• GoHome Professional
do 180 m2 klima pala cena potkrovlje zadnjih 14 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 klima pala cena potkrovlje zadnjih 14 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 klima pala cena potkrovlje zadnjih 14 dana do 37000 eura

  • Za upit "do 180 m2 klima pala cena potkrovlje zadnjih 14 dana do 37000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 35000 eura (malo jeftiniji)
    • 38000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 590.000 € na 575.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 575.000 €, 167,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 590.000 €
29.04.2026 - 575.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Dupleks 155m² (147m² grejne površine, 167m² stvarne površine) – izuzetna lokacija – direktna prodaja Na prodaju prostran i kvalitetno urađen dupleks stan na dva nivoa, dvostrano orijentisan, u izuzetno očuvanoj vojnoj zgradi sa liftom. Kvadratura: Uknjižena / grejna površina (bez....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 590.000 € na 575.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 575.000 €, 147,00 m2 cca 3910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 590.000 €
01.05.2026 - 575.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129013, VII/VII, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen. Dupleks stan 155m² (147m2 grejne povrsine + 8m2 lodja, 167m² stvarne povrsine) – izuzetna lokacija – direktna prodaja Na prodaju prostran i kvalitetno uradjen dupleks stan na dva nivoa, dvostrano orijentisan,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 490.000 € na 450.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Grbavica, 450.000 €, 110,00 m2 cca 4090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 490.000 €
10.05.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130067, struja, kanalizacija, klima, uknjižen, dvorište/bašta. CENTAR - 110 m2 - KUĆA LUX NAMEŠTENAUknjiženo: 51 m² Potkrovlje: 50 m² (pravo korišćenja isključivo za vlasnika) Zatvorena ulazna terasa: cca 8 m² Ostava: cca 3 m² Ukupna funkcionalna površina: približno....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 54.000 € na 45.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 45.000 €, 95,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2023 - 54.000 €
07.05.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2023.,

www.gsigma.rs

Na prodaju porodična kuća sa lokalom u Perlezu. U prizemlju nalazi se komforan dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, dve spavaće sobe. Kuća poseduje i potkrovlje koje nije završeno. Ispod kuće se nalazi podrum celom dužinom. U dvorištu se nalazi sagrađen poslovni....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 159.000 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na odličnoj lokaciji u naselju Altina, opština Zemun, prodaje se svetao i funkcionalan stan u novogradnji, površine 59m², smešten u potkrovlju moderne zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, kao i dve manje prostorije koje....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 92.000 € na 90.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 92.000 €
08.05.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u Rentgenovoj ulici u Nišu, površine 37m2 na V spratu (nije poslednji), u blizini Kliničkog centra,Medicinskog fakuteta, Parka Čair i Delta šoping centra. Stan se nalazi u mirnoj ulici unutar bloka, orijentisan ka jugu(dnevna soba i kuhinja sa terasom)....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 130.000 € na 125.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 125.000 €, 30,00 m2 cca 4170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 137.700 €
13.04.2026 - 130.000 €
04.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1289 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0693322626. U ponudi je uknjizena garsonjera 30m2 bez odvojene sobe na Banovom Brdu, potpuno nameštena,renovirano novo kupatilo i spremna za useljenje. Garsonjera se nalazi u ocuvanoj zgradi bez lifta , visokog....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 180 m2 klima pala cena potkrovlje zadnjih 14 dana (15)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>