• GoHome Professional
do 180 m2 klima lift što skuplji do 70000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 180 m2 klima lift što skuplji do 70000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 klima lift što skuplji do 70000 eura

  • Za upit "do 180 m2 klima lift što skuplji do 70000 eura" pronađeno 1 388 nekretnina - prosečna cena 1.222 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 66000 eura (malo jeftiniji)
    • 73000 eura (malo skuplji)
    • do 987 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

  Apartman, RAŠKA, 73.500 €, 35,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju Studio - Apartman na Kopaoniku. Površine 35 m2, na prvom spratu. Sastoji od ulaznog hodnika otvorenog tipa, višenamenske sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i terase. Prodaje se sa novim nekorišcenim nameštajem, tehnikom i posudjem. Na podu je parket, stolarija je....

 
 
 
  Stan, BUBANJ, 73.500 €, 45,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stanovi od 45,92 m2 na sedmom spratu u izgradnji na Novom Bubnju. Odlična lokacija (100m od Druge gimnazije), pouzdan investitor i kvalitetna gradnja su odlična preporuka za kupovinu ovih stanova. Stambeno poslovni kompleks čine tri lamele. Stanovi će biti prostrani, od visokokvalitetnih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 73.200 €, 33,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

BULEVAR-KRAJ 33 IV CG 73.200 Prodaju se funkcionalni jednosobni stanovi na IV, V i VI spratu ukupne povrsine 33mkv sa lodjom na koju se izlazi iz sobe. Moze da se izdvoji jedna manja soba. Ugradjena inverter klima, siguronosna vrata, kvalietna keramika, granitne plocice na lodji,....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 73.110 €, 34,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman, u izgradnji, u lux naselju na Divčibarama. Lux kompleks, sa svim potrtebnim pratećim sadržajem...sauna, fitnes, restoranai, parking... Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. kontakt: 060/ 30 73 71 5 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 73.110 €, 34,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman, u izgradnji, u lux naselju na Divčibarama. Lux kompleks, sa svim potrtebnim pratećim sadržajemsauna, fitnes, restoranai, parking Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art. nsgroup@gmail.....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 73.100 €, 43,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Dobro došli u ''Park Palace'', jedinstvenа oаzа vašeg života za sva vremena! Jednoiposoban stan koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavace sobe, kupatila, i terase sa koje se pruza prelep pogled na grad. ''Park Palace''....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 73.000 €, 28,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera 28m Sremska Kamenica u izgradnji Lokacija: Mišeluk (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Sremska Kamenica Mišeluk Sobnost: Garsonjera Kvadratura: 28m2 Stanje objekta: U izgradnji Nivo u zgradi: Prizemlje Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 73.000 €, 28,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera 28 m², Bate Brkića – Četvrti sprat, terasa, lift Na prodaju funkcionalna garsonjera površine 28 m², smeštena na četvrtom spratu zgrade sa ukupno šest spratova, u traženom delu Novog Nasalja. Stan je svetao i praktičan, idealan za jednu osobu, par ili kao investicija za....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 73.000 €, 48,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru grada. Nalazi se na odličnoj lokaciji na par minuta od pešačke zone, Nišavskog Keja, hotela Ambasador. U blizini su mnogobrojni fakulteti, škole i uslužni trgovinski objekti. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 73.000 €, 35,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je renoviran, na odlčnoj lokaciji. Lep raspored, mirna zgrada. Posebna prostorija u vidu ostave plus podrumski prostor. Moguć dogovor / zamena za Crnu Goru. Pozivi/poruke viber/WhatsApp Terasa, U potkrovlju, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 73.000 €, 73,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 72.996 €, 52,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, stanovi u izgradnji u Novoj Pazovi. Stan je površine 52,14m2 i po strukturi je dvosoban. Nalazi se na petom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i velike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 72.900 €, 81,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se prostran trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu, na naselju Grbavica. Sa ukupnom površinom od 81m2, ovaj stan je savršen izbor za porodice ili pojedince koji traže udoban i prostran dom. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 72.900 €, 81,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 72.900 €, 23,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE GARSONJERA NA GRBAVICI SA PARKINGOM U DVORIŠTU ZA STANARE ZGRADE NA ODLIČNOJ LOKACIJI BLIZU PROMENADE, SPENSA, FAKULTETA. SASTOJI SE OD ULAZNOG HODNIKA, KOMPLET OPREMLJENE KUHINJE, DNEVNE SOBE, KUPATILA. ODLIČNA NEKRETNINA KAO ZA ŽIVOT TAKO I ZA IZDAVANJE ZBOG BLIZINE SVIH....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 72.860 €, 36,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. - Svi stanovi su predbeleženi u katastru nepokretnosti (prednost). • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 72.860 €, 41,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 72.800 €, 31,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 72.800 €, 56,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno nov stan, može prazan, može i opremljen po dogovoru, odličan je i kao poslovni prostor za kancelariju ili salon. Uz stan ima i jedno parking mesto -1. Agencijsk aprovizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, BUBANJ, 72.700 €, 45,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stanovi od 45,42 m2 u izgradnji na Novom Bubnju. Odlična lokacija (100m od Druge gimnazije), pouzdan investitor i kvalitetna gradnja su odlična preporuka za kupovinu ovih stanova. Stambeno poslovni kompleks čine tri lamele. Stanovi će biti prostrani, od visokokvalitetnih....

