• GoHome Professional
do 180 m2 interfon renovirano pala cena zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 interfon renovirano pala cena zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 interfon renovirano pala cena zadnjih 7 dana do 270000 eura

  • Za upit "do 180 m2 interfon renovirano pala cena zadnjih 7 dana do 270000 eura" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 3.430 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 250000 eura (malo jeftiniji)
    • 280000 eura (malo skuplji)
    • do 3500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 243.200 € na 230.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 243.200 €
08.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 64m2 (dve terase), 3/4, CG, interfon, internet, KTV, podrum, bez ulaganja Stambeni blok 62 na Novom Beogradu ograničen je ulicama Jurija Gagarina, Dušana Vukasovića, Nehruovom i Vojvođanskom. Ovaj deo grada je urbanistički isplaniran i zaokružen, sa ugodnim životom stanovnika....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 270.000 € na 263.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kluz, 263.000 €, 90,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 270.000 €
06.05.2026 - 263.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kluz, Zivka Davidovica, 3.0, 90 m2 sa terasom, I od II sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 89 m2, parking za stanare u dvoristu zgrade, zgrada iz 2008. godine. Stan je trostrano orijentisan i sastoji....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 207.000 € na 199.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 199.000 €, 50,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 207.000 €
08.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Vele Nigrinove 3.0, 50m2 (lođa), VPR/3, EG-strujni kotao, interfon, podrum Prodaje se renoviran salonski stan u mirnoj ulici. Visina plafona 3m. Prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, lođa, ostava. Postoji mogućnost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180 m2 interfon renovirano pala cena zadnjih 7 dana do 270000 eura'
209.000 €
209.000 €
90.000 €
 
-3%

Promena cene sa 149.888 € na 144.888 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 144.888 €, 29,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 149.888 €
10.05.2026 - 144.888 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Prve pruge, u kraju poznatom kao Retenzija, na samoj granici Opština Novi Beograd i Zemun, MAGNAT prodaje LUX opremljen jednosoban stan od 29m2, na I spratu (od ukupno 6 spr.), u zgradi iz osamdesetih godina izgradnje, sa 2 Lifta. PROSTORIJE: Antre,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 139.000 € na 135.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 139.000 €
08.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Hilandarska, 1.5, 36 m2, bez terase, PR od IV sprata, cg, bez lifta, interfon, polunamesten, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 36 m2, stara gradnja. Oaza mira u jednoj od najlepsih ulica u centru grada. Stan je smesten u dvorisnoj....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 2)

<< <1> >>