• GoHome Professional
do 180 m2 klima lift što skuplji do 59000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 klima lift što skuplji do 59000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 klima lift što skuplji do 59000 eura

  • Za upit "do 180 m2 klima lift što skuplji do 59000 eura" pronađeno 998 nekretnina - prosečna cena 980 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 56000 eura (malo jeftiniji)
    • 61000 eura (malo skuplji)
    • do 700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 53.700 €, 27,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA STANOVA U VRNJAČKOJ BANJI, U MIRNOM OKRUŽENJU U NEPOSREDNOJ BLIZINI CENTRA I SVIH DRUGIH GRADSKIH ZNAMENITOSTI KAO I INSTITUCIJA. ZGRADA JE UDALJENA SVEGA 150M OD AQUA PARKA I PAR MINUTA ŠETNJE DO DRUGIH TURISTIČKIH ATRAKCIJA, PREDSTAVLJA IDEALAN IZBOR ZA RENTIRANJE APARTMANA....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 64.730 €, 30,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju na Mišeluku sa rokom završetka krajem 2026. godine. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: aluminijumska stolarija, tarket, podno i plafonsko grejanje i hladjenje ! Pozovite kako bi se uverili u sve prednosti ovog objekta kao i lokacije! 063/7561705....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Delijski Vis, 64.690 €, 39,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 39.20 m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se u novogradnji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180 m2 klima lift što skuplji do 59000 eura'
46.240 €
46.240 €
64.600 €
  Apartman, SOKO BANJA, 64.653 €, 28,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan apartman projektovane površine 28.11m2, u novogradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na vip povučenom (3) spratu ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe, hodnika, kupatila, i terase. Apart hotel je postavljen u prelepom....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 64.600 €, 34,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kopaonik – Apartman površine 34m2 sa odvojenom spavaćom sobom i prostranom terasom sa ukusom je opremljen. Grejanje je putem norveških radijatora. Objekat u Vikend naselju na oko 4km od centra Kopaonika I 1.8km od žičare izgrađen je u autentičnom planinskom stilu i opremljen po svetskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 64.500 €, 38,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nova izgradnja na Adicama. Rok izgradnje je Februar 2026. Investitor pouzdan, odličan kvalitet gradnje i opreme. Demit fasada, PVC stolarija, tarket, keramika I klase, ugradni vodokotlići Grejanje je podno na toplotne pumpe. U pitanju je kompleks zgrada, svaki ulaz ima po 5. stanova....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 64.500 €, 50,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na izdavanje stan u okviru Beograda na vodi Stan se nalazi u BW Metropolitan zgradi na početku bulevara Vudroa Vilsona Odlična pozicija u blizini Savskog trga i Promenade, ali i ostalih Stan ima 50,42 m2 (od čega 45m2 čini unutrašnja površina stana, a....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 64.443 €, 44,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2026.,

