• GoHome Professional
do 180 m2 klima lift do 48000 eura što veći - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 180 m2 klima lift do 48000 eura što veći - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 klima lift do 48000 eura što veći

  • Za upit "do 180 m2 klima lift do 48000 eura što veći" pronađeno 770 nekretnina - prosečna cena 781 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 45000 eura (malo jeftiniji)
    • 50000 eura (malo skuplji)
    • do 600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 29.950 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 27.550 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno i kvalitetno opremljen dvosoban stan u centru grada, u ulici Augusta Cesarca. Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, velike spavaće sobe, zastakljene terase i kupatila. U dvorištu zgrade nalazi se parking za stanare. Kućni ljubimci su dobrodošli.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Podbara, ulica Tekelijina. Odličan, namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada i više obrazovnih ustanova. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Pozicioniran na I spratu stambene zgrade sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Bulevar oslobođenja. Kompletno renoviran dvosoban stan kod glavne autobuske stanice, a u blizini Futoške pijace i centra grada. Ovaj prostran stambeni prostor funkcionalnog rasporeda čine komforan dnevni boravak sa izlazom na terasu, odvojena kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV namešten stan u NOVOJ ZGRADI za zaposlen par, na samo 1min.od LIMANA IV, BUL.EVROPE, GRBAVICE. Svetao, dvosoban stan sa terasom, dvorišno orijentisan. Opremljen NOVIM NAMEŠTAJEM.I NOVOM BELOM TEHNIKOM U KUHINJI, VEŠ MAŠINA u kupatilu. Odličnog rasporeda, iz pretsoblja se ide....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan u SQUARE Gardenu,sve novo i moderno opremljeno u stanu,radjeno po meri i sa stilom. Nalazi se na 2 spratu. Sastoji se od ulaznog dela,lepe spavaće sobe sa uvučenom kuhinjom,lepe spavaće sobe,kupatila i terase. Računi su oko 7.000 dinara na mesečnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 44, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo dvosoban stan na prelepoj lokaciji na 2 minita hoda od Savskog šetališta. Stan se nalazi na 3.spratu od 6 i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila. Stan poseduje jedan klima uređaj. Oko zgrade je slobodan parking, stan poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121419, I/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, pogodan za pp. Izdaje se svetao i funkcionalan, dvosoban stan od 50m2 u Surduličkoj ulici, na izuzetnoj lokaciji kod Autokomande. Stan se nalazi u luksuznoj novogradnji- useljenje u zgradu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno renoviran i opremljen novim nameštajem stan na prvom spratu u zgradi bez lifta u ulici Patrijarha Čarnojevića. Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, komforna spavaća soba, zatvorena terasa, kupatilo. U dvorištu zgrade obezbeđeno parking mesto. Useljivo od 25.09.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jako lepo opremljen dvosoban stan, na top lokaciji, Bulevar oslobođenja. Stan je okrečen i kompletno sređen za buduće podstanare. Depozit obavezan u visini kirije, agencijska provizija 50% jednokratno pri sklapanju ugovora. Sve dodatne informacije na br. 061 61 40 565 ili....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 27.000 €, 50,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 75332, XII/XVII, klima, lift(3), renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Kompletno namešten svetao stan sa prostranom dnevnom sobom, odvojenom spavaćom sobom, odvojenom kuhinjom sa trpezarijom, kupatilom sa tuš kabinom, hodnikom, sigurnosnim vratima i video nadzorom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Veselina Masleše. Kompletno namešten komforan jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Novosadskog sajma, Medicinskog fakulteta Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opremljenost: Namešten Kvadratura: 50m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 4. sprat Dodatne informacije: Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima Struktura: hodnik,dnevna soba,spavaća,kupatolo,terasa. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Zgrada u neposrednij blizini fakulteta,Spensa,Promenade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno renoviran, lepo opremljen, dvosoban stan u ulici Maksima Gorkog. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade bez lifta. Sastoji se iz hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom, odvojene trpezarije, odvojene spavaće sobe, ostave, zatvorene terase i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Vojvode Mišića. Kompletno namešten dvosoban stan na prelepoj lokaciji. Nadomak šetališta keja i DUnavskog parka, nedaleko od stogog centra grada i fakulteta. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, trpezarija sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno opremljen stan od 50 m2 nov,opremljen novom tehnikom i nameštajem prvi put se izdaje . Za sve informacije pozvati na 064 1126239 MIODRAG Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan na idealnoj lokaciji kod Futoške pijace. Površine 50m2.. Moderno i u potpunosti opremljen. Pet friendly. Stan se nalazi na sjajnoj lokaciji a opet u mirnoj ulici. Stan je potpuno opremljen sa prostranom dnevnom i spavaćom sobom, pri čemu obe izlaze na terasu koja je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan na Grbavici. Useljiv odmah.Cena 500e+depozit. Agencijska provizija 50 % od prve mesečne zakupnine. Tel.0646685341 Snežana. Reg.br.posr.1856 Snežana trio nekretnine. Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 Izdaje se stan – Liman 2, Blagoja Parovića (iza kafića Vitraž) 📅 Useljiv od mah 📐 Površina: 50m² 🏢 Sprat: 5.sprat 🛋️ Potpuno opremljen novim nameštajem 🔹 Struktura stana: 🛏️ Dve identično opremljene sobe 🍽️ Kuhinja sa trpezarijom 🧺 Ostava 🛁 Kupatilo 🚪 Hodnik 💰 Cena zakupa:....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se duplex stan kompletno namešten, renoviran u kvalitetnoj zgradi sa parking mestom u dvorištu zgrade. LUX namešten stan za kvalitetan život na idealnoj lokaciji u blizini prodavnica, restorana, kafića, linija gradskog prevoza. Stan se izdaje za poslovne ljude, zaposlene, par,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 83689, XVII/XVIII, klima, lift, renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 50 m², smešten u mirnoj i zelenilom bogatoj ulici na Grbavici. