• GoHome Professional
do 180 m2 klima zadnjih 14 dana što manji 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 klima zadnjih 14 dana što manji 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 klima zadnjih 14 dana što manji 1.sprat pala cena

  • Za upit "do 180 m2 klima zadnjih 14 dana što manji 1.sprat pala cena" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 3.156 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 153.000 € na 149.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 149.000 €, 34,00 m2 cca 4380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 153.000 €
29.04.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

Pariske komune, 2.0, 34m2, VP kao I sprat, CG, PVC stolarija, klima uređaj. KTV i internet operater MTS, sa instalacijom za optički internet, u zgradi. Izuzetno funkcionalan stan, u Katastru evidentiran kao dvosoban, sa maksimalno iskorišćenim prostorom, sastoji se od prostranog predsoblja....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 120.400 € na 116.500 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 116.500 €, 43,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 120.400 €
10.05.2026 - 116.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131116, I/IV, klima, terasa, uknjižen, parking, ostava, stambena zgrada. Na prodaju jednoiposoban stan od 43m2 na Novom Naselju, ulica Seljačkih buna. Prvi sprat. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila terase i ostave na terasi. Uknjižen......

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 206.000 € na 185.400 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 185.400 €, 72,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 206.000 €
06.05.2026 - 185.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je svetao i funkcionalan troiposoban stan od 73 m², smešten na prvom spratu zgrade u Dositejevoj ulici, u mirnom delu Podbare, nadomak strogog centra grada. Stan je dvostrano orijentisan, što mu obezbeđuje odličnu provetrenost i prijatnu dnevnu svetlost tokom celog dana.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180 m2 klima zadnjih 14 dana što manji 1.sprat pala cena'
290.000 €
290.000 €
360.000 €
 
-3%

Promena cene sa 185.000 € na 179.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 179.000 €, 72,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 185.000 €
08.05.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

PREMIUM PONUDA – Trosoban stan u kući, Zemun (Sava Kovačevića), 72 m² Na prodaju je izuzetno kvalitetan trosoban stan u Zemunu, smešten u mirnoj i visoko cenjenoj mikrolokaciji Sava Kovačevića, u ulici Milana Uzelca. Stan se nalazi na 1. spratu od 2 u objektu sa ukupno tri stambene....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 380.000 € na 360.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 360.000 €, 85,00 m2 cca 4240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2022 - 237.800 €
15.07.2022 - 262.400 €
23.09.2022 - 278.800 €
18.11.2022 - 295.200 €
31.03.2023 - 324.000 €
05.04.2026 - 375.000 €
01.05.2026 - 380.000 €
06.05.2026 - 360.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Vračaru, u mirnoj i traženoj Šumatovačkoj ulici, nalazi se ovaj izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan, dvostrano orijentisan, smešten na prvom spratu kvalitetne zgrade sa liftom. Stan odiše komforom zahvaljujući pažljivo osmišljenom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 380.000 € na 360.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 360.000 €, 92,00 m2 cca 3910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 380.000 €
04.05.2026 - 360.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sumatovacka, 3.0 (adaptabilan u 3.5), 92 m2 sa lodjom, I od IV sprata, toplotne pumpe, lift, interfon, ktv, video nadzor, internet, klima, odmah useljiv, luks, uknjizen na 85 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi (uknjizeno na....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>