• GoHome Professional
do 180 m2 klima zadnjih 14 dana što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 klima zadnjih 14 dana što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 klima zadnjih 14 dana što manji

  • Za upit "do 180 m2 klima zadnjih 14 dana što manji" pronađeno 520 nekretnina - prosečna cena 3.045 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosečna cena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • potkrovlje
    • parket
    • interfon
    • luksuzan
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Šumice, 330.000 €, 134,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju izuzetan stan u novogradnji iz 2024. godine, smešten u mirnom i atraktivnom delu Beograda. Stan se prodaje kompletno namešten. Stan je površine 54m² (uknjižen), funkcionalne strukture 3.0 i sastoji se od: * prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom * dve spavaće sobe....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 48.000 €, 15,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Kanalizacija Metohijska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 64.600 €, 17,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Gajeva. Predstavljamo ulični lokal u neposrednoj blizini strogog centra grada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenjaOvaj lokal čini jedna prostorija, ostava i toalet. Grejanje centralno. Klimatizovan. Visina plafona 3m. Uknjižen. (Vinson nekretnine, Novi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180 m2 klima zadnjih 14 dana što manji'
450.000 €
450.000 €
95.000 €
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 80.000 €, 18,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1397 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Na prodaju je funkcionalna garsonjera na Zvezdari u blizini Vukovog spomenika. Predstavlja praktično rešenje za one koji traže manji, lako održiv prostor u gradu. Zahvaljujući kompaktnom rasporedu,....

 
 
