• GoHome Professional
do 180 m2 klima lift do 620 eura/m2 što manji do 5 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 180 m2 klima lift do 620 eura/m2 što manji do 5 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 klima lift do 620 eura/m2 što manji do 55000 eura

  • Za upit "do 180 m2 klima lift do 620 eura/m2 što manji do 55000 eura" pronađeno 494 nekretnina - prosečna cena 557 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 44000 eura
    • do 55000 eura (prosečna cena)
    • do 66000 eura
    • do 550 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 37.200 €, 62,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izaje se uredan, svetao, trosoban stan od 62m2, prekoputa Elektro-tehničke škole, u Futoškoj ulici. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinjom, toaletom, a na gornjoj etaži dve spavaće sobe i kupatilo. U toku je krečenje i opremanje (biće unet novi ležajevi-....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan – Južni Telep, Jerneja Kopitara ✨ 📍 Lokacija Ulica Jerneja Kopitara, Južni Telep, Novi Sad Mirno i atraktivno okruženje u blizini Dunava Iza zgrade dečije igralište 👶 Odlična povezanost – autobuska linija 12 🚍 📐 Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVI SAD, NOVO NASELJE, JUGOVIĆEVO, TROSOBAN, 62M2. Oglašavamo izdavanje odličnog trosobnog stana u novoj zgradi. Stan je perfektno namešten, komotan, sve je novo i odlično održavano, parkinga ima dosta oko zgrade, računi su mali. Pozovite za više informacija. Agencijska oznaka 9100556(....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Jerneja Kopitara. Odličan, nov, neuseljavan dvoiposoban stan. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhonjom, dve spavaće sobe, kupatilo sa kadom i terasa. U stanu mašina za pranje posuđa, mašina za pranje i sušenje veša Zakup na duži....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE TROSOBAN STAN BLIZU ULICE CARA DUŠANA U ULICI DJORDJA MAGARAŠEVIĆA , GREJANJE NA GAS, VEOMA MALI TROŠKOVI. U STANU JE SVE NOVO I SASTOJI SE IZ ULAZNOG HODNIKA, VELIKOG DNEVNOG BORAVKA, KOMPLETNO NOVE OPREMLJENE KUHINJE, DVE SPAVAĆE SOBE, ODVOJEN GARDEROBER, KUPATILO. GREJANJE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 31.000 €, 62,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se udoban i svetao dvosoban stan od 62m2 na Limanu 1, na 1. spratu u zgradi sa liftom. Pored trpezarije, dnevne i spavaće sobe, stan ima i ostavu kao i dve terase koje gledaju na Ekonomski fakultet. U spavaćoj sobi postoji i radni sto (može se izneti), a u predsoblju je dodatni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 31.000 €, 62,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se na duži vremenski period dvosoban,kompletno namešten stan, na odličnoj lokaciji. Nalazi se u neposrednoj blizini osnovne škole, više vrtića, prodavnica, tržni centar BEO. Odlična saobraćajna veza sa ostalim delovima grada. Stan je na osunčanoj strani zgrade, svetao i prostranih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 40.950 €, 63,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 37.800 €, 63,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo komforan, namešten, dvosoban stan u ulici Stevana Musića. Stan se sastoji iz hodnika, odvojene dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom (obe prostorije imaju izlaz na terasu), odvojene spavače sobe, jednog sanitarnog čvora i terase. Miran kraj sa puno zelenila. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 34.650 €, 63,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se funkcionalan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u naselju Jugovićevo. Stan se nalazi u mirnom i porodičnom kraju, idealan za parove ili porodice. Karakteristike stana: Površina:63m2 Dve odvojene spavaće sobe Prostran dnevni boravak sa trpezarijom i odvojena kuhinja Kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 34.650 €, 63,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, potpuno i veoma opremljen dupleks. Kuhinja je kompletno opremljena novim i modernim uredjajima (frizider, ugradna rerna i ploca, masina za sudove), a kupatilo takodje ima ves masinu, ugradjena je i klima. Stan je izradjen od najkvalitetnijih materijala, svetao je i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 41.600 €, 64,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Subotička. Stan u fazi opremanja. Namešten dvoiposoban stan nadomak Bulevara patrijarha Pavla. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa kadom, odvojen toalet i manja terasa. Pozicioniran na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 38.400 €, 64,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namešten stan u bloku 70,useljiv od 1.10.Moguća manja korekcija cene. