• GoHome Professional
do 180 m2 klima 2.sprat do 74000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 klima 2.sprat do 74000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 klima 2.sprat do 74000 eura

  • Za upit "do 180 m2 klima 2.sprat do 74000 eura" pronađeno 150 nekretnina - prosečna cena 1.304 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 70000 eura (malo jeftiniji)
    • 77000 eura (malo skuplji)
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 72.100 €, 29,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen jednoiposoban stan od 29m2,na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu-Podbari. Stan e pozicioniran na drugom spratu i predstavlja idealnu priliku za sopstveni život ili rentiranje (stan na dan,ili mesečni zakup) lokacija: Srce Podbare,na par minuta hoda od....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.000 €, 53,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja novizgrađenih, useljivih, uknjiženih,stanova-apartmana u stambenoj zgradi strukture PR + 2 sprata koja ima ukupno 8 stanova, sa obezbeđenim parking mestima. Prodaju se 3 dvosobna stana-apartmana na I i II spratu. Stambena zgrada se nalazi na 800 m od kružnog toka u centru....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 71.000 €, 38,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119761, II/III, klima, telefon, terasa, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi je stan u mirnoj ulici na Belim vodama, Žarkovo. Stan se nalazi na drugom spratu. Od prostorija poseduje predsoblje, dnevnu sobu sa kuhinjom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180 m2 klima 2.sprat do 74000 eura'
70.000 €
70.000 €
74.200 €
  Stan, ĆUPRIJA, 74.000 €, 56,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno opremljen dvosoban stan od 56 m² u Ćupriji, na izuzetnoj lokaciji, idealan kako za život tako i kao sigurna investicija! Stan se nalazi na 2. spratu kvalitetne zgrade građene od strane vojske bivše SFRJ, poznate po vrhunskoj gradnji - spoljašnji zidovi debljine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 73.951 €, 46,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 47,71m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalaze se na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 74.152 €, 46,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 47,71 m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 73.000 €, 37,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Zlatibora, u novijoj zgradi, na drugom spratu, prodaje se kompletno opremljen jednosoban stan korisne površine 37m2, sa odvojenom spavaćaom sobom i terasom. Za više informacija Agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30. ili nekretninetomic.rs Agencijska provizija shodno....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 72.100 €, 56,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan višenamenski lokal u biznis centru u srcu grada Novog Sada. Uknjižen 1/1 na prodavca. Lokal se nalazi na drugom spratu poslovnog objekta i ima 56m2. Kvadratnog pravilnog oblika, poseduje i malu ostavicu pregradjenu u uglu prostorije kao i dva dupla prozora....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 72.000 €, 65,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s497 Prodaje se prostran stan od 65 m², smešten na 2. spratu zgrade u mirnom i prijatnom naselju Dedinje u Mladenovcu. Ovaj stan odiše udobnošću i funkcionalnošću, savršen je za porodični život. Raspored prostorija: – veoma prostran dnevni boravak sa trpezarijom, idealan za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 72.000 €, 22,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se manji jednosoban stan na traženoj lokaciji. Stan se nalazi na 2.spratu sa liftom. Poseduje hodnik,renovirano kupatilo,fizički odvojenu kuhinju sa novim pločicama i sobu. U kuhinji i kupatilu je prirodna ventilacija. Sopstvena ostava u podrumskom prostoru. Neposredna blizina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 72.000 €, 22,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju manjeg jednosobnog stana na traženoj lokaciji, u blizini Betanije i Sajma. Stan se nalazi na 2. spratu sa liftom. Pored sobe , stan poseduje hodnik , renovirano kupatilo, fizičko odvojenu kuhinju, sa renoviranim pločicama. U kupatilu i kuhinji je prirodna ventilacija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 71.250 €, 75,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan u Resavskoj ulici, u blitini Klinickog centra. Stan se nalazi na drugom spratu odlično održavane zgrade sa liftom i po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznog predsoblja, prostrane dnevne sobe iz koje se izlazi na uredjeni sunčanu terasu, kuhinje, izdvojene trpezarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 71.080 €, 29,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

