju stranu zgrade, sto je praktično čini dvorištem. Uknjižen je na 66m2 (mereno 79m2), manja terasa ima....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 250.000 € na 243.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 243.000 €, 100,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.08.2025 - 250.000 €
29.08.2025 - 230.000 €
26.09.2025 - 250.000 €
01.05.2026 - 243.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan stan na Bežanijskoj kosi 2 u blizini pijace. Stan je četvorosoban po strukturi, izuzetno funkcionalan i ima izlaz na veliko lepo dvorište. Sastoji se od prostrane dnevne sobe, kuhinje i trpezarije, tri spavaće sobe, dva kupatila i ima dva ulaza. Dvorište je ograđeno,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 380.000 € na 360.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 360.000 €, 92,00 m2 cca 3910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 380.000 €
04.05.2026 - 360.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sumatovacka, 3.0 (adaptabilan u 3.5), 92 m2 sa lodjom, I od IV sprata, toplotne pumpe, lift, interfon, ktv, video nadzor, internet, klima, odmah useljiv, luks, uknjizen na 85 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi (uknjizeno na....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 254.000 € na 250.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 250.000 €, 82,00 m2 cca 3050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 254.000 €
01.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1099087 -CENA je bez agencijske provizije od 3%. Uknjižen trosoban stan u samom centru Novog Sada. Dunavski park, pešačka zona, Zmaj Jovina. Stan je na visokom prizemlju i sadrži 2 spavaće sobe , dnevni boravak i izdvojenu kuhinju. Postoji terasa sa pogledom na dvorište....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 328.000 € na 311.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 311.000 €, 78,00 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 328.000 €
08.05.2026 - 311.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Autokomanda - Triše Kaclerovića 3. 0, 78m2 (lođa 6m2), 1/7, CG, lift, interfon U ponudi je prostran i funkcionalan stan u stambenoj zgradi, dvostrano orijentisan, ka jugu i istoku, sa prijatnim pogledom na dvorište, što obezbeđuje mir i dosta prirodnog svetla tokom dana.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 76.000 € na 72.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, MAJUR, 72.000 €, 68,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 76.000 €
06.05.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Petrovaradin - kod pijace, prodaje se ulični stan od 68m2 sa malim dvorištem od oko 100m2, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i dvorišta. Stan je renoviran, urađena je fasada, novi krov, tavan se može pretvoriti u stanbeni prostor. Nalazi....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 270.000 € na 259.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 259.000 €, 65,00 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 310.000 €
10.04.2026 - 295.000 €
22.04.2026 - 270.000 €
08.05.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da ponudimo odličan stan u Bulevaru Kralja Aleksandra. Lokacija odlična, u samom centru svih zbivanja. Zgrada starije gradnje, odlično održavana, sa liftom. Stan smešten na idealnom, drugom spratu, od ukupno četiri. Dvostrana orijentacija, gleda i na sam Bulevar i na....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 290.000 € na 285.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 285.000 €, 58,00 m2 cca 4910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 330.000 €
18.03.2026 - 313.000 €
01.04.2026 - 296.000 €
19.04.2026 - 290.000 €
29.04.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se penthause, 1/1 uknjižen na 55m2, sa terasom 58m2. Dvostrano orijentisan, svetao, veoma funkcionalan, luksuzan. Zgrada iz 1920. pod zaštitom države, a nadogradnja je iz 2014.god. Od prostorija poseduje hodnik, dnevni boravak sa izlazom na terasu i pogledom na dvorište; Kuhinja....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 169.900 € na 159.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 159.000 €, 56,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2026 - 169.900 €
28.04.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Svetao, dvostrano orijentisan, nov, moderno i kompletno opremljen stan na top lokaciji u novoizgrađenom delu Ledina. Ukupna površina stana je 60m2 jer pored uknjiženih 56m2, grejne površine, stan poseduje i terasu od 4m2 na koju se izlazi iz dnevnog boravka. Stan se sastoji od dve....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 93.000 € na 89.900 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 89.900 €, 51,00 m2 cca 1760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 93.000 €
03.05.2026 - 89.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U neposrednoj blizini centra Zemun polja, nalazi se ovaj 2.5. stan, u urednoj i održavanoj zgradi, koja poseduje lepo sređeno sopstveno dvoriste. Infrastruktura je kompletna. Stan je veoma funkcionalan i adaptibilan. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinjsko-trpezarijskog dela, dnevne....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 175.000 € na 155.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banjica, 155.000 €, 40,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 150.000 €
14.01.2026 - 170.000 €
05.04.2026 - 164.999 €
10.04.2026 - 175.000 €
08.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen stan u novoj zgradi bez dodatnih ulaganja. Stan poseduje sopstveno dvorište, pa pruža luksuz života u kući uz sve pogodnosti života u stanu. Prostran i svetao ovaj stan je idealan, kako za život, tako i kao investivija. Srećna kupovina! Prostorije: predsoblje, dnevni boravak....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 13)

<< <1> >>