• GoHome Professional
do 180 m2 klima lift do 48000 eura što manji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 180 m2 klima lift do 48000 eura što manji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 klima lift do 48000 eura što manji

  • Za upit "do 180 m2 klima lift do 48000 eura što manji" pronađeno 756 nekretnina - prosečna cena 781 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 45000 eura (malo jeftiniji)
    • 50000 eura (malo skuplji)
    • do 600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban, sa garažnim mestom (lift iz garaže), potpuno nov u novoj zgradi. Namešten novim nameštajem i tehnikom. Velika spavaća soba (ima mesta za radni sto ili još ormana). Velika terasa sa pogledom na Frušku goru. Blizu kružnog toka Bul. Evrope i Bul. p. Pavla. Zaposlenima, na minimum....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep i kompletno opremljen stan u centru,sve imate u stanu, lep raspored hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, soba, kupatilo, terasa,mali troškovi,nisu dozvoljeni kućni ljubimci, useljiv od 15 septembra,cena 600 e+ depozit+ ah.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 29.500 €, 50,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi jednoj od najlepših zgrada u Novom Sadu, na samo nekoliko minuta od centra grada i železničke stanice, u blizini svih atraktivnih delova grada, izdaje se kompletno namešten stan u jednoj od najkvalitetnijih i najbolje održavanih zgrada u ovom delu grada. Fenomenalna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 29.950 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 27.550 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno i kvalitetno opremljen dvosoban stan u centru grada, u ulici Augusta Cesarca. Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, velike spavaće sobe, zastakljene terase i kupatila. U dvorištu zgrade nalazi se parking za stanare. Kućni ljubimci su dobrodošli.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Podbara, ulica Tekelijina. Odličan, namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada i više obrazovnih ustanova. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Pozicioniran na I spratu stambene zgrade sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Bulevar oslobođenja. Kompletno renoviran dvosoban stan kod glavne autobuske stanice, a u blizini Futoške pijace i centra grada. Ovaj prostran stambeni prostor funkcionalnog rasporeda čine komforan dnevni boravak sa izlazom na terasu, odvojena kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV namešten stan u NOVOJ ZGRADI za zaposlen par, na samo 1min.od LIMANA IV, BUL.EVROPE, GRBAVICE. Svetao, dvosoban stan sa terasom, dvorišno orijentisan. Opremljen NOVIM NAMEŠTAJEM.I NOVOM BELOM TEHNIKOM U KUHINJI, VEŠ MAŠINA u kupatilu. Odličnog rasporeda, iz pretsoblja se ide....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan u SQUARE Gardenu,sve novo i moderno opremljeno u stanu,radjeno po meri i sa stilom. Nalazi se na 2 spratu. Sastoji se od ulaznog dela,lepe spavaće sobe sa uvučenom kuhinjom,lepe spavaće sobe,kupatila i terase. Računi su oko 7.000 dinara na mesečnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 44, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo dvosoban stan na prelepoj lokaciji na 2 minita hoda od Savskog šetališta. Stan se nalazi na 3.spratu od 6 i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila. Stan poseduje jedan klima uređaj. Oko zgrade je slobodan parking, stan poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121419, I/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, pogodan za pp. Izdaje se svetao i funkcionalan, dvosoban stan od 50m2 u Surduličkoj ulici, na izuzetnoj lokaciji kod Autokomande. Stan se nalazi u luksuznoj novogradnji- useljenje u zgradu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno renoviran i opremljen novim nameštajem stan na prvom spratu u zgradi bez lifta u ulici Patrijarha Čarnojevića. Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, komforna spavaća soba, zatvorena terasa, kupatilo. U dvorištu zgrade obezbeđeno parking mesto. Useljivo od 25.09.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jako lepo opremljen dvosoban stan, na top lokaciji, Bulevar oslobođenja. Stan je okrečen i kompletno sređen za buduće podstanare. Depozit obavezan u visini kirije, agencijska provizija 50% jednokratno pri sklapanju ugovora. Sve dodatne informacije na br. 061 61 40 565 ili....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 27.000 €, 50,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 75332, XII/XVII, klima, lift(3), renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Kompletno namešten svetao stan sa prostranom dnevnom sobom, odvojenom spavaćom sobom, odvojenom kuhinjom sa trpezarijom, kupatilom sa tuš kabinom, hodnikom, sigurnosnim vratima i video nadzorom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Veselina Masleše. Kompletno namešten komforan jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Novosadskog sajma, Medicinskog fakulteta Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opremljenost: Namešten Kvadratura: 50m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 4. sprat Dodatne informacije: Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima Struktura: hodnik,dnevna soba,spavaća,kupatolo,terasa. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Zgrada u neposrednij blizini fakulteta,Spensa,Promenade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno renoviran, lepo opremljen, dvosoban stan u ulici Maksima Gorkog. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade bez lifta. Sastoji se iz hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom, odvojene trpezarije, odvojene spavaće sobe, ostave, zatvorene terase i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Vojvode Mišića. Kompletno namešten dvosoban stan na prelepoj lokaciji. Nadomak šetališta keja i DUnavskog parka, nedaleko od stogog centra grada i fakulteta. