• GoHome Professional
do 180 m2 kablovska lođa pala cena do 120000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 kablovska lođa pala cena do 120000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 kablovska lođa pala cena do 120000 eura što skuplji

  • Za upit "do 180 m2 kablovska lođa pala cena do 120000 eura što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 130.000 € na 125.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 125.000 €, 52,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 130.000 €
03.04.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, CG, klima, lođa, internet, interfon Dvostrano orijentisan stan u kvalitetnoj zgradi (1991.) na mirnoj lokaciji u Žarkovu. Sastoji od predsoblja, spavaće sobe sa izlazom na zastakljenu lođu, kuhinjsko-trpezarijskog dela i još jedne sobe, kupatila sa kadom. Stan je renoviran....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 140.000 € na 129.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 129.000 €, 47,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 140.000 €
22.04.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

1.5, 47m2, CG, lift, VPR/IV, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 47m2. Uknjižen stan u zgradi novije gradnje na početku Zemun Polja. Po strukturi jednoiposoban, na visokom prizemlju (preko 2m do donje ivice prozora), funkcionalnog rasporeda prostorija. Oko zgrade se nalazi dosta....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 139.000 € na 129.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 129.000 €, 79,00 m2 cca 1630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 139.000 €
10.04.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Kotež I - Vršačka 3.0, 79m2 (lođa 6m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Prodaje se prostran trosoban stan u mirnom delu naselja Kotež I u Pančevu. Dvostrano orijentisan sa puno svetla, okružen zelenilom i trotoarima za šetnju. Stan je za renoviranje. Prostorije: predsoblje,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 129.000 € na 126.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 126.500 €, 41,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 129.000 €
01.05.2026 - 126.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127548, I/IV, klima, lift, telefon, parking, stambena zgrada. *** STAN U IZGRADNJI *** Očekivani završetak radova do jeseni 2026. godine. Funkcionalne strukture, sa odvojenom spavaćom sobom i parking mestom ispod lođe stana. Tiha i mirna ulica, a u neposrednoj blizini....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 129.000 € na 125.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, Kotež 1, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 139.000 €
03.04.2026 - 129.000 €
08.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Pančevo, Kotež I - Vršačka 3. 0, 79m2 (lođa 6m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Prodaje se prostran trosoban stan u mirnom delu naselja Kotež I u Pančevu. Dvostrano orijentisan sa puno svetla, okružen zelenilom i trotoarima za šetnju. Stan je za renoviranje. Prostorije: predsoblje,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 130.000 € na 124.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 124.000 €, 58,44 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 142.000 €
18.03.2026 - 139.000 €
29.04.2026 - 130.000 €
10.05.2026 - 124.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Tržni centar Karaburma Sami početak Mirijevskog bulevara. Odličan dvostran i svetao stan u nadogradnji na petom spratu od 5. Ta grejanje Bez lifta Po strukturi 2.5 ,58,44m2 + lođa 6m2 Lepo koncipiran, bez ulaganja, odmah useljiv, za svaku preporuku. Samo za keš kupce. Agencijska provizija....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 118.000 € na 115.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 115.000 €, 66,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 118.000 €
01.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan trosoban stan u Borči na odličnoj lokaciji, kod pijace, Maxija, obdaništa i novoizgrađenog Doma zdravlja. Stan je po strukturi trosoban, na prvom spratu i odmah je useljiv. Stan je uknjižen na vlasnika 1/1, bez tereta. Neto površina stana je 62m2 plus lođa od 4m2.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 115.000 € na 112.000 € dana 09.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KNEŽEVAC, 112.000 €, 36,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.03.2026 - 115.000 €
09.04.2026 - 112.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.galerijanekretnine.com

1. 5, 36m2 (lođa), 1/3, EG, interfon, internet, KTV Ulica Prvoboraca spaja naselje Vidikovac sa Ulicom Sedamnaesti oktobar, sa uređenim trotoarima za šetnju i zgradama novije gradnje. Blizina „OŠ 14. oktobar “, pošte, apoteka, pekara i kafića čini ovu lokaciju sve traženijom. U prilici....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 121.135 € na 108.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 59,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 121.135 €
03.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Surčin, Malinjak, novogradnja, PR, 59,98m2, 3,0, 108.000eur U ponudi stan predviđen kao poslovni prostor, u izgradnji, u kompleksu Airoport residence-a, sa očekivanim rokom izgradnje do kraja 2025. god. Po strukturi trosoban, površine 59,98m2, nalazi se na prizemlju dvospratne zgrade.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 108.000 € na 103.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 103.000 €, 24,00 m2 cca 4290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 112.000 €
22.04.2026 - 108.000 €
29.04.2026 - 103.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Jednosoban stan smešten u centru Starog grada, na gornjem Dorćolu, u ulici Strahinjića bana. Lokacija na kojoj se nalazi čini ga idealnim izborom za sve koji žele uživati u svemu bitnom što centar grada nudi. Uknjižen 1/1, na 24 kvm, mereno ima 30 metera kvadratnih. Dobra prilika....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 180 m2 lođa pala cena do 120000 eura što skuplji (46)
  • do 180 m2 kablovska pala cena do 120000 eura što skuplji (35)
  • do 180 m2 kablovska lođa do 120000 eura što skuplji (121)
  • do 180 m2 kablovska lođa pala cena što skuplji (10)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>