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 38.400 €, 64,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 34.560 €, 64,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan na prvom spratu, veoma prostran i svetao. Izdaje se renoviran,komforan od 64m2,na I spratu sa liftom na odličnoj lokaciji u blizini Centra,Bulevara Oslobođenja,Betanije,Medicinskog Fakulteta u ulici Branimira Ćosića Stan se sastoji od: hodnika sa velikim plakarom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 33, 33.920 €, 64,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u bloku 33,sa terasom,opremljen. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten ili prazan - polunamešten dvosoban stan 64m2 na odličnoj lokaciji u centru grada, Maksima Gorkog ulica, blizu Suda i Spensa. Nalazi se na 1. spratu, nema lift u zgradi. Stan ima terasu, dve sobe, odvojenu kuhinju sa trpezarijom. Biće okrečen po želji zakujpca. Odličan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV NAMESTEN STAN NA BULEVARU MALA MIRNA ULICA DVORIŠNO ORJENTISANO USELJIVO ODMAH KONTAKT MILKICA 063/519-023 ILI 060/519-0023 LICENCA 928 UPIS U REGISTAR POSREDNIKA 187 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Delimično namešten stan u zgradi bez lifta, na samo 1min.od KATASTRA, BUL.OSLOBOĐENJA, MAKSIMA GORKOG, PEŠAČKE ZONE, 2min.od SPENS-a i SUD-a.. Uredan i svetao salonski stan na uglu Železničke i Laze kostića, ulično orijentisan. Po strukturi dvosoban. Sastoji se od dve velike prostorije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvoiposoban stan – Spens, 64m², 1. sprat 🏢📍 U ponudi je prazan dvoiposoban stan površine 64m² , koji se nalazi na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade u atraktivnom i traženom delu grada – u blizini Spensa . Stan je uselјiv od 01.09. , idealan za one koji žele da urede....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odlican i veoma komforan trosoban stan na dobroj lokaciji. Stan je kompletno opremljen, poseduje dve spavaće sobe i sve od bele tehnike, tv, ves masina, klima, a takodje ima i lepu terasu. Stan je pet friendly. Uz stan se takodje moze zakupiti i parking mesto po ceni od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan,komforan trosoban stan površine 65m2 u Tolstojevoj ulici, u srcu Grbavice, opremljen za funkcionalno stanovanje. U blizini stana je sve potrebno za život i funkcionisanje. Stan se sastoji od dnevne sobe u čijem sastavu čini kuhinja sa tepezarijom i izlaz na lepu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 35.750 €, 65,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, prazan, trosoban stan 65m2 u širem centru grada, Vojvode Šupljikca ulica br. 31, 2. sprat bez lifta. Stan ima klasičan raspored - iz hodnika u sve prostgorije. Tri sobe, odvojena kuhinja, kupatilo, terasa. Klima će biti. Pogodan za stanovanje kao i za poslovni prostor.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 35.750 €, 65,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan u zgradi bez lifta, na samo 2min.od KEJ-a, DUNAVSKOG PARKA, SPENS-a, FAKULTETA..OŠ, VRTIĆ, SREDNJA ŠKOLA na samo 1min. Svetao trosoban stan sa velikom terasom, dvostrano orijentisan. Sastoji se od pretsoblja iz kojeg se ide u sve prostorije. Odvojena kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 32.500 €, 65,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

65m2 •dnevni boravak •kuhinja (ugradna rerna, sudomasina) sa prirodnom ventilacijom i manjom terasicom •ostava •kupatilo sa kadom • 2 x spavaca soba (od toga jedna manja) •posebna prostorija koja je moderno uredjena kao garderober •veca terasa * Stan se izdaje namesten, okruzen je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 32.500 €, 65,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten i kompletno opemljen stan,lep raspored hodnik,dnevni boravak,kuhinja,3 sobe,kupatilo,toalet,terasa,idealno za porodicu ili ljude koji rade od kuće,dozvoljeni su kućni ljubimci,useljiv odmah,cena 500e+depozit+ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban depozit, Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 39.600 €, 66,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan dvoiposoban stan od 66m² Stan se nalazi na 5. spratu novije zgrade (2020. godište) sa liftom, interfon sistemom i video nadzorom. Struktura i raspored: Stan poseduje ulazni hodnik, dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom, prostranu terasu sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 36.300 €, 