• GoHome Professional
do 180 m2 interfon renovirano pala cena što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 interfon renovirano pala cena što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 interfon renovirano pala cena što manji do 290000 eura Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 180 m2 interfon renovirano pala cena što manji do 290000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 3.750 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 3600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 290.000 € na 285.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 285.000 €, 58,00 m2 cca 4910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 330.000 €
18.03.2026 - 313.000 €
01.04.2026 - 296.000 €
19.04.2026 - 290.000 €
29.04.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stari grad, centar - Hilandarska 2.0, 58m2 (terasa 3m2), 4/4, EG/podno, inverter klime, lift, telefon, video interfon Na ekskluzivnoj lokaciji u ponudi stan, dvostrano orijentisan, u zgradi sa svojstvom kulturnog dobra, u uknjiženoj nadogradnji iz 2014. godine sa svim dozvolama. Zgrada....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.888 € na 144.888 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 144.888 €, 29,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 149.888 €
10.05.2026 - 144.888 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Prve pruge, u kraju poznatom kao Retenzija, na samoj granici Opština Novi Beograd i Zemun, MAGNAT prodaje LUX opremljen jednosoban stan od 29m2, na I spratu (od ukupno 6 spr.), u zgradi iz osamdesetih godina izgradnje, sa 2 Lifta. PROSTORIJE: Antre,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 130.000 € na 125.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 125.000 €, 30,00 m2 cca 4170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 137.700 €
13.04.2026 - 130.000 €
04.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1289 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0693322626. U ponudi je uknjizena garsonjera 30m2 bez odvojene sobe na Banovom Brdu, potpuno nameštena,renovirano novo kupatilo i spremna za useljenje. Garsonjera se nalazi u ocuvanoj zgradi bez lifta , visokog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180 m2 interfon renovirano pala cena što manji do 290000 eura zadnjih 14 dana'
255.000 €
255.000 €
135.000 €
 
-6%

Promena cene sa 90.000 € na 85.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 85.000 €, 30,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 90.000 €
03.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad - Skadarlija 1.5, uknjižen na 18m2, mereno 30m2 (terasa), PR/5, EG, telefon, KATV, internet, interfon Izuzetno lep, funkcionalan stan u kvalitetnom stambenom objektu na odličnoj lokaciji. Stan poseduje kupatilo, kuhinju, dnevnu sobu, malu spavaću sobu i dvorišnu terasu....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.09.2025 - 220.000 €
11.12.2025 - 200.000 €
08.01.2026 - 190.000 €
30.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2025.,

www.galerijanekretnine.com

1. 5, 33m2 sa terasom, 3/5, LUX, inverter/podno grejanje, interfon, internet, podrum, ktv. Nepokretnost se nalazi u epicentru grada, na Dorćolu, u ulici Cara Dušana. Kao centralna lokacija, infrastrukturno je kompletno pokrivena u svim aspektima. U neposrednoj blizini je sve što je....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 190.000 €
29.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Cara Dusana, 1.5, 33 m2 sa terasom, III od IV sprata, podno grejanje, telefon, bez lifta, interfon, internet, inverter klima, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 27 m2, podrum, salonac, starogradnja. Jednoiposoban stan, orijentisan....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 92.000 € na 90.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 92.000 €
08.05.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednoiposoban stan u Rentgenovoj ulici u Nišu, površine 37m2 na V spratu (nije poslednji), u blizini Kliničkog centra,Medicinskog fakuteta, Parka Čair i Delta šoping centra. Stan se nalazi u mirnoj ulici unutar bloka, orijentisan ka jugu(dnevna soba i kuhinja sa terasom)....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.09.2025 - 130.000 €
06.10.2025 - 125.000 €
29.04.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Novi Beograd, Paviljoni, Blok 7 A, Radoja Dakica, 1.0, 47 m2 sa terasom, VI od VI spratova, eg (klima), bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, namesten, uknjizen na 44 m2 gradjevinske, odnosno....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 207.000 € na 199.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 199.000 €, 50,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.09.2025 - 197.000 €
07.11.2025 - 185.000 €
21.11.2025 - 197.000 €
12.12.2025 - 207.000 €
01.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Vele Nigrinove 3. 0, 50m2 (lođa), VPR/3, EG-strujni kotao, interfon, podrum Prodaje se renoviran salonski stan u mirnoj ulici. Visina plafona 3m. Prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, lođa, ostava. Postoji mogućnost....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 210.000 € na 205.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 205.000 €, 59,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 224.000 €
01.04.2026 - 210.000 €
29.04.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan se nalazi u Profesorskoj koloniji, u mirnoj ulici, na atraktivnoj gradskoj lokaciji. Trenutno se izdaje kao muzički studio, ali se prodaje prazan, spreman za prenamenu prema potrebama novog vlasnika. Prostor je svetao, funkcionalan i pogodan za izdavanje, kako za stanovanje,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 215.000 € na 209.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 209.000 €, 60,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 215.000 €
08.05.2026 - 209.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Funkcionalan, potpuno renoviran stan. ��ine ga dnevni boravak, kuhinja, dve spava��e sobe, kupatilo i terasa, grejanje je pomo��u elektri��nog kotla i klime. Odli��na lokacija. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene GREJANJE - Eta��no, sprat 2/, TERASA, INTERFON....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 198.000 € na 190.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 190.000 €, 60,00 m2 cca 3170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 198.000 €
29.04.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Retka prilika na tržištu, funkcionalan dvosoban stan na Čukaričkoj padini, idealan za porodičan život ili kao investicija. Sastoji se od prostrane dnevne sobe, trpezarije povezane sa kuhinjom, komforne spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Raspored prostorija je praktičan i maksimalno....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 179.700 € na 169.700 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 169.700 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 179.700 €
03.05.2026 - 169.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan 62m2 sa terasom, uknjižen, u Ohridskoj ulici, na odličnoj i mirnoj lokaciji, delimično renoviran. Stan se nalazi u prijatnom okruženju sa dosta zelenila, parkovima oko zgrade i javnim parkingom koji je dostupan stanarima. Odlična lokacija koja pruža mir i dobru povezanost sa....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 243.200 € na 230.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 62, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 243.200 €
07.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 5, 64m2 (dve terase), 3/4, CG, interfon, internet, KTV, podrum, bez ulaganja Stambeni blok 62 na Novom Beogradu ograničen je ulicama Jurija Gagarina, Dušana Vukasovića, Nehruovom i Vojvođanskom. Ovaj deo grada je urbanistički isplaniran i zaokružen, sa ugodnim životom stanovnika....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 179.000 € na 170.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 170.000 €, 71,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 179.000 €
29.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Brace Jerkovic, Jovana Bijelica, 3.0, 71 m2, bez terase, PR od IV sprata, ta, bez lifta, interfon, ktv, internet, 2 inverter klime, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen na 71 m2, podrum od 4 m2, starogradnja. Odlican 3.0 stan u prizemlju....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 270.000 € na 263.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kluz, 263.000 €, 90,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 270.000 €
06.05.2026 - 263.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kluz, Zivka Davidovica, 3.0, 90 m2 sa terasom, I od II sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 89 m2, parking za stanare u dvoristu zgrade, zgrada iz 2008. godine. Stan je trostrano orijentisan i sastoji....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 14)

<< <1> >>