• GoHome Professional
do 180 m2 do 874 eura/m2 zadnjih 14 dana što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 do 874 eura/m2 zadnjih 14 dana što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 do 874 eura/m2 zadnjih 14 dana što veći uknjižen

  • Za upit "do 180 m2 do 874 eura/m2 zadnjih 14 dana što veći uknjižen" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 602 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 830 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 917 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 66000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, PASI POLJANA, 68.000 €, 100,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u ulici Starine Novaka br.8 u Nišu u širem centru. Dvospratni objekat u mirnom delu grada ukupne korisne P-100 m2 (uknjižen kao duplex stan na 53m2). Prizemni deo se sastoji od dve prostorije i prostorije namenjene za kupatilo a u podrumu je isti raspored sa upotrebljivim....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 55.000 €, 157,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaju se dve kuće sa dva pomoćna objekta na 21 aru placa. Svi objekti su uknjiženi i legalni, imaju struju i vodu i bunar. Veća kuća ima 83m² korisne površine, nije mnogo stara i građena je ciglom. Na spratu su dve omalterisane sobe, a prizemlje je useljivo i sastoji se od dnevne....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 132.000 €, 148,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Dve kuće na placu od 6 ari u ulici Mladena Stojanovica, u blizini marketa Idea i samog centra naselja. Građena krajem osamdesetih godina. Kuća do ulice je vertikala sa posebnim ulazom i odvojenim instalacijama za gas, struju, kanalizaciju, vodu i pravno nezavisna. Objekat ima prizemlje,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180 m2 do 874 eura/m2 zadnjih 14 dana što veći uknjižen'
67.000 €
67.000 €
28.000 €
  Kuća, STEPANOVICEVO, 82.400 €, 116,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Kisaču, Novi Sad, površine 116 m², na placu od 657 m². Objekat je čvrste gradnje i predstavlja dobru osnovu za porodično stanovanje ili prilagođavanje prema sopstvenim potrebama. Plac je širine 34 m, što pruža dodatnu funkcionalnost i mogućnost uređenja dvorišta.....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 68.000 €, 100,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ćele Kula, 50.000 €, 75,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prelepa vikendica na mirnoj lokaciji nudi sve što vam je potrebno za pravi odmor. Unutrašnjost čine hodnik, spavaća soba i prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Kupatilo je u sivoj fazi, što vam pruža idealnu priliku da ga uredite baš po svom ukusu. Dodatni prostor nudi....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 50.000 €, 73,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Brigadira Ristića – četvorosoban dvorišni stan površine 73m2 + predsoblje. Trofazna struja, plin, kanalizacija. uknjižen 1/1. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Kuća, RAČA, 15.000 €, 45,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelepa stara srpska kuća, sa dve prostorije u njoj, i podrumom u kamenu ispod, uknjižene površine 45 m2, kao i dve povezane parcele, od kojih je jedna građevinsko, a druga poljoprivredno zemljište, ukupne površine 4125 m2. Kuća se nalazi u blizini centra sela, osnovne....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 26.000 €, 29,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Žitni Trg – jednosoban dvorišni stan površine 29m2 + terasa 10m2 i limena ostava 20m2. Monofazna struja, novo kupatilo, grejanje na kaljevu peć, uknjižen. Stan se prodaje sa kompletnim nameštajem. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com