• GoHome Professional
do 180 m2 klima lift što skuplji do 73000 eura do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 klima lift što skuplji do 73000 eura do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 klima lift što skuplji do 73000 eura do 1200 eura/m2

  • Za upit "do 180 m2 klima lift što skuplji do 73000 eura do 1200 eura/m2" pronađeno 921 nekretnina - prosečna cena 719 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 52000 eura
    • do 65000 eura (prosečna cena)
    • do 78000 eura
    • do 650 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SUBOTICA, 80.000 €, 67,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan na Radijalcu. Dnevni boravak, odvojena kuhinja, dve spavace sobe. Sedmi spat u zgradi sa liftom. Odlična lokacija – Radijalac – jedno od najtraženijih naselja u Subotici, blizina škola, marketa, prevoza Za više informacija možete nas kontaktirati na 066 82....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 80.000 €, 71,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.heroldo.com

Prelep, komforan stan koji se sastoji od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, terase, ostave na terasi i hodnika koji je u potpunosti iskoristiv, Uknjižen, zgrada ima upotrebnu dozvolu. Grejanje je isključeno, ali se plaća 10%, klima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🌟 Izdaje se luksuzno renoviran i kompletno opremljen stan – Vračar, Mileševska ulica (kod Kalenić pijace) Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu, u neposrednoj blizini Kalenić pijace, izdaje se prostran i svetao stan u Mileševskoj ulici. Stan je potpuno renoviran, moderno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180 m2 klima lift što skuplji do 73000 eura do 1200 eura/m2'
63.000 €
57.563 €
80.000 €
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAVANJE - FOR RENT Beograd, Savski Venac - Slavija Izdaje se 3.0-soban poslovni prostor ukupne površine 80m2. Nalazi se na 100 metara od Slavije, odlična lokacija! Idealno za razne vrste delatnosti (advokatska kancelarija, školica, ordinacija, salon lepote, masaža..). Kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 80.000 €, 100,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se PET FRIENDLY lux namešten četvorosoban stan na IV spratu sa liftom od 100m2 na odličnoj lokaciji na Novoj Detelinari u ulici Veselina Masleše u blizini Lidla,škole,vrtića,kafića.Stan se satoji od velikog dnevnog boravka iz koje ima izlaz na terasu sa kuhinjom ograđenom šankom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 80.000 €, 62,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115550, NPR/VI, klima, lift, terasa, luks renoviran, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, dvorište/bašta, može zamena(), pogodan za pp, Adaptibilanu u 3, mogućnost proširenja, stambena zgrada. U ponudi je stan u novogradnji u mirnom delu Žarkova. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 79.800 €, 62,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen dvosoban stan na kotežu 1 od 62m2 ( uknjižen na 57m2 + trasa-lođa od 5m2, na 4. spratu bez lifta, grejnje gradsko cg, zamenjena je strujna i vodovodna instalacija, kupatilio rnovirana zamenjana spoljna stolariaj i ulazna vrata. Terasa, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 78.000 €, 65,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Tehničke karakteristike • Grejanje: Centralni kotao na gas •....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 78.000 €, 79,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2023.,

www.gsigma.rs

Trosoban stan uknjižen na 79 m2 stambene površine. Stan se nalazi u naselju 4. juli, odnosno D3. Lokacija je odlična. U neposrednoj blizini stana se nalazi škola, vrtić, market, banka, pošta, zelena pijaca . Stan se sastoji od dve spavaće sobe, degažmana u kom je kupatilo. Kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 78.000 €, 60,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 2. 0 lux namesten stan. Nalazi se na 5. spratu stambene zgrade koja ima ukupno 6 spratova i iz stana se pruza predivan pogled na pesacku zonu u srcu grada, na par koraka od Knez Mihajlove ulice. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 78.000 €, 60,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 77.900 €, 82,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novija zgrada. Stan je namešten pogodan za porodice, ali je moguće izdati i kao poslovni prostor. Cena 950 evra + pdv, Depozit obavezan Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 77.250 €, 83,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju trosoban stan u Somboru, na Selenči u blizini samoposluge, parka, osnovne škole "Dositej Obradović" i osnovne škole "Avram Mrazović". -Površina stana je 83 m2, stan se nalazi na 8. spratu u zgradi koja poseduje lift (poslednji sprat). -Stan je dvostrano orjentisan i poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 76.800 €, 96,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan ima 2 terase, 2 kupatila, u jednom je tus kabina a u drugom djakuzi kada. Takodje je ugradjena masina za sudove, postoji i mikrotalasna rerna kao i sve ostalo od opreme. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 76.700 €, 59,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 30, 76.500 €, 90,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se renoviran, namešten, trosoban stan. Poseduje dve odvojene spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju, dva toaleta, dve terase jedna okrenuta ka ulici druga ka parku.Infostan je 16000 dinara. Nalazi se u blizini Arene i novog Merkatora. Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 77.000 € na 76.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOMBOR, 76.000 €, 77,00 m2 cca 990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.09.2025 - 77.000 €
06.05.2026 - 76.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju trosoban stan na Selenči, na odličnoj lokaciji, na Staparskom putu u blizini Lidla, osnovne škole "Avram Mrazović". -Površina stana je 77m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. -Stan obuhvata hodnik, kupatilo, ostavu, kuhinju sa trpezarijom, dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 76.000 €, 80,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 76.000 €, 95,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 88493, III/V, klima, lift, terasa(2), renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, podrum, ostava, stambena zgrada. Funkcionalan,kompletno opremljen stan.Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa izlazom na terasu,,odvojene kuhinje i trpezarije,WC,ostave,odvojen spavaći....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 76.000 €, 59,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je izuzetno lep i funkcionalan stan površine 59 m², smešten na trećem spratu u zgradi starije, kvalitetne gradnje. Zgrada nema lift, ali spratnost je veoma prijatna za svakodnevno korišćenje jer nema napornih stepenica. Stan je kompletno renoviran, sa novom električnom instalacijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 37, 75.650 €, 89,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, blok 37, Bulevar Arsenija Čarnojevića, 89m2, 4.0, 4/6, lift, tri spavaće sobe, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, hodnik, dve terase.Centralno grejanje, internet, katv, dozvoljeni ljubimci, klima.Useljiv od 15.februara. Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 75.600 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Veliko Gradište, centar - Albanske spomenice 3. 0, 75m2 (lođa 4m2), 4/4, EG/struja, inverter klima, interfon, parking U ponudi trosoban stan i samom centru Velikog Gradišta, u ulici preko puta parka. Nalazi se u potkrovlju, u nivou četvrtog sprata, u kvalitetnom, održavanom objektu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 75.400 €, 58,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122560, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u novoizgrađenoj zgradi u sklopu elitnog naselja Beograd na vodi. Čitav kompleks kome pripada zgrada BW Lumia, zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 75.000 €, 66,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Subotici, u ulici Šenoinoj, površine 66 m², na 5. spratu održavane stambene zgrade sa dva lifta , u mirnom i funkcionalno organizovanom delu grada. Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji koja kombinuje blizinu centra grada sa komforom porodičnog života . Ključne prednosti:....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 75.000 €, 75,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Zavrsena ploca za treci sprat! Poslednja lokacija u samom centru grada. 150m od setalista. Karadjorjdeva 12 ! Kao i do sada, LUX GRADNJA. Izbor najboljih materijala i opreme za stanove. Najbolja arhitektura i statika ! Najbolji i najskuplji Wienerberger klima blokovi Termo izolacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 75.000 €, 75,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116646, I/V, klima, lift, francuski balkon, salonski, terasa, renoviran, ulaz mermerni, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, idealno pozicioniran između....