 
  Apartman, NOVI SAD, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

09.05.2026.,

www.mojoglas.rs

"Apartman ,,SM"" Centar Novog Sada, stan za 2 ili 1 osobu, vrlo fukcionalan, kuhinja, kupat, terasa, klima tv, internet, l sprat , mir, zelenilo, 1 nocenje 25e. Dobro dosli! Tel. 062 813 72 52" .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 98.500 € na 95.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 95.000 €, 21,00 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 98.500 €
09.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U mirnom delu Banovog brda, na par minuta hoda od Požeške ulice, nalazi se ova funkcionalna garsonjera. Smeštena je na četvrtom spratu uredne i održavane zgrade, okružene zelenilom a u neposrednoj bliizini se nalazii više autobuskih linija koje su odlično povezane sa ostalim delovima....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 98.500 € na 95.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 95.000 €, 21,00 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 98.500 €
08.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična garsonjera na Banovom brdu – renovirana, svetla i funkcionalna! Predstavljamo vam savršenu priliku za život ili investiciju – potpuno renoviranu garsonjeru u mirnom delu Banovog brda, na samo nekoliko minuta hoda od Požeške ulice i svih važnih sadržaja. Stan se nalazi na 4.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 23,00 m2 cca 6300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prelepa garsonjera u dvorišnom stanu u Kralja Milana sa terasom od 16 m2. Potpuno opremljena. Na lokaciji koja je vrlo retko u ponudi. Grejanje: Klima (sopstvena kontrola potrošnje i niski mesečni troškovi). Agencijska provizija 2% Agent: Grujić Dragan, br. Licence: 6738 Art nekretnine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 103.000 €, 23,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju uknjižen stan (1/1) na odličnoj lokaciji na Vračaru – retka prilika za kupovinu u mirnoj ulici, nadomak Čuburskog parka i Kalenić pijace. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Idealan je kako za stanovanje, tako i kao sigurna investicija, sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.790 €, 24,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, GRBAVICA, GARSONJERA, 24 m2 Nudimo vam na prodaju uknjiženu, odmah useljivu garsonjeru na sjajnoj mikrolokaciji, blizina Limana, Limanske pijace, Promenade, fakulteta. Kompletno je renovirana, uredna, čista. Nameštaj koji se vidi na fotografijama, kao i klima uređaj, uračunati....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 42.000 €, 25,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U Borči se prodaje nova garsonjera od 24 m² u zgradi iz 2022. godine. Stan se nalazi na niskom prizemlju šestospratne zgrade sa liftom i gleda na dvorište. Garsonjera je polunameštena i opremljena klimom, veš mašinom i kuhinjskim elementima sa šporetom i rernom. Grejanje je na struju.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 85.490 €, 25,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar. Izdvajamo iz ponude odličan višenamenski ulični lokal u neposrednoj blizini strogog centra grada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja Ovaj lokal čini jedna prostorija, ostava i toalet. Grejanje centralno. Klimatizovan. Visina plafona 3m. Lokal je trenutno u zakupu....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 78.000 €, 25,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi lokal, nekadašnji frizerski salon, u ulici Vojvode Milenka. Površine 25m2, klimatizovan, mokri čvor. Okrenut ka unutrašnjosti lamele, pogodan za delatnosti nege lica i tela, knjigovodstva, ordinacija, konsaltinga i sl. Agencijska nadoknada iznosi 2%. . .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 102.250 €, 25,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ljermontova, 2/8, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-25m2 , ugovorna povr��ina-23.00m2, Prodaje se uknji��en stan u Ljermontovoj ulici, sa prelepim pogledom na park ��umice. Nalazi se na drugom spratu u dobro odr��avanoj zgradi sa liftom. U stanu je centralno grejanje,u dnevnoj sobi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 53.520 €, 26,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo nov jednosoban stan na Veterničkoj rampi. Zgrada se nalazi u mornom i dobro povezanom delu grada, u blizini svih neophodnih sadržaja. U stanu je obezbedjena inverter klima. Grejanje je podno na toplotne pumpe što pruža izuzetnu energetsku efikasnost i niže troškove potrošnje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 48.000 €, 27,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131778, V/V, klima, uknjižen, podrum, ostava. SAJAM - ŠARMANTNO POTKROVLJE 27 m2. Za ljubitelje kosina i krovnih prozora! Podne površine je 27 m2, korisne 19 m2. Ima odvojenu spavaću sobu. Parket odrzavan kao i celi stan. 5 sprat - zgrada nema lift. Ima biciklanu u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 99.000 €, 27,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se funkcionalna garsonjera površine 27m² u Ravaničkoj ulici, opština Zvezdara. Stan se nalazi na 3. spratu od četiri, uredne zgrade bez lifta. Prostor je svetao i lepo organizovan. Karakteristike: • 27m² • 3.sprat (bez lifta) • TA peć (grejanje) • Klima • Optički internet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.500 €, 27,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Lekino brdo, 0.5s, 27,08m2+ 52 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji, u parka Šumice. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 121.500 €, 27,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Đorđa Vajferta Soba: 0.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 66.775 €, 27,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo odličan stan površine 26.71m2 koja se nalazi u zgradi u izgradnji u Mirijevu, u blizini Sedme Beogradske gimnazije, Mirijevskog bulevara, prodavnica, marketa, škola, vrtića, kao i brojnih ostalih sadržaja i infrastrukture. Zgrada se gradi sa kompletnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 48.000 €, 27,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131778, V/XIII, klima, podrum, ostava. SAJAM - SARMANTNO POTKROVLJE 27 m2. Za ljubitelje kosina i krovnih prozora! Podne povrsine je 27 m2, korisne 19 m2. Ima odvojenu spavacu sobu. Parket odrzavan kao i celi stan. 5 sprat - zgrada nema lift. Preko puta Sajma. Blizina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 110.430 €, 27,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 75.600 €, 28,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANOVA U IZGRADNJI – NOVI SAD (TELEP) Tražite moderan dom koji spaja funkcionalnost, mir i vrhunski kvalitet? Predstavljamo vam novi stambeno-poslovni objekat , projektovan po meri savremenog načina života. Istaknute karakteristike svakog stana: Ekonomičnost: Podno grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 148.000 €, 28,00 m2 cca 5290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Šantićeva Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 195.000 €, 28,00 m2 cca 6960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Hercegova��ka, 3/16,-Stvarna povr��ina-28m2 , ugovorna povr��ina-27.41m2, U ponudi kompletno opremljen i luksuzno name��ten stan u BW, u zgradi Simfonija 1 (Hercegova��ka ulica, drugi red od reke) povr��ine 28m2, sme��ten na tre��em spratu od ukupnih ��esnaest, opremljen klima ure��ajem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 28,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Olimp, 0.5s, 28 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalne i osunčane stanove, smeštene u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Zgrada je izrađena od kvalitetnih materijala....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Banatić, 118.141 €, 28,00 m2 cca 4220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja savršen spoj modernog dizajna, vrhunskog kvaliteta i dodatnih sadržaja, što ga čini idealnim kako za stanovanje, tako i kao investiciju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 118.141 €, 29,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 67.830 €, 29,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. - Svi stanovi su predbeleženi u katastru nepokretnosti (prednost). • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 60.000 €, 29,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen jednosoban stan u novogradnji u Jagodini, na izuzetnoj lokaciji – K kompleks pored samog Akva parka. Stan se izdvaja po nesvakidašnjem i modernom konceptu prostora. Organizovan je tako da poseduje zaseban dnevni boravak, dok je prostor za spavanje opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 105.000 €, 30,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Klima Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Susedgradska Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 140.000 €, 30,00 m2 cca 4670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Internet Klima Parking Centralno grejanje Interfon Narodnih heroja Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 105.000 €, 30,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stari grad, gornji Dorćol - Strahinjića bana 1.0, uknjžen na 24m2 mereno 30m2, npr/4, terasa, TA, klima, KATV, interfon, podrum Prostorije: hodnik, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa U Strahinjića bana, jednoj od najlepših gornjo-dorćolskih ulica, skriven od buke,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan koji ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja – samo da unesete svoje lične stvari i odmah počnete da uživate u prostoru koji odiše stilom, kvalitetom i modernim komforom. Stan površine 30 m² je kompletno renoviran od poda do plafona, sa pažljivo biranim materijalima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 126.790 €, 31,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 175.000 €, 31,00 m2 cca 5650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Osnovne informacije: Lokacija: Stari grad, Dorćol, ulica Dobračina. Površina: 31 m², ( uknjiženo 27m2 ) Spratnost: 6. sprat u zgradi sa liftom. Struktura i opis nekretnine: Stan je jednoiposoban, kompletno renoviran i funkcionalan. Sastoji se od: Ulaznog hodnika Kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 175.000 €, 31,00 m2 cca 5650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se jednoiposoban stan u centru grada, u Dobračinoj ulici, u neposrednoj blizini Narodnog pozorišta. Stan se nalazi na petom spratu kvalitetne starogradnje sa urednim i održavanim ulazom i liftom, što obezbeđuje dodatni komfor i funkcionalnost. Odličnog je rasporeda i sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 110.000 €, 31,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju garsonjera od 31m2 u novoj, neuseljavanoj zgradi na Grbavici. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za kupovinu stana na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan je po strukturi jednosoban (garsonjera), nalazi se na visokom prizemlju i odlikuje ga moderan....