• GoHome Professional
do 180 m2 interfon zadnjih 7 dana do 150000 eura š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 interfon zadnjih 7 dana do 150000 eura š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 interfon zadnjih 7 dana do 150000 eura što jeftiniji

  • Za upit "do 180 m2 interfon zadnjih 7 dana do 150000 eura što jeftiniji" pronađeno 105 nekretnina - prosečna cena 2.565 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KOVILOVO, 110.000 €, 41,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U centru beogradskog naselja Borca, nalazi se ovaj svetao, dvosoban stan. Stan je uknjižen, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka,trpezarije, kuhinje, odvojene spavaće sobe i kupatila.Nalazi se u novijoj uredno održavanoj zgradi sa interfonom, u čijoj neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stari Košutnjak, nova VIP zgrada, četvorosoban stan .. / luksuzna zgrada, uredan ulaz, lift, termo fasada, funkcionalan svetao prostor pogodan i za pp, video interfon, elektro roletne, alu stolarija, viši plafoni, toplotne pumpe (grejanje i hlađenje), vpr/3, dvostran, hrast tarket,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stari Košutnjak, prostor pogodan za kancelarije u novoj VIP zgradi .. / luksuzna zgrada, uredan ulaz, termo fasada, lift, funkcionalan svetao prostor pogodan za pp, video interfon, elektro roletne, alu stolarija, viši plafoni, toplotne pumpe (grejanje i hlađenje), vpr/3, dvostran,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180 m2 interfon zadnjih 7 dana do 150000 eura što jeftiniji'
112.555 €
112.555 €
61.897 €
  Kuća, KOVIN, 56.000 €, 110,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Kralja Petra I Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 59.737 €, 45,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje ili investiciju. Karakteristike objekta i stanova: PVC stolarija renomirane marke REHAU – vrhunska termo i zvučna izolacija Podno grejanje....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 59.737 €, 44,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 61.897 €, 45,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan koji ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja – samo da unesete svoje lične stvari i odmah počnete da uživate u prostoru koji odiše stilom, kvalitetom i modernim komforom. Stan površine 30 m² je kompletno renoviran od poda do plafona, sa pažljivo biranim materijalima....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 63.585 €, 47,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 63.585 €, 48,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 63.720 €, 47,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 63.720 €, 48,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 64.600 €, 38,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Igora Vasiljeva Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.000 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na prvom spratu kvalitetne novogradnje. Odlikuje ga odlična iskorišćenost....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.000 €, 31,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na v spratu kvalitetne novogradnje. Odlikuje ga odlična iskorišćenost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Interfon Svetog Klimenta Soba: 1 Godina izgradnje: 2017 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 76.810 €, 40,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Lep Jednoiposoban stan 40 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 78.000 €, 40,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Nov stan 40m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored, komforan dnevni boravak sa trepezarijom, spavaća soba, kupatilo, hodnik, terasa i pripadajuće parking mesto. Novogradnja na odličnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 80.000 €, 38,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Renoviran i čist, uredan stan. Sastoji se od dnevne i spavaće sobe, pretsoblja i kupatila. Kuhinja je opremljena. U zgradi postoje lift, video nadzor, interfon, ktv Uknjižen na vlasnika- moguća kupovina uz pomoć kredita. Opremljen klima uređajem, frižiderom, šporetom i ugradnom....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 81.972 €, 37,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

1.5 , 37,26m2(dvorište 30m2), podno grejanje, lift, PR/III, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Novogradnja u Pančevu – Margita Mihajla Pupina U ponudi luksuzan 1.5 stan površine 37,26m² u modernom stambenom kompleksu vrhunskog kvaliteta. ✨ Posebnu vrednost ovom stanu daje privatno....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.000 €, 33,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo 1.5 soban kompletno namešten apartman, novije gradnje, na Zlatiboru, u novom apart-hotelu, u naselju Sloboda, u blizini meteorološke stanice. Apartman se nalazi na 2.spratu, u zgradi koja ima lift, interfon, spa centar. Vrhunski kvalitet gradnje i opremljenosti je ono što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 83.840 €, 37,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Petrovaradina Lep Dvosoban stan 37 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 83.928 €, 34,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