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Nova Selenča, 75.000 €, 88,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem trosoban RENOVIRAN, 88m2, SELENČA, osmi sprat, čini ga komforna kuhinja sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu ( dvostrano orijentisan) , predsoblje, ugodan dnevni boravak sa izlazom na drugu terasu, dve spavaće sobe, dva sanitarna čvora i ostava. STAN JE KOMPLETNO OPREMLJEN,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 74.750 €, 115,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nov, luksuzan, neuseljavan stan u novom kompleksu na Strelištu, nadomak Big tržnog centra, Narodne bašte, novog puta za Beograd, kao i centra grada. U samom naselju se nalaze vrtići, osnovna škola, dečija igrališta, dom zdravlja, pijaca, marketi i ostali....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 74.698 €, 57,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s542 Na prodaju moderan i funkcionalan stan od 57,46 m² u jednom od najpoželjnijih porodičnih naselja – 25. maj, koje obiluje parkovima, sportskim terenima i kompletnom infrastrukturom, a udaljeno je svega 10 minuta lagane šetnje od centra grada. Ovaj pažljivo projektovan....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 74.698 €, 57,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s392 Predstavljamo vam spoj luksuza i prefinjenog šarma. Postanite vlasnik stana na najpoželjnijoj lokaciji - pravom porodičnom naselju, koje nudi mnogo sadržaja, parkova i terena, a opet je od centra udaljeno samo 10 minuta hoda. Savremeni sadržaj koji garantuje jedinstvene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 74.100 €, 78,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE KOMFORAN RENOVIRAN TROSOBAN STAN – CENTAR, ULICA VUKA KARADŽIĆA 🏙️ 📍 Lokacija Odlična lokacija u strogoj gradskoj zoni , u ulici Vuka Karadžića Pešačka udaljenost od glavnih sadržaja: prodavnice, škole, parkovi, gradski prevoz 🏫🛒🚎 🏡 Karakteristike stana Površina:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 73.000 €, 73,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 72.900 €, 81,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se prostran trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu, na naselju Grbavica. Sa ukupnom površinom od 81m2, ovaj stan je savršen izbor za porodice ili pojedince koji traže udoban i prostran dom. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 72.900 €, 81,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 72.800 €, 56,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno nov stan, može prazan, može i opremljen po dogovoru, odličan je i kao poslovni prostor za kancelariju ili salon. Uz stan ima i jedno parking mesto -1. Agencijsk aprovizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 72.000 €, 72,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bulevar Despota Stefana, novija zgrada iz 2010/e godine, 72 m2 2/6, useljiv odmah , alu stolarija, renoviran prošle godine. Etažno grejanje, ostava, terasa, dozvoljeni ljubimci, lift. Agencijska provizija iznosi 50 % od dogovorene cene zakupa jednokratno. 066-308-908 Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 72.000 €, 77,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u Mikronaselju u Kikindi, mirnom delu grada, punom zelenila. Stan se nalazi na trećem spratu, bez lifta. Veoma pogodan za porodice sa ili bez dece. U blizini škole i vrtića. Kontakt: +38166/6555-755 Biljana Terasa, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 72.000 €, 80,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 72.000 €, 80,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude prostran i potpuno renoviran stan od 80 m², smešten u jednoj od najtraženijih ulica u centru Beograda – Kraljice Natalije. Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji i pruža savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i gradskog života. Raspored prostorija je pažljivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 72.000 €, 90,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122335, IV/, klima, lift, telefon, terasa, parking, stambena zgrada. Izdaje se svetao i prostran trosoban stan, 90m2, u mirnom delu Novog Naselja. PET FRIENDLY. Ima moderno opremljen dnevni boravak otvorenog tipa, dve prostrane spavace sobe i dva elegantna kupatila.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.000 €, 90,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - IZDAJEMO 90 m2 BULEVAR OSALOBOĐENJA, LUX - NOV - TROSOBAN stan, ul.Bulevar Oslobođenja, 8 sprat od 10, namešten, 2 lifta, terase, cg, ktv, klima, tv, mašina za pranje suđa, vm. CENA 800 Evra + 800 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037 BULEVAR....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 758)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>