• GoHome Professional
do 180 m2 do 914 eura/m2 što veći klima kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 do 914 eura/m2 što veći klima kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 do 914 eura/m2 što veći klima kablovska najnovije

  • Za upit "do 180 m2 do 914 eura/m2 što veći klima kablovska najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 868 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 959 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SMEDEREVO, 135.000 €, 198,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostrana kuća u Smederevu, spratnosti koja uključuje suteren, visoko prizemlje i potkrovlje, ukupne korisne površine od 198 m2, smeštena na pažljivo održavanom placu od 5 ari. U suterenskom delu nalazi se prostran, funkcionalan podrum opremljen mokrim čvorom, kao i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 198.000 €, 198,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, ulica Preradovićeva. Kompletno namešten četvoroiposoban stan na IV spratu bez lifta. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, tri spavaće sobe, dva kupatila i velika terasa. Centralno grejanje na gas. Useljiv odmah.(Vinson nekretnine, Novi Sad,....

 
 
 
  Kuća, MAJUR, 144.200 €, 197,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prizemna kuća u Petrovaradinu. Kuća je za totalnu adaptaciju. Površina placa iznosi 3.8 ari. Sama kuća se nalazi na jednom od najlepših delova Petrovaradina, blizina škola, mikromarketa, apoteka mirna ulica okružena zelenilom. Ukoliko ste baš Vi prepoznali potencijal....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 191.000 €, 197,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na ulazu u Veternik, nedaleko od novosadskog puta, nalazi se ova prelepa kuća od 197 m². Ova prostrana nekretnina obuhvata 5 soba, idealnih za porodice ili kao prostor za rad i odmor. Uživajte u prostranom dvorištu koje pruža mogućnosti za odmor i igru. Kuća takođe dolazi sa garažom,....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 108.200 €, 195,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! APATIN, blizu Dunava, prodaje se vila veličine 195m2 na 3 etaže. Poseduje 12 soba, kompletno nameštenih, TV, klima, kablovska. Svaka soba ima čajnu kuhinju i kupatilo. Veoma lepo održavano i spremno za korišćenje i izdavanje. Ispred se nalazi dovoljan prostor za parking gostiju.....

 
 
 
  Kuća, BOSUT, 155.000 €, 194,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

*Povoljno*-Najkvalitetnija Porodična kuća 194 m2 pored krivine reke Bosut u Prirodnom raju za probrane kupce *EKSKLUZIVA PORED REKE ZA PROBRANE KUPCE*Prodajemo u srcu Sremske Ravnice u Oazi Mira i Zelenila a tik pored krivine reke Bosut Uknjiženu Porodičnu kuću na TOP-TOP LOKACIJIKuća....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 180.000 €, 193,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno prostranu kuću u naselju Klenak kraj Kaluđerice. Površine je 221m2, ukupna korišćena površina je 193m2 Kuća je spratna. Sastoji se od 3 nivoa suterena, visokog prizemlja i potkrovlja. Suteren se sastoji od dve strane, sa jedne strane nalazi se....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Bulevar, 154.500 €, 193,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Idealna nekretnina na potezu Bulevara patrijarha Pavla. Prizemna kuća sa placem od 315m2, nusprostorijama i garažom. Front je 7,5 metara dok je dubina 42 metara. Za više informacija kontaktirati agenta prodaje na 021/221-5500 https://www.max-nekretnine.rs/prodaja-kuca/novisad-bulevarpatrijarhapavla/538134....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 180.000 €, 192,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju starija kuća 192m2, kvalitetne gradnje na placu od 490m2 na Paliluli, 400m iznad Rasadnika. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata, krov je viši, ispod je tavanska prostorija i podrumske prostorije. Prizemlje se sastoji od ulaznog trema, hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 139.000 €, 191,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odmah useljiva kuća u Korićanima površine 191 m2 na 9,1 ari. Kuća se nalazi u naselju Korićani, nedaleko od glavnog puta, ima dva zasebna istovetna dela, koja se sastoje od prizemlja, sprata i podruma. U prizemlju svakog dela su predsoblje, dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 180 m2 do 914 eura/m2 što veći klima kablovska (1281)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>