• GoHome Professional
do 180 m2 klima lift do 1000 eura/m2 do 65000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 klima lift do 1000 eura/m2 do 65000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 klima lift do 1000 eura/m2 do 65000 eura

  • Za upit "do 180 m2 klima lift do 1000 eura/m2 do 65000 eura" pronađeno 845 nekretnina - prosečna cena 671 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 49000 eura
    • do 62000 eura (prosečna cena)
    • do 74000 eura
    • do 620 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ODŽACI, 59.900 €, 78,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran i funkcionalan stan u Odžacima, ukupne površine 78 m² plus terasa, smešten na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je dobro organizovan i pogodan za porodično stanovanje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila,....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 55.000 €, 58,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Iskoristite specijalnu ponudu i postanite vlasnik luksuznog stana u prestižnom kompleksu Despot Lux, u samom centru Despotovca! *Lokacija: Despot Lux se nalazi na idealnoj lokaciji – u zgradi u kojoj je otvoren Univerexport, a pored je zelena pijaca. *U blizini: manastir Manasija,....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 55.000 €, 60,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180 m2 klima lift do 1000 eura/m2 do 65000 eura'
52.000 €
52.000 €
65.100 €
  Stan, LOZNICA, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ploca za treci sprat uradjena ! Poslednja lokacija u samom centru grada. 150m od setalista. Karadjorjdeva 12 ! Kao i do sada, LUX GRADNJA. Izbor najboljih materijala i opreme za stanove. Najbolja arhitektura i statika ! Najbolji i najskuplji Wienerberger klima blokovi Termo izolacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113804, VII/IX, klima, lift, terasa(2), nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Moderno opremljen stan u kompleksu Elixir Garden! Stan se sastoji od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje i trpezarije,spavaće sobe sa izlazom na drugu terasu,kupatila i....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 65.000 €, 60,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Subotici na Prozivci,60 m2,6. sprat,zgrada ima 12 spratova,2 lifta u zgradi i ostava za bicikle.Stan je uknjizen,renoviran sa CG,podovi laminat i pločice,kupatilo renovirano,PVC Stolarija,klima,terasa.Odmah useljiv.Stan ima dve sobe,hodnik,kupatilo,kuhinju sa trpezarijom.Cena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 64.600 €, 76,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO U PONUDI !!! Odlična lokacija, u neposrednoj blizini Fontane, kompletno renoviran i opremljen 2.5-soban stan. Nalazi se u urednoj i održavanoj zgradi, infrastruktura je idealna - u blizini škole, vrtića, snabdevanja i svih potrebnih sadržaja. Stan je dvostrano orijentisan, svetao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 64.400 €, 92,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Salonski stan da dvoje ulaznih vrata, veliki, prostran,trostrano orijentisan,u srcu Vračara. Fakulteti u blizini: ETF,Mašinski,Pravni. Nalazi se na uglu Beogradske i Krunske. Glavne dve sobe gledaju na Krunsku. Zgrada ima lift i na prvom spratu su 2 stana,ima klimu. Stan je komforan,blizina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 64.400 €, 92,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BEOGRADSKI KEJ, 92m2, TROSOBAN Na lepoj lokaciji, 3 minuta od Dunavskog parka se izdaje salonski stan od 92m2 i nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Stan je renoviran, sa visokim plafonima i sastoji se iz dva nivoa. Na prvom nivou je predsoblje, veliki dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 64.000 €, 80,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep,komforan,renoviran stan,opremljen novim nameštajem.Ima 2 spavaće sobe,zgrada bez lifta,etažno grejanje.Odmah useljiv.Tačnije,nalazi se u Brsjačkoj ulici,paralelna sa Milana Rakića. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 64.000 €, 71,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Papazovac, zgrade kod Idee. Delimično renoviran stan, 71 kvadrat, trosoban , na petom spratu bez lifta. Centralno grejanje, lep raspored, moguća kupovina na kredit. U blizini su prodavnice, javni prevoz, ambulanta, apoteka pošta. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 63.650 €, 67,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je trosoban stan, potpuno opremljen i luksuzno uređen. Trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Nalazi se u novoj zgradi, u mirnoj ulici, a u blizini svih važnih sadržaja - prodavnica, restorana, škola. PROSTORIJE: spavaća soba, kuhinja, hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 63.180 €, 81,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan 81 m2 u Španskih boraca, blok 28, u Potkovici, blizu Arene. Stan je renoviran i kompletno namešten. Drugi sprat od pet, dva stana po spratu. Gleda sa obe strane na park. Sastoji se od spavaće sobe, dečije ili radne sobe, dnevne sobe, pretsoblja, kuhinje, kupatila,....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 63.000 €, 59,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.indomio.rs