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, trpezarija sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno opremljen stan od 50 m2 nov,opremljen novom tehnikom i nameštajem prvi put se izdaje . Za sve informacije pozvati na 064 1126239 MIODRAG Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan na idealnoj lokaciji kod Futoške pijace. Površine 50m2.. Moderno i u potpunosti opremljen. Pet friendly. Stan se nalazi na sjajnoj lokaciji a opet u mirnoj ulici. Stan je potpuno opremljen sa prostranom dnevnom i spavaćom sobom, pri čemu obe izlaze na terasu koja je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan na Grbavici. Useljiv odmah.Cena 500e+depozit. Agencijska provizija 50 % od prve mesečne zakupnine. Tel.0646685341 Snežana. Reg.br.posr.1856 Snežana trio nekretnine. Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 Izdaje se stan – Liman 2, Blagoja Parovića (iza kafića Vitraž) 📅 Useljiv od mah 📐 Površina: 50m² 🏢 Sprat: 5.sprat 🛋️ Potpuno opremljen novim nameštajem 🔹 Struktura stana: 🛏️ Dve identično opremljene sobe 🍽️ Kuhinja sa trpezarijom 🧺 Ostava 🛁 Kupatilo 🚪 Hodnik 💰 Cena zakupa:....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se duplex stan kompletno namešten, renoviran u kvalitetnoj zgradi sa parking mestom u dvorištu zgrade. LUX namešten stan za kvalitetan život na idealnoj lokaciji u blizini prodavnica, restorana, kafića, linija gradskog prevoza. Stan se izdaje za poslovne ljude, zaposlene, par,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 83689, XVII/XVIII, klima, lift, renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 50 m², smešten u mirnoj i zelenilom bogatoj ulici na Grbavici. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, odvojene spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i praktičnom ostavom, kupatila i terase. Enterijer je očuvan i potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Banovo brdo, Kirovljeva ulica,2.0,50kvm,namešten i renoviran stan, odvojena kuhinja+dnevna soba+spavaća soba, terasa, PVC, cg (info stan sa održavanjem 15000din), katv+internet 4000din, klima, ni 1 soba nije prolazna,zgrada je uvučena pa nema buke, useljiv stan, 500e+DEP+ag.provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 45.900 €, 51,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 35.700 €, 51,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno namešten dvosoban stan u novoj zgradi iz 2024. godine, na odličnoj lokaciji u ulici Pukovnika Pejovića, na Voždovcu. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetno građene zgrade iz 2024.godine i dostupan je za useljenje od septembra. Strukturu čine ulazni hodnik, dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 33.150 €, 51,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno komforan stan u vrlo lepom kraju. Stan se nalazi u Ravaničkoj ulici i površine je 51m2. Nalazi se na šestom spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom. Po strukturi je dvosoban stan. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 30.600 €, 51,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban stan kompletno renoviran i opremljen novim stvarima.Nisu još sve stvari raspakovane ,pa je slikana samo dnevna soba.Režije: od 11000 RSD do 12000 RSD. . Stan ima veliku dnevnu sobu, spavaću sobu, kuhinju trpezariju, hodnik i kupatilo.Podovi su hrastov parket....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 30.090 €, 51,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna ponuda. Predstavljamo vam potpuno renoviran stan na Bulevaru Oslobođenja. Lokacijski izuzetno dobro pozicioniran, na 6-7 minuta hoda od Železničke i glavne autobuske stanice. Naravno na Bulevaru se nalaze autobuske stanice koje će vas povezati sa svim drugim delovima grada,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 30.600 €, 51,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 29.070 €, 51,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno renoviran dvosoban stan na Limanu 4, ulica Banović Strahinje, ovršine 51m2. Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika, ostave i terase. Izdaje se potpuno namtešn i opremljen belom tehnikom i klimom. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 28.050 €, 51,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan koji se nalazi na Novoj Detelinari, u ulici dr Svetislava Kasapinovića, u zgradi koja je useljena 2005. godine. Stan ima 51 m², po strukturi je dvoiposoban – dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, jedna veća i jedna manja spavaća soba, kao i terasa koja je zastakljena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 28.050 €, 51,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran i veoma lep dvoiposoban stan na dobroj lokaciji. Stan je kompletno opremljen, poseduje sve od bele tehnike, tv, ves masina, klima, a takodje ima i lepu terasu. Stan je useljiv od 01.09. U dvoristu zgrade postoji mogucnost parkinga. Kontakt tel. 0646586099 Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 25.500 €, 51,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Mise Dimitrijevica, ugao sa Puskinovom. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 25.500 €, 51,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se opremljen dvosoban stan na Novoj Detelinari - Janka Čmelika. Uz stan numerisano parking mesto u dvorištu zgrade. Dozvoljeni kućni ljubimci. Stan je odmah useljiv, vlasnik donosi tv i menja garnituru u dnevnoj sobi. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine + agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 25.500 €, 51,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Kompletno namešten komforan jednoiposoban stan na atrakitvnoj lokaciji. Blizina Bulevara oslobođenja, Futoške pijace Nalazi se na II spratu zgrade sa liftom. U sobi bračni ležaj, ugradni garderober i radni sto sa stolicom. Kuhinja malo uvučena od....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka nekretnine je 9100407. Novi Sad – Nova Detelinara, ulica janka Čmelika/deo ka Branka Bajića. Od 01.04.2025. godine useljiv dvosoban stan – penthaus na III spratu u novijoj zgradi sa liftom. Idealno za mlađe ljude. Posebna pogodnost – obezbeđeno parknig mesto u dvorištu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 729)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>