• GoHome Professional
do 180 m2 klima lift što skuplji do 49000 eura Zad - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 klima lift što skuplji do 49000 eura Zad - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 klima lift što skuplji do 49000 eura Zadnjih 14 dana porasla cena

  • Za upit "do 180 m2 klima lift što skuplji do 49000 eura zadnjih 14 dana porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 46000 eura (malo jeftiniji)
    • 51000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 455.510 € na 465.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 465.000 €, 110,00 m2 cca 4230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 548.900 €
10.04.2026 - 451.000 €
12.04.2026 - 455.510 €
03.05.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

5.0, 110m2(dve terase 3,2m2 i 7,4m2), CG, lift, III/III, telefon, interfon. Uknjiženo 96m2 korisne površine. Prodaje se izuzetan petosoban dupleks od 110m2 u centru Beograda. Stan (dupleks) se nalazi na 3 spratu kvalitetno odradjene nadogradnje iz 1997. godine. Stan je useljen 2001.....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 342.624 € na 357.521 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 357.521 €, 106,00 m2 cca 3370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 335.176 €
05.04.2026 - 342.624 €
06.05.2026 - 357.521 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Bez provizije za kupca. Novi Beograd – moderan 4.0 stan u vrhunskoj novogradnji! U ponudi je prelep četvorosoban stan od 106m2, pažljivo projektovan od strane arhitekte, sa idealno raspoređenim prostororijama. Ovaj raspored omogućava maksimalan komfor, privatnost i funkcionalnost....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 325.940 € na 334.970 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 334.970 €, 86,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 323.400 €
10.04.2026 - 325.940 €
06.05.2026 - 334.970 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam savremeni stambeni projekat visokog kvaliteta gradnje i opreme, idealan kako za porodično stanovanje tako i kao sigurnu investiciju. U ponudi su stanovi površine 52m², 68m², 86m², 118m² i 146m², smešteni na spratovima od prvog do četvrtog, projektovani sa fokusom....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 320.636 € na 327.458 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 327.458 €, 95,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 298.417 €
05.04.2026 - 320.636 €
06.05.2026 - 327.458 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Bez provizije za kupca. Novi Beograd – moderan 4.0 stan u vrhunskoj novogradnji! U ponudi je prelep četvorosoban stan od 95m², pažljivo projektovan od strane arhitekte, sa idealno raspoređenim prostororijama: • Ogromna dnevna soba sa open space kuhinjom i izlazom na terasu • Tri spavaće....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 193.000 € na 197.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 197.000 €, 74,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 193.000 €
01.05.2026 - 197.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivno u našoj ponudi, izuzetan stan u vrlo lepom i mirnom delu Mirijeva, opština Zvezdara. Stan je površine 74m2, vrlo komforan. Po strukturi stan je trosoban. Nalazi se na petom spratu stambene zgrade od devet spratova. Zgrada je starije gradnje ali redovno održavana i sa dva....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 187.000 € na 190.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 190.000 €, 48,00 m2 cca 3960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 187.000 €
08.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, potpuno renoviran i funkcionalan dvosoban stan na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan je uknjižen 1/1 na 41m², dok je stvarna, merena površina 49m². Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 157.000 € na 170.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 170.000 €, 69,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 157.000 €
08.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116938, III/, klima, telefon, terasa, uknjizen, renoviran, ostava. Prodaje se stan na dobroj lokaciji. U blizini su vrtic Guliver , osnovna skola, marketi. Miran deo sa decijim igralistem i zelenilom. Stan ima dve sobe, dve terase, veliki dnevni boravak, kuhinju i trpezariju,....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 130.000 € na 160.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 130.000 €
08.05.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131171, IV/, klima, lift, terasa, uknjizen. *TELEP DUPLEX* 65 m2 3,0 - ban, odlican u blizini kruznog toka sa Limanima. Noviji stan. LIFT. DONJI NIVO: Dnevni boravak sa izdvojenom kuhinjom koja ima svoj prozor. Predsoblje funkcionalno. Mali toalet. GORNJI NIVO: 2 spavace....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 130.000 € na 160.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 130.000 €
06.05.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131171, IV/, klima, lift, terasa, uknjižen. *TELEP DUPLEX* 65 m2 3,0 - ban, odličan u blizini kružnog toka sa Limanima. Noviji stan. LIFT. DONJI NIVO: Dnevni boravak sa izdvojenom kuhinjom koja ima svoj prozor. Predsoblje funkcionalno. Mali toalet. GORNJI NIVO: 2 spavaće....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 122.500 € na 126.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 126.000 €, 70,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 122.500 €
29.04.2026 - 126.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Margita stambeni deo grada, još uvek pamti minule države i čuva multikulturalnost. I danas odiše šarmom starih vremena spajajući duh tradicionalnog i novog doba. Deo grada poznat po spomeniku kulture od izuzetnog značaja Preobraženskoj crkvi u neovizantijskom stilu (1873-1878) i osnovnoj....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 180 m2 klima lift što skuplji zadnjih 14 dana porasla cena (34)
  • do 180 m2 klima lift što skuplji do 49000 eura zadnjih 14 dana (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>