• GoHome Professional
do 180 m2 interfon renovirano pala cena zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 interfon renovirano pala cena zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 interfon renovirano pala cena zadnjih 7 dana do 3600 eura/m2

  • Za upit "do 180 m2 interfon renovirano pala cena zadnjih 7 dana do 3600 eura/m2" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 3.437 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 3400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3700 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 350000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 215.000 € na 209.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 209.000 €, 60,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 215.000 €
08.05.2026 - 209.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, potpuno renoviran stan. ��ine ga dnevni boravak, kuhinja, dve spava��e sobe, kupatilo i terasa, grejanje je pomo��u elektri��nog kotla i klime. Odli��na lokacija. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene GREJANJE - Eta��no, sprat 2/, TERASA, INTERFON....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 243.200 € na 230.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 62, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 243.200 €
07.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 5, 64m2 (dve terase), 3/4, CG, interfon, internet, KTV, podrum, bez ulaganja Stambeni blok 62 na Novom Beogradu ograničen je ulicama Jurija Gagarina, Dušana Vukasovića, Nehruovom i Vojvođanskom. Ovaj deo grada je urbanistički isplaniran i zaokružen, sa ugodnim životom stanovnika....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 395.000 € na 381.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 37, 381.000 €, 103,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 395.000 €
08.05.2026 - 381.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Beograd, Blok 37 - Bulevar Milutina Milankovića 3.0, 103m2 (dve lođe 13m2), 2/8, CG, lift, interfon, parking U ponudi odličan, prostran, veoma svetao trosoban stan, dvostrano orijentisan, na drugom od osam spratova, sa centralnim grejanjem. Stan je delimično renoviran, ali održavan.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180 m2 interfon renovirano pala cena zadnjih 7 dana do 3600 eura/m2'
90.000 €
90.000 €
 
-3%

Promena cene sa 270.000 € na 263.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kluz, 263.000 €, 90,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 270.000 €
06.05.2026 - 263.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kluz, Zivka Davidovica, 3.0, 90 m2 sa terasom, I od II sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 89 m2, parking za stanare u dvoristu zgrade, zgrada iz 2008. godine. Stan je trostrano orijentisan i sastoji....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 139.000 € na 135.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 139.000 €
08.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Hilandarska, 1.5, 36 m2, bez terase, PR od IV sprata, cg, bez lifta, interfon, polunamesten, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 36 m2, stara gradnja. Oaza mira u jednoj od najlepsih ulica u centru grada. Stan je smesten u dvorisnoj....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 379.900 € na 365.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 365.000 €, 93,00 m2 cca 3930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2026 - 379.900 €
09.05.2026 - 365.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Čukarica, Golf - Kneza Višeslava; 93m2 (89,5m2 grejne+3,5m2 terase), 3.5, 5./7, cg, lift, interfon, internet, podrum, sušionica, ostava, atomsko sklonište; Prodajemo osunčan, funkcionalan i prostran troiposoban stan (kompletno renoviran pre 5 godina) a u zgradi od fasadne cigle (iz....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>