• GoHome Professional
do 180 m2 klima lift što manji do 577 eura/m2 pora - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 klima lift što manji do 577 eura/m2 pora - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 klima lift što manji do 577 eura/m2 porasla cena Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 180 m2 klima lift što manji do 577 eura/m2 porasla cena zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 548 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 605 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 92.000 € na 95.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 95.000 €, 21,00 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 98.500 €
07.05.2026 - 92.000 €
09.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odlična garsonjera na Banovom brdu – renovirana, svetla i funkcionalna! Predstavljamo vam savršenu priliku za život ili investiciju – potpuno renoviranu garsonjeru u mirnom delu Banovog brda, na samo nekoliko minuta hoda od Požeške ulice i svih važnih sadržaja. Stan se nalazi na 4.....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 87.000 € na 93.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.000 €, 24,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 87.000 €
01.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119118, I/VII, uknjizen, parking. GRBAVICA 24 m2 NOVIJA, odlicna garsonjera za,investiciju i zivot. Bez terase, LIFT. Klima. Centralno grejanje. Prodaje se namesten kao na slikama. Parking u dvoristu koji se zakljucava. Moze na kredit, i za mlade. Parket sveze lakovan.Zidovi....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 87.000 € na 93.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.000 €, 24,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 87.000 €
01.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 119118, I/VII, uknjižen, parking. GRBAVICA 24 m2 NOVIJA, odlična garsonjera za,investiciju i život. Bez terase, LIFT. Klima. Centralno grejanje. Prodaje se namesten kao na slikama. Parking u dvoristu koji se zaključava. Moze na kredit, i za mlade. Parket sveze lakovan.Zidovi....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 187.000 € na 190.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 190.000 €, 48,00 m2 cca 3960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 187.000 €
08.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, potpuno renoviran i funkcionalan dvosoban stan na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan je uknjižen 1/1 na 41m², dok je stvarna, merena površina 49m². Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 130.000 € na 160.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 130.000 €
08.05.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131171, IV/, klima, lift, terasa, uknjizen. *TELEP DUPLEX* 65 m2 3,0 - ban, odlican u blizini kruznog toka sa Limanima. Noviji stan. LIFT. DONJI NIVO: Dnevni boravak sa izdvojenom kuhinjom koja ima svoj prozor. Predsoblje funkcionalno. Mali toalet. GORNJI NIVO: 2 spavace....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 130.000 € na 160.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 130.000 €
06.05.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131171, IV/, klima, lift, terasa, uknjižen. *TELEP DUPLEX* 65 m2 3,0 - ban, odličan u blizini kružnog toka sa Limanima. Noviji stan. LIFT. DONJI NIVO: Dnevni boravak sa izdvojenom kuhinjom koja ima svoj prozor. Predsoblje funkcionalno. Mali toalet. GORNJI NIVO: 2 spavaće....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 122.500 € na 126.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 126.000 €, 70,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 122.500 €
29.04.2026 - 126.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Margita stambeni deo grada, još uvek pamti minule države i čuva multikulturalnost. I danas odiše šarmom starih vremena spajajući duh tradicionalnog i novog doba. Deo grada poznat po spomeniku kulture od izuzetnog značaja Preobraženskoj crkvi u neovizantijskom stilu (1873-1878) i osnovnoj....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 193.000 € na 197.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 197.000 €, 74,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 193.000 €
01.05.2026 - 197.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivno u našoj ponudi, izuzetan stan u vrlo lepom i mirnom delu Mirijeva, opština Zvezdara. Stan je površine 74m2, vrlo komforan. Po strukturi stan je trosoban. Nalazi se na petom spratu stambene zgrade od devet spratova. Zgrada je starije gradnje ali redovno održavana i sa dva....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 231.000 € na 250.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman I, 250.000 €, 78,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 262.956 €
01.05.2026 - 231.000 €
10.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, Liman 1, u ulici Vladislava Kaćanskog, površine 78m². Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kada je u pitanju prodaja stanova u Novom Sadu na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi novije....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 325.940 € na 334.970 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 334.970 €, 86,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 323.400 €
10.04.2026 - 325.940 €
06.05.2026 - 334.970 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam savremeni stambeni projekat visokog kvaliteta gradnje i opreme, idealan kako za porodično stanovanje tako i kao sigurnu investiciju. U ponudi su stanovi površine 52m², 68m², 86m², 118m² i 146m², smešteni na spratovima od prvog do četvrtog, projektovani sa fokusom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 180 m2 klima lift što manji porasla cena zadnjih 14 dana (34)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>