U centru grada Loznica (Zapadna Srbija) prodaje se trosoban stan površine 59 m2 sa pogledom na gradski park. Stan se sastoji iz hodnika, terase, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila. Stan ima gradsko centralno grejanje (na današnji dan je isključeno), električnu TA....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 63.000 €, 84,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lider nekretnine Vam sa zadovoljstvom prezentuje odličan stan na savršenoj gradskoj lokaciji! Stan se sastoji iz dnevne sobe, spavaće, obe sa izlazom na terasu, kuhinje sa trpezarijom, ostavom i izlazom na lodju kao i dva mokra čvora. Stan je ušuškan, otvorenog pogleda, fenomenalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 63.000 €, 70,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran 2025. godine, ovaj stan od 70m² nudi sve za sofisticiran i udoban život. Sa 2 prostrane spavaće sobe, elegantnim dnevnim boravkom i 2 terase s pogledom, opremljen je najmodernijim detaljima i inverter klimom. Smešten u mirnoj zgradi sa liftom i video nadzorom, ovaj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 63.000 €, 84,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi komforan trosoban stan površine 84m2 u Centru Novog Sada. Na 1. spratu od 5. STAN POSEDUJE SVOJU GARAŽU u sklopu zgrade. Izdaje se polunamešten uz mogućnost dogovora sa vlasnikom oko dodavanja stvari koje su potrebne zakupcu. Sastoji se od odvojene kuhinje i tri sobe, prostranog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 63.000 €, 70,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten komforan trosoban stan u blizini Tašmajdana i Vukovog spomenika. Mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu od 100E.Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 63.000 €, 60,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan za zakup. Idealan je za porodicu ili za tihu delatnost. Stan se nalazi na traženoj lokaciji, na par minuta do centra dešavanja i pešacke zone. Stan ima tri spavaće sobe , dva kupatila, ogroman dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom. Stan ima dve terase i dvorišno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 62.900 €, 74,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan u blizini Skupštine. Dve komforne velike sobe, dva mokra čvora, 2 terase + lodja, velika kuhinja sa trpezarijom, veća ostava sa prirodnom ventilacijom. Centralno grejanje, lift, klima, kablovska,telefon. Izdaje se za period ne kraći od godinu dana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 62.900 €, 74,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća ZAKUPAC iznosi 50% od dogovorene zakupnine. Odličan i veoma funkcionalan stan, prostran i svetao, u novoj zgradi kod Pionira, dve spavaće sobe ( veća i manja koja je prazna ), kupatilo, kuhinja ispred....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 62.700 €, 57,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117139, I/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 63.800 €, 58,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 62.000 €, 62,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo Lux dvosoban stan na Tašmajdanu, površine 62m2. Nalazi se na trećem spratu, novije zgrade od osam spratova sa liftom. Po strukturi se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje i odvojene trpezarije, spavaće sobe, kupatila i terase. Spavaća soba je dvostrano....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 61.800 €, 57,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan nedaleko od Lidla, površine 57 m², nalazi se na 3. spratu zgrade bez lifta i ima klasičan, veoma funkcionalan raspored: ulazni hodnik, spavaća soba, dnevni boravak sa izlaskom na terasu, kuhinja takođe sa izlazom na terasu, ostava i kupatilo. Stan je dvostrano orijentisan, svetao,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 61.600 €, 77,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Admirala Vukovica, Autokomanda, 77 m2, po strukturi 2.5 soban stan, sa otvorenom i zatvorenom tersaom, II sprat, trostrano orijentisan. Miran kraj i odlicno odrzavan ulaz.Prostorije : predsoblje,dnevna soba,kuhinja sa trpezarijom, dva kupatila (standardno i tehnicko), dve spavace....