• GoHome Professional
do 180 m2 kablovska lift do 500 eura/m2 do 50000 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 kablovska lift do 500 eura/m2 do 50000 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 kablovska lift do 500 eura/m2 do 50000 eura Najnovije

  • Za upit "do 180 m2 kablovska lift do 500 eura/m2 do 50000 eura najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 47.850 €, 87,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJEM NENAMEŠTEN TROSOBAN STAN, 87M2 NA BULEVARU EVROPE NA DUŽI VREMENSKI PERIOD ZA STANOVANJE ILI MIRNU DELATNOST. NIJE ,,PET-FRENDLY" U ULAZU SU 2 LIFTA. STAN SE NALAZI NA PRVOM SPRATU. GRADSKO CENTRALNO GREJANJE I TOPLA VODA, KLIMA UREĐAJ, PRIKLJUČAK ZA TELEFON, INTERNET I KABLOVSKU....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 47.500 €, 95,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan na Detelinari, Rumenačka ulica, površine 95m2. Stan se sastoji iz tri sobe (dnevne sobe i dve spavaće sobe), kuhinje, kupatila, toaleta, hodnika i terase. Nalazi se na prvom spratu. Stan se izdaje prazan, sa kuhinjskim elementima. Useljivo od 01.06.2025. godine.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 44.000 €, 88,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 3.0 stan preko puta Vidikovacke pijace. Ulica Vidikovacki Venac, na 4.spratu. Zrada ima 2 ulaza, 3 lifta, video nadzor, interfon, prilaz za invalide. Stan ima 88m2, trosoban po strukturi, 2 velike spavace plus dnevna soba od 33 kvadrata sa 2 terase, 2 mokra čvora, ostava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan na Vidikovcu, ul. Vidikovački Venac na četvrtom spratu. TROSOBAN po strukturi, izdaje se PRAZAN sa kuhinjskim elementima i sudoperom, bez el.uređaja. Poseduje : hodnih, predsoblje, ostavu, dva mokra čvora, dve odvojene spavace sobe velike, plus dnevna soba od 30m2, kuhinja,trpezarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten trosoban stan u zgradi sa liftom, za zaposlen par, na samo 2min.od SUP-a, FUTOŠKE PIJACE, CENTRA, BUL.KRALJA PETRA.. Izuzetno uredan i svetao stan sa terasom, ulično orijentisan. Opremljen belom tehnikom u kuhinji, veš mašina u kupatilu. Stan se sastoji od; pretsoblja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 33, 37.630 €, 71,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 36.850 €, 67,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 35.750 €, 65,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan u zgradi bez lifta, na samo 2min.od KEJ-a, DUNAVSKOG PARKA, SPENS-a, FAKULTETA..OŠ, VRTIĆ, SREDNJA ŠKOLA na samo 1min. Svetao trosoban stan sa velikom terasom, dvostrano orijentisan. Sastoji se od pretsoblja iz kojeg se ide u sve prostorije. Odvojena kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 36.500 €, 73,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 36.300 €, 66,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 180 m2 kablovska lift do 500 eura/m2 do 50000 eura (142)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>