• GoHome Professional
do 180 m2 klima pala cena zadnjih 7 dana prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 klima pala cena zadnjih 7 dana prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 klima pala cena zadnjih 7 dana prizemlje

  • Za upit "do 180 m2 klima pala cena zadnjih 7 dana prizemlje" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 2.516 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-17%

Promena cene sa 54.000 € na 45.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 45.000 €, 95,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2023 - 54.000 €
07.05.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2023.,

www.gsigma.rs

Na prodaju porodična kuća sa lokalom u Perlezu. U prizemlju nalazi se komforan dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, dve spavaće sobe. Kuća poseduje i potkrovlje koje nije završeno. Ispod kuće se nalazi podrum celom dužinom. U dvorištu se nalazi sagrađen poslovni....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 242.000 € na 236.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 236.000 €, 81,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 252.300 €
21.01.2026 - 242.000 €
06.05.2026 - 236.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je izuzetno komforan i funkcionalno organizovan trosoban stan na Limanu 1, jednoj od najstabilnijih i najtraženijih lokacija za život u Novom Sadu. Stan je uknjižen, površine 81 m², smešten na četvrtom spratu uredne i redovno održavane zgrade sa liftom, potpuno dvorišno....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 144.000 € na 136.800 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 136.800 €, 72,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 158.400 €
01.05.2026 - 144.000 €
10.05.2026 - 136.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban duplex stan na prodaju. Nalazi se u zoni porodične gradnje u naselju Krnjača,u blizini centra grada 6 km od Trga Republike. Stan je dupleks, od prostorijaposeduje prostran dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, hodnik, a nagornjem nivoudve spavaće sobe. Opremljen je novim modernim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180 m2 klima pala cena zadnjih 7 dana prizemlje'
180.000 €
180.000 €
110.000 €
 
-4%

Promena cene sa 234.600 € na 224.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 224.500 €, 69,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 234.600 €
08.05.2026 - 224.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzan trosoban stan površine 69m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan se nalazi na visokom prizemlju i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor (PP). Ova nekretnina je....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 228.700 € na 205.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 205.000 €, 66,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 228.700 €
08.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara - Olimp 3. 0, 66m2 (terasa 4. 5m2), PR+galerija, EG/struja, klima, lift Na izuzetnoj lokaciji u blizini Sportskog centra Olimp u modernoj novogradnji prodaje se trosoban stan u dva nivoa, prizemlje + galerija. Zgrada je u završnoj fazi kvalitetne gradnje, sa odličnom termo....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 159.000 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na odličnoj lokaciji u naselju Altina, opština Zemun, prodaje se svetao i funkcionalan stan u novogradnji, površine 59m², smešten u potkrovlju moderne zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, kao i dve manje prostorije koje....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Fontana, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 130.000 €
03.10.2025 - 125.000 €
08.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 7A (Institut za majku i dete) - Radoja Dakića 1.0, 47m2 (terasa 9m2), 6/6, grejanje: norveški radijatori i klima, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednosoban stan na šestom spratu zgrade bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 120.000 € na 117.600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 117.600 €, 42,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 120.000 €
08.05.2026 - 117.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1359 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Moderan stan od 42 m² nalazi se na Ledinama, u mirnom delu Beograda koji pruža dobru povezanost sa svakodnevnim sadržajima i prijatan ambijent za život. Raspored prostora je funkcionalan i jasan, sa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>