• GoHome Professional
do 180 m2 do 874 eura/m2 parket 1.sprat što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 do 874 eura/m2 parket 1.sprat što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 do 874 eura/m2 parket 1.sprat što manji

  • Za upit "do 180 m2 do 874 eura/m2 parket 1.sprat što manji" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 564 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 830 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 917 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 60000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ŠABAC, 110.000 €, 180,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforan trosoban stan u spratnom delu stambenog objekta po strukturi PO+PR+1+PK. Stan čine prvi sprat i potkrovlje. Prvi sprat: predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom ( izlazi na terasu sa pogledom na ulicu), spavaća soba ( izlazi na terasu ), kupatilo. Na podne površine postavljen....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 52.000 €, 66,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban salonski stan na prvom spratu površine 66m2.Sastoji se od dnevnog boravka, dve sobe, kuhinje i kupatila. U sobama se na podovima nalazi laminat i parket, dok su u kuhinj i kupatilu keramičke pločice. Zidovi su okrečeni, a grejanje je na klimu i ta peć. U zgradi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd – Blok 61, trosoban stan 76 m² - CENA: 600 EUR mesečno Izdaje se svetao i funkcionalan trosoban stan u Bloku 61, površine 76 m². Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa dva lifta (ukupno 6 spratova). Struktura: – Dnevna soba i dve spavaće sobe – Zastakljena terasa (lođa)....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180 m2 do 874 eura/m2 parket 1.sprat što manji'
125.000 €
125.000 €
45.000 €
  Stan, APATIN, 106.950 €, 115,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U centru Apatina, prodaje se četvorosoban stan površine 115m2, na prvom spratu. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatilo. Parket po podu, grejanje na gas, PVC stolarija. Odmah useljiv, uredni papiri, vlasnik 1/1. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 74.400 €, 124,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban salonski stan od 124m² u mirnoj ulici u centru grada. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa samo tri stana, što garantuje mir i privatnost. Dvostrano orijentisan, kompletno opremljen i spreman za useljenje, idealan za porodice, kao i za poslovni prostor. Karakteristike....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 51.000 €, 158,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Somboru ima 158 m2 i poseduje prizemlje i sprat, u prizemlju se nalaze dve sobe, kuhinja sa trpezarijom, špajz i kupatilo, a na spretu se nalaze, predsoblje, trpezarija sa kuhinjom, špajz, dve sobe i kupatilo. Stolarija drvena, popodu parket, pločice, beton. Gradska....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 149.000 €, 170,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju novija kuća na Viniku, na dobroj i pristupačnoj lokaciji, prizemlje i sprat, ukupne površine 170 m2 a na lepom placu od 1.127 m2. U donjem delu kuće je stambeni prostor koji čini dnevna soba, još dve prostorije (spavaće ili radne sobe), kuhinja sa trpezarijom gde je smešten....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 102.000 €, 170,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju spratna pr i sprat kuća kvalitetne gradnje, u centru Gornjeg Komrena, na placu sa pomoćnim objektom. Prizemlje se sastoji od velike višenamenske prostorije moguće lokala u funkciji dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i dve spavaće sobe. Unutrašnjim stepenicama,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 85.000 €, 170,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Kertvaroš, 100.000 €, 180,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na sprat u Kertvarošu, poseduje: suteren (velika garaža, kuhinja i ostava), visoko prizemlje (kuhinja sa špajzom, veliki dnevni boravak sa izlaskom na terasu, predsoblje i ostava) i sprat (kupatilo, 2 veće sobe i još jedna terasa). Kuća zidana od cigle, kvalitetna gradnja. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, PROKUPLJE, 85.000 €, 190,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u Prokuplju, u izuzetno lepom delu grada, ispod Hisara. Nadomak je reka Toplica, a naselje je veoma pogodno za kvalitetan porodični život, obzirom da su nedaleko svi vitalni objekti neophodni za svakodnevne potrebe svake porodice Kuća je bruto....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 90.000 €, 194,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.gsigma.rs

Spratna dvojna kuća naselje Zeleno Polje. U niskom prizemlju nalaze se dve pomoćne prostorije, kotlarnica i garaža. Na prvom spratu dnevni boravak, trpezarija, kuhinja i toalet. Na drugom spratu 2 spavaće sobe i kupatilo. Tavanski prostor koji može da se pretvori u stambeni. Kuća....