66,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 33.000 €, 66,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan,namesten stan 66m2.Bela tehnika nova( bosh,lg).Stan poseduje ostavu i podrum.Cena zakupa 500e+depozit+agencijska provizija.Useljiv odmah. Tel.:0646685341 Snežana Reg.br.posr.1856 SNEŽANA TRIO NEKRETNINE Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 33.000 €, 66,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv delimično opremljen dvoiposoban stan na top lokaciji.Po želji zakupca uz dogovor sa vlasnikom stan moze biti kompletno opremljen ili prazan. Potreban depozit, Terasa, Lift, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 43.550 €, 67,00 m2 cca 650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026. - 43.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

BANOVO BRDO , UKNJIŽEN, ODLIČAN STAN U prilici smo da vam ponudimo odličan stan u novijoj gradnji, smešten u najlepšem delu Banovog brda – pravoj oazi mira, a istovremeno na idealnoj lokaciji. Stan je orijentisan jugozapadno, što ga čini izuzetno svetlim i sunčanim tokom celog dana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 43.550 €, 67,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban funkcionalan salonski stan u dobroj zgradi sa lepim ulazom. Stan je delimično renoviran. Iznad stana je već uradjen stan u okviru postoječeg gabarita potkrovlja. Hitna prodaja. Slike će u ponedeljak biti postavljene. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 36.850 €, 67,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 33.500 €, 67,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Konjarnika u ponudi je namešten dvosoban stan u odlično održavanoj zgradi. Stan je površine 62m2+5m2 lođe. Veoma je funkcionalnog rasporeda bez prolaznih soba. Sastoji se iz predsoblja, kuhinje, trpezarije, ostave, velike dnevne sobe, velike spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.500 €, 67,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan površine 67 m² u samom centru Novog Sada. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, jedne spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, odvojenog wc, kao i terase. Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade. Sa terase stana pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.500 €, 67,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije nalazi se kompletno namešten jednoiposoban stan u samom centru Novog Sada. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, odvojenog wc i terase. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Obavezan depozit u visini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 40.800 €, 68,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Trosoban PET-FRIENDLY stan u tek useljenoj zgradi na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. U potpunosti opremljen lepim, novim i kvalitetnim nameštajem. Poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo sa kadom. Komfornu terasu koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 40.800 €, 68,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen trosoban stan sa parking mestom u dvorištu u ulici Kolo srpskih sestara. Stan se nalazi na prvom spratu u zgradi bez lifta. Prostrana dnevna soba, dve spavaće sobe, kupatilo sa trpezarijom, kupatilo, terasa. Idealno za porodice, ili zaposlene parove.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 40.800 €, 68,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 142 * VENIS Nekretnine * - Izdajemo 68 m2 BULEVAR OSLOBODJENJA ul. Ćirpanova, namešten trosoban stan, 2 sprat od 5, lift, cg, vm, ktv, tv, klima. USELJIV CENA mesečno 600 Evra + 600 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 37.400 €, 68,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep trosoban stan u Dragiše Brašovana, blizu fakulteta i Promenade. Stan ima dve spavaće sobe, dnevnu sobu, terasu, kupatilo, odvojen toalet i odvojenu kuhinju. Stan se izdaje polunamešten sa kompletno opremljenom novom kuhinjom. Stan je svetao, funkcionalan i izdaje se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 41.400 €, 69,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 37.950 €, 69,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se veoma moderan stan u Zrenjaninu u ul. Jug Bogdana. Pet minuta laganog hoda do centra. Uz stan se podrazumeva i jedno obeleženo parking mesto koje je u dvorištu zgrade. Stan je orijentisan prema dvorištu zgrade i prema ulici. U prostranom dvorištu nalazi se i dečije igralište.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 494)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>