www.indomio.rs

Odličan i funkcionalan stan u mirnom dijelu Novih Banovaca, sa brzim izlaskom na oba autoputa BG-NS i BG-ZG. Stan je na 10 min vožnje od aerodroma, 20 min od centra Beograda, 35 min do centra Novog Sada i 12 km od budućeg Expo Centra. Neposredna blizina vrtića, škole, prodavnica i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 64.400 €, 92,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Salonski stan da dvoje ulaznih vrata, veliki, prostran,trostrano orijentisan,u srcu Vračara. Fakulteti u blizini: ETF,Mašinski,Pravni. Nalazi se na uglu Beogradske i Krunske. Glavne dve sobe gledaju na Krunsku. Zgrada ima lift i na prvom spratu su 2 stana,ima klimu. Stan je komforan,blizina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 64.400 €, 92,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BEOGRADSKI KEJ, 92m2, TROSOBAN Na lepoj lokaciji, 3 minuta od Dunavskog parka se izdaje salonski stan od 92m2 i nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Stan je renoviran, sa visokim plafonima i sastoji se iz dva nivoa. Na prvom nivou je predsoblje, veliki dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 64.210 €, 30,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 64.110 €, 30,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 64.008 €, 36,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u Vrnjačkoj Banji, u neposrednoj blizini Akva parka Raj. Osnovne karakteristike: Grejanje: Etažno podno grejanje sa sopstvenim kotlom na struju Podna zvučna izolacija: Stan je opremljen podnom zvučnom izolacijom koja doprinosi tišini i privatnosti, čineći vaš boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 64.000 €, 80,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep,komforan,renoviran stan,opremljen novim nameštajem.Ima 2 spavaće sobe,zgrada bez lifta,etažno grejanje.Odmah useljiv.Tačnije,nalazi se u Brsjačkoj ulici,paralelna sa Milana Rakića. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 64.000 €, 71,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Papazovac, zgrade kod Idee. Delimično renoviran stan, 71 kvadrat, trosoban , na petom spratu bez lifta. Centralno grejanje, lep raspored, moguća kupovina na kredit. U blizini su prodavnice, javni prevoz, ambulanta, apoteka pošta. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 64.000 €, 31,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

AVIJATIČARSKO NASELJE, 31m2 + 10m2 terasa, JEDNOIPOSOBAN U mirnom delu Novog Sada nalazi se ovaj stan pogodan za život ili investiciju. Na 3. spratu bez lifta, ima predsoblje, kuhinju sa trpezarijom, dnevni boravak, zatvorenu terasu (~10m² + ostava) i spavaću sobu (nije uračunata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 63.860 €, 20,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je uknjižena nekretnina koja se nalazi na odličnoj lokaciji u ulici Kraljevića Marka, blizu železničke stanice, centra grada i svih ostalih sadržaja neophodnih za modernu svakodnevnicu.Stan se nalazi na jedanaestom, poslednjem spratu zgrade, na krovu je nedavno urađena....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.850 €, 36,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.heroldo.com

Rok završetka radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo vam jednosoban stan u modernoj zgradi u izgradnji, u jednom od najtraženijih i najmirnijih delova Vrnjačke Banje – destinacije koja živi 365 dana u godini zahvaljujući turistima iz celog regiona. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.850 €, 37,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 63.830 €, 30,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 63.810 €, 38,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 38,67m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 63.800 €, 58,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.730 €, 36,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.730 €, 36,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.heroldo.com

U ponudi je jednosoban stan u modernoj novogradnji koja je trenutno u izgradnji u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom mestu u Srbiji, koje je atraktivno tokom cele godine! Ova nekretnina je savršen izbor za: Investitore koji žele sigurnu i profitabilnu nekretninu Buduće vlasnike....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.730 €, 37,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.730 €, 37,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 63.650 €, 67,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je trosoban stan, potpuno opremljen i luksuzno uređen. Trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Nalazi se u novoj zgradi, u mirnoj ulici, a u blizini svih važnih sadržaja - prodavnica, restorana, škola. PROSTORIJE: spavaća soba, kuhinja, hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 63.500 €, 28,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju Studio - Apartman na Kopaoniku. Površine 28 m2, u prizemlju. Apartman ima pogled prema planinama Sastoji od ulaznog hodnika otvorenog tipa, višenamenske sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i terase. Prodaje se sa novim nekorišcenim nameštajem, tehnikom i posudjem.....

 
 