 
 
 
  Apartman, NOVI SAD, Nova Detelinara, 72.500 €, 22,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno nameštena garsonjera koja se nalazi na veoma popularnoj lokaciji u ulici Veselina Masleše. Aluminijumski portali, klima, opremljena kuhinja, niski računi. Idealno kako za život tako i kao investicija za izdavanje. *Uknjiženo kao poslovni apartman. Posrednička....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.300 €, 41,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.heroldo.com

Rok završetka: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a U ponudi je jednosoban stan u kvalitetnoj novogradnji koja je u izgradnji u jednoj od najlepših i najmirnijih oblasti Vrnjačke Banje – poznatoj po stalnom turističkom prometu i lekovitim izvorima. Ova nekretnina predstavlja idealan....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.300 €, 42,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

Rok završetka radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo vam jednosoban stan u modernoj zgradi u izgradnji, u jednom od najtraženijih i najmirnijih delova Vrnjačke Banje – destinacije koja živi 365 dana u godini zahvaljujući turistima iz celog regiona. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.300 €, 41,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.300 €, 42,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 72.200 €, 38,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam mogućnost da postanete vlasnici stambene jedinice u novogradnji na odličnoj lokaciji na Divčibarama u blizini ski staze. Moguća je kupovina apartmana različitih kvadratura i struktura. Apartman se nalazi na prvom spratu i koncipiran je tako da se sastoji od otvorenog dnevnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 72.200 €, 36,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 36 m2, u strogom centru, na jednoj od najboljih lokacija u gradu, iza opštine. Stan se nalazi na petom spratu, kvalitetne starogradnje bez lifta. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje sa izlaskom na lođu, spavaće sobe sa izlaskom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 72.150 €, 27,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu izgradnju na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, ova moderna zgrada projektovana je po najvišim standardima, s posebnim fokusom na kvalitet gradnje i pažljivo biranu opremu. Planirani završetak radova je januar 2026. a kupcima je omogućen povrat....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.140 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.140 €, 41,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 72.105 €, 31,35 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

LUKS NOVOGRADNJA – RISTIN POTOK Rok završetka: mart 2027. U ponudi je više stanova u moderno projektovanoj stambenoj zgradi koja se gradi u mirnom i uređenom delu Ristinog potoka. Objekat je projektovan po visokim standardima savremene gradnje, sa posebnim fokusom na kvalitet materijala,....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 72.105 €, 32,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.100 €, 28,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednoiposoban stan u mirnom delu Adica, savršen za život ili izdavanje. Prodaje se kompletno namešten i opremljen. Za više infoemacija pozovite naše stručne agente. Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.100 €, 25,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno renovirana garsonjera na Bulevaru oslobođenja u Novom Sadu, površine 25m². Stan je moderno opremljen i prodaje se sa svim stvarima u njemu, što ga čini idealnim za useljenje ili kao investicija. Trenutno, u stanu se nalazi podstanar koji plaća 350 evra, te postoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 72.100 €, 28,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan, manji jednoiposoban stan na Avijaciji. Blizina dve Osnovne škole i vrtića. Tri gradske autobuske linije. Cena 72100 eura. Tel.0646685341 Snežana Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.100 €, 24,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju svetao stan površine 24m² na odličnoj lokaciji – Bulevar Evrope u Novom Sadu. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji i predstavlja idealnu priliku kako za život, tako i kao investicija za izdavanje, s obzirom na veliku potražnju u ovom delu grada. Prostor je funkcionalno....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 72.000 €, 49,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

POVOLJNO 72000 eura IZUZETNA LOKACIJA DUVANISTE KOD AGRO HIMA I MAGDONA PRODAJEM PRELEP DVOSOBAN KOMFORAN STAN VRHUNSKI KVALITET GRADNJE UKNJIZEN SVOJINA 1/1 SASTOJI SE OD KUHINJE TRPEZARIJE VELIKOG DNEVNOG BORAVKA SPAVACE SOBE HODNIKA KUPATILA PRELEPE TERASE PODRUMSKE PROSTORIJE....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 72.000 €, 50,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, u blizini parka Svetog Save. Nedaleko su tržni centar Delta Planet, pijaca, škola, kao i mnogobrojni ugostiteljski objekti koji olakšavaju svakodnevnicu. Idealna nekretnina za porodično stanovanje, kao i izdavanje. Stan je po strukturi dvosoban,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 72.000 €, 72,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bulevar Despota Stefana, novija zgrada iz 2010/e godine, 72 m2 2/6, useljiv odmah , alu stolarija, renoviran prošle godine. Etažno grejanje, ostava, terasa, dozvoljeni ljubimci, lift. Agencijska provizija iznosi 50 % od dogovorene cene zakupa jednokratno. 066-308-908 Potreban depozit,....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 72.000 €, 37,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117750, V/VI, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, stambena zgrada. Prodaje se lux apartman na Cigoti, 9km od centra Zlatibora.Prelepo mirno mesto,pravo za odmor i opustanje.Okruzeno zelenilom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 72.000 €, 80,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 72.000 €, 77,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u Mikronaselju u Kikindi, mirnom delu grada, punom zelenila. Stan se nalazi na trećem spratu, bez lifta. Veoma pogodan za porodice sa ili bez dece. U blizini škole i vrtića. Kontakt: +38166/6555-755 Biljana Terasa, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 529)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>