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 65.600 €, 82,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi, duplex na Grbavici. Nekretnina se izdaje kompletno nameštena i idealna je za porodično stanovanje. Neposredna blizina dve osnovne škole, srednje šole, supermarketa, restorana i kafića. Za više informacija nazovite našu agenciju i zakažite gledanje. Šifra 14400 Terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 62.700 €, 57,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 61.200 €, 68,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep, luksuzan stan u Veterniku, površine 68m². Smešten na drugom spratu kvalitetne zgrade sa liftom. Stan odiše stilom, moderno i pažljivo uređen, sa vrhunskom opremom i tehnikom koja pruža maksimalan komfor. Raspored je savršen za savremeni način života: prostrana dnevna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 61.000 €, 61,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten stan (vrhunski nemački kvalitet nameštaja, bele tehnike, italijanske pločice, nov parket, Bosalova sigurnosna vrata) na duži vremenski period, dvostrano orjentisan u mirnom delu Vračara. Stan je zvučno izolovan. Parking u okviru dvorišta zgrade samo za....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Crvenka, 61.000 €, 104,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i funkcionalan četvorosoban stan površine 104m², savršen za porodičan život, smešten u samom centru Crvenke. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi bez lifta. Lokacija kombinuje udobnost i praktičnost, blizine vrtića, škola, prodavnica i sve što vam je potrebno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 62.400 €, 80,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 60.800 €, 76,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, ulica Novosadskog sajma. Lep i svetao, komforan trosoban stan sa opremljenom kuhinjom i klima uređajem. Neposredna blizina Bulevara oslobođenja, Futoške pijace, Novosadskog sajma, Kliničkog centra Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravaka sa izlazom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 60.800 €, 76,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prostran kvalitetno opremljen , potpuno renoviran četvorosoban stan na odličnoj lokaciji. Nalazi se na 7-8 minuta hoda Železničke i glavne autobuske stanice. veoma blizu Bulevara oslobođenja, stoga je povezanost sa drugim delovima grada izuzetna. Sam stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 60.500 €, 55,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Luke Ćelovića Trebinjca Sprat: 1 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maxis Group DOO Beograd Broj u Registru posrednika: 1850 🎯 SPECIJALNA PONUDA – STAN ZA IZDAVANJE 1100 evra plus garaža na -1 nivou 100 evra.UKUPNO stan i garaža za 1200 evra. 🏡 Dizajnerski stan uz reku – Belgrade Waterfront 🌊 Savršen spoj modernog života i pogleda na reku Izdaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 60.200 €, 86,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kace Dejanovic. Besplatan parking ispred zgrade, zgrada poseduje biciklanu. U stanu se nalazi masina za pranje i susenje vesa kao i sudomasina. Useljivo od 10.09. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 3.5 stan od 86m2, V sprat sa liftom (nije poslednji), potpuno opremljen ( komplet ugradna kuhinjska tehnika sa ugradnom masinom za sudove, masina za pranje i susenje vesa, dve klime, dva televizora), veliki parking ispred zgrade, u zgradi postoji biciklana. U blizini vekikih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 65.800 €, 94,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov četvorosoban stan sa opremljenom kuhinjom pogodan za višečlanu porodicu. Takodje stan se može koristiti i kao kancelarijski prostor za firme Struktura stana:Hodnik,dnevna soba sa kuhinjom,tri spavaće sobe,kupatilo,toalet,velika terasa celom dužinom stana. Centralno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 61.600 €, 56,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 60.000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117432, I/III, klima, lift, telefon, terasa, garaza, parking, stambena zgrada. Stan na Lekinom Brdu, 60m2 - 2 spavace sobe Kompletno opremljen stan 1. Spavaca soba - Bračni krevet sa velikim garderoberom 2. Spavaca soba - Dečiji kreveti na sprat sa velikim garderoberom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 792)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>