• GoHome Professional
do 180 m2 kablovska lođa što jeftiniji pala cena d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 kablovska lođa što jeftiniji pala cena d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 kablovska lođa što jeftiniji pala cena do 120000 eura

  • Za upit "do 180 m2 kablovska lođa što jeftiniji pala cena do 120000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 92.000 € na 89.500 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 89.500 €, 81,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 92.000 €
22.03.2026 - 89.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan od 81m2(plus dve terase) u naselju 4.Juli (D3). Stan se nalazi na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Stan je na odličnom mestu, u blizini marketa, piljara, mesara, apoteka, kafića, bazena, parka, dve osnovne škole, vrtića, Prostran, dvostarno orijentisan....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 46.000 € na 39.900 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 39.900 €, 72,00 m2 cca 550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.10.2025 - 46.000 €
20.02.2026 - 39.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Renoviran, dvostrano orijentisan, trosoban stan sa garažom, na 2. spratu u Lazarevu, Zrenjanin. Ovaj prostran, dobro osvetljen stan, okružen parkom, sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, kuhinje s trpezarijom, dve sobe, ostave, kupatila i 2 lođe. Prilikom renoviranja postavljena....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 77.000 € na 73.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BARAJEVO, 73.000 €, 72,00 m2 cca 1010 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 69.000 €
30.11.2025 - 75.000 €
23.01.2026 - 80.000 €
22.04.2026 - 77.000 €
06.05.2026 - 73.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Stan 2.0, 72m2, 3/5, lift, uknjižen, hodnik, kuhinja, trpezarija ,lođa, kupatilo, dnevna soba, spavaća soba,terasa,cg, održavan, dvostrano orijentisan, prelep pogled, podrum, parking, prevoz, prodavnica agencijska provizija 2 % .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 80.000 € na 75.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 111,00 m2 cca 680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.02.2025 - 80.000 €
29.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se spratna kuća, 111m2 sa 1500m2 voćnjakom na kojem su posađene jabuke. Kuća se sastoji iz podruma, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji lođe, iz kojeg se ulazi u prizemni deo kuće gde se nalaze mali toalet, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilom i ostavom. Gornji....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 83.000 € na 75.900 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 75.900 €, 58,00 m2 cca 1310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 83.000 €
18.03.2026 - 75.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Barajevo, Naselje Gaj, Cara Lazara, 58m2 58m2, 1.5, 3/5, TA, lift, terasa, lođa, parking, podrum, telefon, izvorno, uknjižen. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa liftom u mirnom....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 110.000 € na 99.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 99.000 €, 42,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.04.2026 - 110.000 €
28.04.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo uknjižen stan pored same okretnice u Dvoržakovoj. Stan je kompletno renoviran i prodaje se sa nameštajem. Dvostrano orjentisan i svetao. Zgrada je održavana, skoro renovirana kao i prilaz zgradi koji je isto renoviran, popločan Behaton pločama. Za svaku....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 108.000 € na 103.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 103.000 €, 24,00 m2 cca 4290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 112.000 €
22.04.2026 - 108.000 €
29.04.2026 - 103.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan smešten u centru Starog grada, na gornjem Dorćolu, u ulici Strahinjića bana. Lokacija na kojoj se nalazi čini ga idealnim izborom za sve koji žele uživati u svemu bitnom što centar grada nudi. Uknjižen 1/1, na 24 kvm, mereno ima 30 metera kvadratnih. Dobra prilika....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 121.135 € na 108.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 59,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 121.135 €
03.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Surčin, Malinjak, novogradnja, PR, 59,98m2, 3,0, 108.000eur U ponudi stan predviđen kao poslovni prostor, u izgradnji, u kompleksu Airoport residence-a, sa očekivanim rokom izgradnje do kraja 2025. god. Po strukturi trosoban, površine 59,98m2, nalazi se na prizemlju dvospratne zgrade.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 115.000 € na 112.000 € dana 09.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KNEŽEVAC, 112.000 €, 36,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.03.2026 - 115.000 €
09.04.2026 - 112.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.galerijanekretnine.com

1. 5, 36m2 (lođa), 1/3, EG, interfon, internet, KTV Ulica Prvoboraca spaja naselje Vidikovac sa Ulicom Sedamnaesti oktobar, sa uređenim trotoarima za šetnju i zgradama novije gradnje. Blizina „OŠ 14. oktobar “, pošte, apoteka, pekara i kafića čini ovu lokaciju sve traženijom. U prilici....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 126.000 € na 115.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 115.000 €, 42,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 126.000 €
12.04.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Jednoiposoban stan od 42m2 na drugom spratu, potpuno renoviran i spreman za useljenje. Velika dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, lođa i kupatilo. Grejanje na struju a moguć je i priključak na gas. U blizini više fakulteta i viših škola što ga čini idealnom investicijom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 180 m2 lođa što jeftiniji pala cena do 120000 eura (51)
  • do 180 m2 kablovska što jeftiniji pala cena do 120000 eura (35)
  • do 180 m2 kablovska lođa što jeftiniji do 120000 eura (121)
  • do 180 m2 kablovska lođa što jeftiniji pala cena (10)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.