1.5, 34,97m2m2, 2/2, interfon. Pravosnažno rešenje o ozakonjenju. Jednoiposoban, funkcionalan stan na odličnoj lokaciji,na obroncima zvezdarske šume. Dobra povezanost sa svim delovima grada. Useljivo jun 2026.godine. Kontakt Snežana 064/8132 137 Broj u registru posrednika 1308 Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 88.000 €, 31,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

1.5, 31m2, 4/4, EG, klima, interfon, internet, ktv Ulica Roze Luksemburg proteže se od Borske do Ulice Prve šumadijske brigade u centralnom delu Kanarevog brda. Blizina Miljakovačke šume, kompletno razvijena infrastruktura, kao i dobra saobraćajna povezanost sa centrom i ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 89.900 €, 51,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Moravska, 51m2, 2.5, VPR/4, CG. Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, manja radna soba, kuhinja sa trpezarijom, hodnik, kupatilo, pripadajući podrum. Centralno grejanje. Delimično renoviran, novo kupatilo, pvc stolarija..Stvari i aparati koji su na slikama idu uz stan.....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 90.867 €, 43,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja poslovnog apartmana – Borča, Ovčanski put, 43,26m2, PR/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola-VODI SE KAO POSLOVNI APARTMAN. U ponudi moderan poslovni apartman u kvalitetnoj novogradnji, smešten u planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 91.000 €, 45,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

1.0, 45,16m2m2, SUT/2, interfon. Pravosnažno rešenje o ozakonjenju. Jednosoban, funkcionalan stan u novoizgrađenoj zgradi, na odličnoj lokaciji, na obroncima Zvezdarske šume. Dobra povezanost sa svim delovima grada. Useljivo jun 2026.godine. Kontakt Snežana 064/8132 137 Broj u registru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 96.870 €, 32,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Bez provizije za Kupca! Dvosoban stan u prizemlju, površine 32,29m² u Šejkinoj ulici. Zgrada se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini Sedme beogradske gimnazije, kao i OŠ „Despot Stefan Lazarević“, crkve, vrtića, marketa.. Grejanje stanova je podno, električnim grejnim kablovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 99.000 €, 33,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Pravosnažna građevinska dozvola. Kompletna dokumentacija. Zgrada je potpuno izgrađena. Spremno za useljenje. . Renomiran i pouzdan investitor. Izuzetna novogradnja! Zgrada je projektovana od strane licenciranog biroa. . Nemačka spoljna PVC stolarija. Unutrašnja stolarija lakirani....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 103.422 €, 78,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 103.422 €, 79,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 103.752 €, 78,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 103.752 €, 79,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, SURČIN, 104.456 €, 42,81 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

ID 1391 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Na prodaju dvosoban stan površine 42,81 m² u Surčinu. Funkcionalan raspored obuhvata hodnik, kupatilo, dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju i spavaću sobu, što ovaj stan čini praktičnim za udoban svakodnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 105.000 €, 30,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Klima Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Susedgradska Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 105.000 €, 42,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Kralja Milutina Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 105.468 €, 79,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 105.468 €, 80,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Ljermontovljeva Sprat: 2 Spratnost: 8 Soba: 0.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 41,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 46,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vojina ��ura��inovi��a Kostje, sut/11, cg,-Stvarna povr��ina-46m2 , ugovorna povr��ina-46.00m2, Prodaje se stan u centru Mirijeva na odli��noj lokaciji. U neposrednoj blizini nalaze se Maxi, park, vrti��i i ��kole i autobuska stajali��ta. Stan se nalazi u suterenu zgrade (nije ukopan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.800 €, 47,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.0, 47m2, terasa, PR/2, interfon. Po pravosnažnom rešenje o ozakonjenju 37.23 m2 , mereno 47m2. Dvosoban, funkcionalan stan na odličnoj lokaciji,na obroncima zvezdarske šume. Dobra povezanost sa svim delovima grada. Useljivo jun 2026.godine. Kontakt Snežana 064/8132 137 Broj u registru....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 102)

<< <1 2 3> >>