• GoHome Professional
do 180 m2 kablovska lođa pala cena do 120000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 kablovska lođa pala cena do 120000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 kablovska lođa pala cena do 120000 eura

  • Za upit "do 180 m2 kablovska lođa pala cena do 120000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 115.000 € na 112.000 € dana 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KNEŽEVAC, 112.000 €, 36,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 115.000 €
06.04.2026 - 112.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 36m2 (lođa), 1/3, EG, interfon, internet, KTV Ulica Prvoboraca spaja naselje Vidikovac sa Ulicom Sedamnaesti oktobar, sa uređenim trotoarima za šetnju i zgradama novije gradnje. Blizina „OŠ 14. oktobar “, pošte, apoteka, pekara i kafića čini ovu lokaciju sve traženijom. U prilici....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 121.135 € na 108.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 59,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 121.135 €
03.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Surčin, Malinjak, novogradnja, PR, 59,98m2, 3,0, 108.000eur U ponudi stan predviđen kao poslovni prostor, u izgradnji, u kompleksu Airoport residence-a, sa očekivanim rokom izgradnje do kraja 2025. god. Po strukturi trosoban, površine 59,98m2, nalazi se na prizemlju dvospratne zgrade.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 108.000 € na 103.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 103.000 €, 24,00 m2 cca 4290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 112.000 €
22.04.2026 - 108.000 €
29.04.2026 - 103.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan smešten u centru Starog grada, na gornjem Dorćolu, u ulici Strahinjića bana. Lokacija na kojoj se nalazi čini ga idealnim izborom za sve koji žele uživati u svemu bitnom što centar grada nudi. Uknjižen 1/1, na 24 kvm, mereno ima 30 metera kvadratnih. Dobra prilika....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 123.000 € na 119.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 119.000 €, 32,00 m2 cca 3720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 123.000 €
26.04.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u mirnom i prijatnom delu Karaburme, dvostrano orijentisan, uknjižen 1/1 na 32m, dok ukupna merena površina iznosi 44m. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa zastakljenim balkonom, kuhinje sa trpezarijom, lođe adaptirane kao produžetak trpezarije, i kupatila. Stanu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 118.000 € na 115.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 115.000 €, 66,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 118.000 €
01.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan trosoban stan u Borči na odličnoj lokaciji, kod pijace, Maxija, obdaništa i novoizgrađenog Doma zdravlja. Stan je po strukturi trosoban, na prvom spratu i odmah je useljiv. Stan je uknjižen na vlasnika 1/1, bez tereta. Neto površina stana je 62m2 plus lođa od 4m2.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 110.000 € na 99.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 99.000 €, 42,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.04.2026 - 110.000 €
28.04.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo uknjižen stan pored same okretnice u Dvoržakovoj. Stan je kompletno renoviran i prodaje se sa nameštajem. Dvostrano orjentisan i svetao. Zgrada je održavana, skoro renovirana kao i prilaz zgradi koji je isto renoviran, popločan Behaton pločama. Za svaku....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 93.000 € na 90.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 90.000 €, 74,00 m2 cca 1220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 93.000 €
24.02.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.heroldo.com

Stan visokog komfora u zgradi novije zgrade sa dve spavaće sobe, kupatilom i toaletom , veći dnevni boravak sa otvorenim pogledom ka gradu. Odvojenom kuhinjom, više balkonskih terasa i lođa za uzivanje u letnjim i zimskim mesecima. Stan je veoma , svetao , nudi visoki komfor porodici,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 129.000 € na 125.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, Kotež 1, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 139.000 €
03.04.2026 - 129.000 €
08.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Pančevo, Kotež I - Vršačka 3. 0, 79m2 (lođa 6m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Prodaje se prostran trosoban stan u mirnom delu naselja Kotež I u Pančevu. Dvostrano orijentisan sa puno svetla, okružen zelenilom i trotoarima za šetnju. Stan je za renoviranje. Prostorije: predsoblje,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 130.000 € na 125.000 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 52,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2026 - 130.000 €
02.04.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, CG, klima, lođa, internet, interfon Dvostrano orijentisan stan u kvalitetnoj zgradi (1991.) na mirnoj lokaciji u Žarkovu. Sastoji od predsoblja, spavaće sobe sa izlazom na zastakljenu lođu, kuhinjsko-trpezarijskog dela i još jedne sobe, kupatila sa kadom. Stan je renoviran....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 89.000 € na 85.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRAGUJEVAC, 85.000 €, 47,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 89.000 €
12.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kragujevac, Gradska lokacija, Maglićka ulica Jednosoban, 43m2 grejna površina + lođa 4m2, III/5, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, bez tereta Svetao i funkcionalan stan jugozapadne orjentacije, jednosban, adaptibilan u jednoiposobni. Stan se nalazi u zgradi kvalitetne gradnje iz....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 180 m2 lođa pala cena do 120000 eura (46)
  • do 180 m2 kablovska pala cena do 120000 eura (35)
  • do 180 m2 kablovska lođa do 120000 eura (121)
  • do 180 m2 kablovska lođa pala cena (10)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>