 
  Stan, BUBANJ, 63.250 €, 39,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan od 39,52 m2 na sedmom spratu u izgradnji na Novom Bubnju. Odlična lokacija (100m od Druge gimnazije), pouzdan investitor i kvalitetna gradnja su odlična preporuka za kupovinu ovih stanova. Stambeno poslovni kompleks čine tri lamele. Stanovi će biti prostrani, od visokokvalitetnih....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 63.195 €, 42,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, stanovi u izgradnji u Novoj Pazovi. Stan je površine 42,13m2 i po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog dela sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 63.180 €, 81,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan 81 m2 u Španskih boraca, blok 28, u Potkovici, blizu Arene. Stan je renoviran i kompletno namešten. Drugi sprat od pet, dva stana po spratu. Gleda sa obe strane na park. Sastoji se od spavaće sobe, dečije ili radne sobe, dnevne sobe, pretsoblja, kuhinje, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 63.150 €, 31,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Jagodin mali. U neposrednoj blizini nalaze se vrtić, škola, ambulanta, Pantelejska crkva, kao i brojne trgovinske radnje. Stan ima 44,53m2 projektovane površine, po strukturi je garsonjera. Sastoji se od ulaznog hodnika, višenamenskog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Kalemegdan, 63.000 €, 35,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se poslovni prostor po Coworking sistemu u poslovnom prostoru Kalemegdan Business Center. Kancelarija je u potpunosti opremljena. U cenu je ukljuceno sledece: radni sto, ergonomske stolice, ormarici, kontrola pristupa, stakleni zidovi, bela tabla, klima po kancelariji, internet,....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 63.000 €, 59,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U centru grada Loznica (Zapadna Srbija) prodaje se trosoban stan površine 59 m2 sa pogledom na gradski park. Stan se sastoji iz hodnika, terase, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila. Stan ima gradsko centralno grejanje (na današnji dan je isključeno), električnu TA....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 63.000 €, 70,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten komforan trosoban stan u blizini Tašmajdana i Vukovog spomenika. Mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu od 100E.Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 63.000 €, 70,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran 2025. godine, ovaj stan od 70m² nudi sve za sofisticiran i udoban život. Sa 2 prostrane spavaće sobe, elegantnim dnevnim boravkom i 2 terase s pogledom, opremljen je najmodernijim detaljima i inverter klimom. Smešten u mirnoj zgradi sa liftom i video nadzorom, ovaj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 63.000 €, 60,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan za zakup. Idealan je za porodicu ili za tihu delatnost. Stan se nalazi na traženoj lokaciji, na par minuta do centra dešavanja i pešacke zone. Stan ima tri spavaće sobe , dva kupatila, ogroman dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom. Stan ima dve terase i dvorišno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 63.000 €, 29,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednosoban namešten stan na Satelitu,na Futoškom putu.Sastoji se od sobe u kojoj su dnevni boravak i trpezarija,kupatila i odvojene kuhinje kompletno opremeljene.Stan je na petom spratu bez lifta. Na postignutu prodajnu cenu dodaje se 3% agencijske provizije. Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 63.000 €, 84,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lider nekretnine Vam sa zadovoljstvom prezentuje odličan stan na savršenoj gradskoj lokaciji! Stan se sastoji iz dnevne sobe, spavaće, obe sa izlazom na terasu, kuhinje sa trpezarijom, ostavom i izlazom na lodju kao i dva mokra čvora. Stan je ušuškan, otvorenog pogleda, fenomenalan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 63.000 €, 84,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi komforan trosoban stan površine 84m2 u Centru Novog Sada. Na 1. spratu od 5. STAN POSEDUJE SVOJU GARAŽU u sklopu zgrade. Izdaje se polunamešten uz mogućnost dogovora sa vlasnikom oko dodavanja stvari koje su potrebne zakupcu. Sastoji se od odvojene kuhinje i tri sobe, prostranog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 62.900 €, 74,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan u blizini Skupštine. Dve komforne velike sobe, dva mokra čvora, 2 terase + lodja, velika kuhinja sa trpezarijom, veća ostava sa prirodnom ventilacijom. Centralno grejanje, lift, klima, kablovska,telefon. Izdaje se za period ne kraći od godinu dana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 62.900 €, 74,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća ZAKUPAC iznosi 50% od dogovorene zakupnine. Odličan i veoma funkcionalan stan, prostran i svetao, u novoj zgradi kod Pionira, dve spavaće sobe ( veća i manja koja je prazna ), kupatilo, kuhinja ispred....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 646)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>