JEDNOIPOSOBAN STAN NA 400 METARA OD KNEŽEVOG PARKA - MOŽE SE KUPITI PUTEM STAMBENOG/KREDITA ZA MLADE. Predstavljamo Vam odličan jednoiposoban stan na Somborskoj rampi. Odličan kvalitet opreme, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, parket i keramika. Nekretnina se nalazi u novoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 71.000 €, 38,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119761, II/III, klima, telefon, terasa, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi je stan u mirnoj ulici na Belim vodama, Zarkovo. Stan se nalazi na drugom spratu. Od prostorija poseduje predsoblje, dnevnu sobu sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, ŠID, 70.000 €, 59,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lux dvosoban stan 59m2 na top lokaciji Karadjordjeva Šid. Stan se nalazi na drugom spratu od dva sprata bez kifta. Zgrada ima dvorište i parking u dvorištu. Idealna prilika za investiciju kao stan na dan da se izdaje. Stan je kompletno izrenoviran i instalacija struje je nova. U stanu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 69.530 €, 27,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova kompletno nameštena garsonjera na drugom spratu. Uz stan se dobija i pripadajuće parking mesto. Za više informacija pozovite agenta prodaje. Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 68.100 €, 38,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 38,67m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 75.000 €, 68,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.gsigma.rs

Dvosoban stan na odličnoj lokaciji, centar - Žitni trg. Uknjižen na 68 m2 plus dve terase, tako da lako može da se pretvori u dvoiposoban - trosoban stan. Stan se nalazi na drugom spratu. Lep raspored u stanu. Po ulasku u stan pruža se hodnik koji vodi u sve prostorije. Komforan dnevni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 75.110 €, 42,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi strukturi jednoiposoban,....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 75.200 €, 29,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman u novoizgrađenom objektu na Kopaoniku. Vrlo atraktivno lociran, izvanredan za izdavanje, nalazi se u prelepom okruženju, sa panoramskim pogledom ka južnom delu planine. Apartman ima 29m2, po strukturi je jednosoban, nalazi se na drugom spratu, sastoji se od kupatila,....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 66.000 €, 35,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman u naselju Jelena Anžujska na Zlatiboru. Uknjižena površina je 35m2, nalazi se na drugom spratu (od pet spratova). Po strukturi je jednoiposoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i terase. Objekat je nove, kvalitetne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 66.000 €, 110,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem stan 110m2 Futog, Svetozara Markovića. Stan se nalazi na 2 spratu, nova stambena zgrada. Ima 3 komforne spavaće sobe, 3 kupatila, ostavu, vešeraj, Dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom. Stan je orejntisan ka sunčanoj strani sa dosta svetlosti. Uz stan se dobija 2 parking mesta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maxis Group DOO Beograd Broj u Registru posrednika: 1850 🎯 SPECIJALNA PONUDA – STAN ZA IZDAVANJE 1200 evra plus garaža 100 evra.UKUPNO stan i garaža za 1300 evra. AKCIJA: Snizena cena-u cenu nije uračunata GARAŽA 🏢 MAXIS GROUP doo Beograd – Reg. broj posrednika: 1850 🔑 IZDAJE SE....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 65.800 €, 47,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji, u stambenom objektu p plus 2 plus pk, na odličnoj lokaciji u Sokobanji. Uknjižena površina stana je 47m2 i nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stolarija je pvc, na podu je laminat I klase, grejanje je na stuju. Odlična investicija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 65.075 €, 35,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se moderno koncipiran jednosoban poslovni apartman od 35 m², smešten na drugom spratu u samom centru Veternika. Prostor se sastoji od komforne dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Zahvaljujući funkcionalnom rasporedu, apartman pruža udoban ambijent za svakodnevni....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 65.000 €, 48,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban renoviran stan na drugom spratu u centru grada, čine ga kuhinja i dve odvojene sobe, grejanje je na gas. Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 65.000 €, 21,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA, 21m2, GARSONJERA Na prodaju je ova odlična garsonjera u kvalitetno gradjenoj zgradi nadomak centra grada. Zgrada ima parking sa rampom za stanare zgrade, nenaznačena mesta ali ih ima dovoljno za sve stanare. Stan se nalazi na drugom spratu, a zgrada ima i lift. Nakon malog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 64.910 €, 39,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 39,34m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 64.800 €, 37,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaja dvosobnog stana u apartmanskom kompleksu koji se nalazi u vikend naselju Kopaonika udaljen 3,8 km od najbliže žičare (Sunčana Dolina) i 6 km od centra Kopaonika, na regionalnom putu Kopaonik – Raška na nadmorskoj visini od 1350 m. Sam kompleks se odlikuje arhitekturom tradicionalnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 64.400 €, 92,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan površine 92m2 u Temerinskoj ulici. Drugi sprat, u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, izlazom na terasu, toaleta i ostave i odvojenog dela sa tri spavaće sobe, kupatilom i još jednom terasom. Dvorišno orjentisan, bez saobraćajne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 63.810 €, 38,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 63.180 €, 81,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan 81 m2 u Španskih boraca, blok 28, u Potkovici, blizu Arene. Stan je renoviran i kompletno namešten. Drugi sprat od pet, dva stana po spratu. Gleda sa obe strane na park. Sastoji se od spavaće sobe, dečije ili radne sobe, dnevne sobe, pretsoblja, kuhinje, kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 61.600 €, 77,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Admirala Vukovica, Autokomanda, 77 m2, po strukturi 2.5 soban stan, sa otvorenom i zatvorenom tersaom, II sprat, trostrano orijentisan. Miran kraj i odlicno odrzavan ulaz.Prostorije : predsoblje,dnevna soba,kuhinja sa trpezarijom, dva kupatila (standardno i tehnicko), dve spavace....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 61.200 €, 68,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep, luksuzan stan u Veterniku, površine 68m². Smešten na drugom spratu kvalitetne zgrade sa liftom. Stan odiše stilom, moderno i pažljivo uređen, sa vrhunskom opremom i tehnikom koja pruža maksimalan komfor. Raspored je savršen za savremeni način života: prostrana dnevna....

