• GoHome Professional
do 180 m2 interfon zadnjih 7 dana do 150000 eura š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 interfon zadnjih 7 dana do 150000 eura š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 interfon zadnjih 7 dana do 150000 eura što veći

  • Za upit "do 180 m2 interfon zadnjih 7 dana do 150000 eura što veći" pronađeno 105 nekretnina - prosečna cena 2.565 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • pogodan
    • lođa
    • 4.sprat
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 162.000 €, 180,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Stojana Stoleta Aranđelovića Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 135.000 €, 150,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Bokokotorska Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 4 Godina izgradnje: 2013 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 160.116 €, 122,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje ili investiciju. Karakteristike objekta i stanova: PVC stolarija renomirane marke REHAU – vrhunska termo i zvučna izolacija Podno grejanje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180 m2 interfon zadnjih 7 dana do 150000 eura što veći'
112.555 €
110.000 €
103.752 €
  Stan, ĆUPRIJA, 160.116 €, 121,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, KOVIN, 56.000 €, 110,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Kralja Petra I Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 160.000 €, 104,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Bertranda Rasela Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Cerak - Lipar 3.0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 105.468 €, 80,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Vršačka Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 105.468 €, 79,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 103.422 €, 79,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 103.752 €, 78,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 103.422 €, 78,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 136.000 €, 70,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pan��evo, Kneza Mihaila Obrenovi��a, 70m2, 3.0, VPR/4. Struktura: Dnevni boravak, 2 spava��e sobe, hodnik, kupatilo, 2 terase, pripadaju��i podrum. Uknji��en na 67m2, mereno sa terasama i ostavom 70 m2. Grejanje na struju, TA ili klima. Stan je kompletno renoviran 2024 god, elektro....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Tesla, 136.000 €, 70,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Kneza Mihaila Obrenovića, 70m2, 3.0, VPR/4. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, 2 terase, pripadajući podrum. Uknjižen na 67m2, mereno sa terasama i ostavom 70 m2. Grejanje na struju, TA ili klima. Stan je kompletno renoviran 2024 god, elektro i vodovodne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stari Košutnjak, nova VIP zgrada, četvorosoban stan .. / luksuzna zgrada, uredan ulaz, lift, termo fasada, funkcionalan svetao prostor pogodan i za pp, video interfon, elektro roletne, alu stolarija, viši plafoni, toplotne pumpe (grejanje i hlađenje), vpr/3, dvostran, hrast tarket,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stari Košutnjak, prostor pogodan za kancelarije u novoj VIP zgradi .. / luksuzna zgrada, uredan ulaz, termo fasada, lift, funkcionalan svetao prostor pogodan za pp, video interfon, elektro roletne, alu stolarija, viši plafoni, toplotne pumpe (grejanje i hlađenje), vpr/3, dvostran,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 146.380 €, 68,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Petrovaradina Lep Četvorosoban stan 68 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 153.000 €, 68,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Mirijevski bulevar Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1981 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 128.000 €, 66,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan trosoban stan površine 66m², u kvalitetnoj novogradnji u mirnom delu Palilule. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom, sa planiranim useljenjem krajem 2026. godine. Raspored je pažljivo osmišljen i bez izgubljenog prostora: dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Grocka, Boleč – Hajduk Stanka 2.5, 66m2 (terasa 4m2), VPR/4, EG, lift, interfon, parking, garaža Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji, u neposrednoj blizini škole, pijace, marketa, udaljen svega dvadesetak minuta vožnje od grada. Nalazi se na visokom prizemlju – visina prvog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Interfon Podrum Patrisa Lumumbe Soba: 3.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 160.000 €, 60,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 2.0, 60m2 (terasa 9m2), VPR/5, TA, telefon, interfon, podrum U ponudi dvosoban stan na Karaburmi, smešten u visokom prizemlju stambene zgrade. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, što ga čini idealnim kako za porodično stanovanje, tako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 156.100 €, 57,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Trosoban stan 57 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Visokom prizemlju, ulično je orijentisan ima odvojenu spavaću sobu, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata, Terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 156.750 €, 57,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Pravosnažna građevinska dozvola. Kompletna dokumentacija. Zgrada je potpuno izgrađena. Spremno za useljenje. . Renomiran i pouzdan investitor. Izuzetna novogradnja! Zgrada je projektovana od strane licenciranog biroa. . Nemačka spoljna PVC stolarija. Unutrašnja stolarija lakirani....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 137.420 €, 54,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi imamo izvanredan stan koji je upravo stigao na tr��i��te! Nalazi se u blizini TC Stadion u Beogradu. Ova nekretnina, koja ��e biti zavr��ena u septembru 2026, pru��a savremeni stil ��ivota koji kombinuje udobnost i prakti��nost. Ukupna stambena povr��ina od 54 m2 nudi prostranu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 138.000 €, 53,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića 2.5, 53m2, CG, lift, 7/7, telefon, interfon, parking U ponudi funkcionalan i svetao dvoiposoban stan, dvostrano orijentisan sa lepim pogledom. Sastoji se iz dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Jedna spavaća soba je na galeriji.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 149.000 €, 51,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dr Nika Miljanića Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 131.325 €, 51,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzni smart stambeno-poslovni objekat u centru grada P+4, sakriven od gužve I buke u blizini Pravnog I Ekonomskog fakulteta. Stan je površine 51 m2, nalazi se na četvrtom spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom I kuhinjom, spavaće sobe, kupatila I....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 89.900 €, 51,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Moravska, 51m2, 2.5, VPR/4, CG. Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, manja radna soba, kuhinja sa trpezarijom, hodnik, kupatilo, pripadajući podrum. Centralno grejanje. Delimično renoviran, novo kupatilo, pvc stolarija..Stvari i aparati koji su na slikama idu uz stan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Ugrinovački put 21. deo Soba: 2 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 134.750 €, 49,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

ID 1403 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Dvosoban stan površine 49 m2 u izgradnji. Očekivani završetak radova krajem 2026.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 142.650 €, 48,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 48m2 (terasa 6m2), 4/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na Bulevaru Kralja Aleksandra, po strukturi dvosoban, površine 48m², predstavlja moderan i funkcionalan dom u jednoj od najatraktivnijih....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 63.720 €, 48,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 63.585 €, 48,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 132.600 €, 47,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Rupčine - Časlava Veljića 1.5, 47m2 (lođa 3m2), gas, 3/3, telefon, interfon, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednoiposoban stan, sa odlično iskorišćenim prostorom. Nalazi se u stambenoj zgradi bez lifta, na trećem spratu od ukupno tri sprata. Grejanje je na gas što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Braće Jerković Soba: 1 Godina izgradnje: 1977 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Radoja Dakića Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 1 Godina izgradnje: 1956 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.566 €, 47,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. • - Renomirani i pouzdan investitor sa kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj PDV-a. - Cena po kvadratu je 2.450 EUR + PDV. • - Odlična pozicioniranost zgrade. - Savršen pogled.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.800 €, 47,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.0, 47m2, terasa, PR/2, interfon. Po pravosnažnom rešenje o ozakonjenju 37.23 m2 , mereno 47m2. Dvosoban, funkcionalan stan na odličnoj lokaciji,na obroncima zvezdarske šume. Dobra povezanost sa svim delovima grada. Useljivo jun 2026.godine. Kontakt Snežana 064/8132 137 Broj u registru....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 102)

<< <1 2 3> >>