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, odvojene spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i praktičnom ostavom, kupatila i terase. Enterijer je očuvan i potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Banovo brdo, Kirovljeva ulica,2.0,50kvm,namešten i renoviran stan, odvojena kuhinja+dnevna soba+spavaća soba, terasa, PVC, cg (info stan sa održavanjem 15000din), katv+internet 4000din, klima, ni 1 soba nije prolazna,zgrada je uvučena pa nema buke, useljiv stan, 500e+DEP+ag.provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 34.300 €, 49,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Vojvode Šupljikca. Kompletno namešten dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Kralja Petra I i Socijalnog. Ovaj stambeni prostor čine komforan i svetao dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 34.300 €, 49,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vojvode Šupljikca. Kompletno namešten dvoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa sa lepim pogledom. IV (poslednji) sprat u zgradi sa liftom. Mašina....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 26.950 €, 49,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Sremska Kamenica, neposredna blizina instituta - 49m2, dvosoban, namešten stan - Dnevna soba, kuhinja, hodnik, spavaća soba, terasa - Parking u dvorištu zgrade za stanare - Grejanje se plaća po utrošku Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne kirije, agencijska provizija 50%. Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 26.950 €, 49,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u centru- ulica Augusta Cesarca 49m2 parking u dvorištu zgrade pet friendly 550e Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 26.950 €, 49,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se veoma lep i prostran dvosoban stan u centru grada! Kompletno opremljen! U blizini stana se nalaze pijaca, marketi, kafići, vrtić, škola... Stan se izdaje na duži vremenski period Useljiv od 01.05 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 26.950 €, 49,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem odlican namesten stan na lepoj lokaciji na samo par minuta hoda od centra grada,Dunava. Stan je na III spratu-bez lifta. Prekoputa veliki market,autobusko stajaliste. Izdaje se iskljucivo na duzi period. Cena iskazana bez mesecnih rezija(informatika,el.energija). Odlicna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 24.500 €, 49,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Livanjska ulica, novogradnja, 49 m2, 1/5, namešten, etažno grejanje, lift, katv, internet. Stan ima odvojenu spavaću sobu, terasu, ulica je mirna i tiha .Useljiv odmah . Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene cene zakupa jednokratno. 066-308-908 Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 24.500 €, 49,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo davanje u zakup uknjiženog, dvosobnog stana u delu grada koji je još uvek, koliko je to moguće, sačuvao duh starog Novog Sada. Nalazi se u mirnoj ulici punoj zelenila, u zgradi novije gradnje, koja je u odličnom stanju. Stan je klasične strukture i sastoji se od: dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 38.400 €, 48,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux namešten dvosoban stan u ulici Kraljevića Marka, u modernom komleksu zgrada ''Kraljev park''. Stan je namešten sa novim nameštajem.Stan ima spavću sobu sa francuskim ležajem, dnevnu sobu spojenu sa kuhinjom, kupatilo sa kadom i terasu sa predivnim pogledom na Frušku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo Dvosoban LUX namešten stan u ulici Kraljevića Marka, komleksu ''Kraljev park''.Stan ima spavću sobu sa francuskim ležajem, dnevnu sobu spojenu sa kuhinjom, kupatilo i terasu. Uz stan se dobija i korišćenje parkinga.Grejanje gradsko sa kalorimetrima, Komleks je obezbeđen sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 – MAXIS GROUP 💸 Na izdavanje: 700 € mesečno (stan + garaža) + depozit Agencijska provizija: 50% od ugovorene cene zakupa od prve kirije. 🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 🟨 Stan je idealan. 🔑 EKSKLUZIVNA PONUDA – Luksuzan stan u Zemunu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 31.200 €, 48,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar Novog Sada, Pupinova palata Karakteristike stana: • Dvosoban stan, 48m2 • Kompletno i moderno opremljen • Struktura: ulazni hodnik, kupatilo, dnevna soba i trpezarija, kuhinja, spavaća soba, terasa • Pogled na Petrovaradinsku tvrđavu sa terase Dodatne pogodnosti: • Mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 31.200 €, 48,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam kompleks, ulica Branka Bajića. Nov, kompletno namešten jednoiposoban stan u poznatom stambeno-poslovnom kompleksu Sajam kompleks. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo i terasa. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 31.200 €, 48,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Alekse Šantića. Izdvajamo iz ponude nov, kompletno namešten, komforan dvosoban stan na atraktivnoj i lepoj lokaciji. Neposredna blizina TC Promenada i Merkator, Limanske pijace, Bulevara cara Lazara, nekoliko obrazovnih ustanova. Ovaj lep stambeni prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 28.800 €, 48,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem luksuzan i izuzetno funkcionalan dvosoban stan u ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu "Sajam korner". U sklopu kompleksa su market Maxi, apoteka Benu, restoran, kafeterija, banka Terasa ima pogled na unutrašnjost kompleksa gde su dva parka u dva nivoa. Završetak kompletnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 28.800 €, 48,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi modarno opremljen do sada ne useljavan stan u novoizgrađenoj zgradi. Površine 48m2. Stan je potpuno opremljen nameštajem i električnim uređajima. Sastoji se od dnevne sobe trpezarije sa kuhinjom i odvojene spavaće sobe. Poseduje podrum i parking mesto u dvorištu zgrade. Potreban....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 743)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>