• GoHome Professional
do 180 m2 klima lift što skuplji do 650 eura/m2 Og - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 klima lift što skuplji do 650 eura/m2 Og - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 klima lift što skuplji do 650 eura/m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 180 m2 klima lift što skuplji do 650 eura/m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 617 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 682 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 102.000 €, 143,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s432 Na prodaju je prostrani uređen stan površine 143 m2, koji se nalazi u impozantnoj zgradi sa liftom na mirnoj lokaciji 25. maja. Ovaj izuzetan stan se ističe svojom raskošnom veličinom i praktičnim uređenjem, nudeći tri udobne spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 95.900 €, 137,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Maksima Gorkog. Kompletno namešten četvorosoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Neposredna blizina šetališta keja, nekoliko obrazovnih ustanova, strogog centra grada Ovaj svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, odvojena....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 88.800 €, 148,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan porodičan stan u naselju Čalije. Nalazi se na drugom spratu porodične zgrade koja nema lift. Stan je površine 148 m2 i sastoji se od ulaznog predoblja, tri odvojene spavaće sobe od kojih svaka ima izlaz na terasu, kupatila i velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 85.000 €, 120,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan kod Medicinskog fakulteta. Stan je Dupleks na 4. i 5. spratu zgrade bez lifta, po strukturi trosoban povrsine 120m2, sastoji se od prve etaze sa ulaznim hodnikom, prostranog dnevnog boravaka, odvojena kuhinja i trpezarijom, iz hodnika kupatilo, stepeniste iiz dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 65.100 €, 93,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se u Temerinskoj ulici, na deset minuta hoda od pešačke zone grada, četvorosoban, komforan stan, u novogradnji. Ima dnevnu sobu i još tri spavaće sobe (jedna je sa bračnim krevetom). Ima terasu, klimu, veš i sudo mašinu; lift, gradsko grejanje. Useljiv odmah. Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 64.400 €, 92,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BEOGRADSKI KEJ, 92m2, TROSOBAN Na lepoj lokaciji, 3 minuta od Dunavskog parka se izdaje salonski stan od 92m2 i nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Stan je renoviran, sa visokim plafonima i sastoji se iz dva nivoa. Na prvom nivou je predsoblje, veliki dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 64.400 €, 92,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Salonski stan da dvoje ulaznih vrata, veliki, prostran,trostrano orijentisan,u srcu Vračara. Fakulteti u blizini: ETF,Mašinski,Pravni. Nalazi se na uglu Beogradske i Krunske. Glavne dve sobe gledaju na Krunsku. Zgrada ima lift i na prvom spratu su 2 stana,ima klimu. Stan je komforan,blizina....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Crvenka, 61.000 €, 104,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i funkcionalan četvorosoban stan površine 104m², savršen za porodičan život, smešten u samom centru Crvenke. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi bez lifta. Lokacija kombinuje udobnost i praktičnost, blizine vrtića, škola, prodavnica i sve što vam je potrebno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 60.200 €, 86,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kace Dejanovic. Besplatan parking ispred zgrade, zgrada poseduje biciklanu. U stanu se nalazi masina za pranje i susenje vesa kao i sudomasina. Useljivo od 10.09. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 3.5 stan od 86m2, V sprat sa liftom (nije poslednji), potpuno opremljen ( komplet ugradna kuhinjska tehnika sa ugradnom masinom za sudove, masina za pranje i susenje vesa, dve klime, dva televizora), veliki parking ispred zgrade, u zgradi postoji biciklana. U blizini vekikih....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 180 m2 klima lift što skuplji do 650 eura/m2 (632)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>