 
 
 
  Stan, NOVI BEČEJ, 76.220 €, 56,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Bečej – predstavljamo moderan dvosoban stan u izgradnji, smešten na atraktivnoj lokaciji u Novom Bečeju, u neposrednoj blizini reke Tise. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i za investiciju. Stan je površine 56m2 (55,3m2), nalazi se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 60.000 €, 25,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Mirijeva, na drugom spratu novogradnje iz 2002. godine, nalazi se funkcionalna garsonjera površine 25m. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za mlade ljude ili kao investicija za iznajmljivanje. Istočna orjentacija omogućava obilje prirodne svetlosti tokom jutarnjih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 60.000 €, 18,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

CENTAR, 18m2, GARSONJERA Prodaje se odlična garsonjera na atraktivnoj lokaciji, na drugom spratu, u zgradi bez lifta. Garsonjeru čine soba sa kuhinjom, kupatilo i zastakljena ostava. Garsonjera je upravo kompletno renovirana i orijentisana ka dvorištu. Uknjižena je u idealnom delu.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Trošarina, 59.800 €, 24,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokal je na drugom spratu Tc Banjica, površine 24 m2 uknjiženo + 10 m2 galerije do koje se dolazi spiralnim stepeništem. Tržni centar je klimatizovan, sa pokretnim stepeništem i fizičko/tehničkim obezbedjenjem.41 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 59.000 €, 51,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Goričkoj, početak ulice, trosoban. 51 kvadrat, na drugom spratu od tri, novija zgrada. Etažno grejanje na struju, inverter klima, PVC stolarija, dve spavaće sobe. Bez ulaganja, osim krečenja. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 76.500 €, 51,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u modernoj novogradnji u centru Stare Pazove. Stan se nalazi na 2 spratu zgrade bez lifta. Grejanje podno, na struju. Odmah useljiv. Prodaje se kompletno opremljen. Struktura : prostrana dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, manja spavaća soba, veća spavaća soba, kupatilo.....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 58.600 €, 40,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 40-70m2. Na desetak minuta hoda od centra, u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve zgrade, a zatim i apart hotel. Dve moderne zgrade sa stanovima kvadratura od 35 do 70m2 i par stanova većih kvadratura, grade se od visokokvakitetnih....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 58.500 €, 39,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 37-62m2. Na desetak minuta hoda od centra u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve zgrade a zatim i apart hotel. Dve moderne zgrade sa stanovima kvadratura od 35 do 47m2 i par stanova većih kvadratura,grade se od visokokvakitetnih....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 146)

<< <1 2 3 4> >>