• GoHome Professional
do 180 m2 do 874 eura/m2 što manji Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 do 874 eura/m2 što manji Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 do 874 eura/m2 što manji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 180 m2 do 874 eura/m2 što manji zadnjih 14 dana" pronađeno 129 nekretnina - prosečna cena 604 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 830 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 917 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 60000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Garaža, NOVI SAD, Podbara, 39.650 €, 44,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglašavamo garažno parking mesto u novijoj zgradi na Podbari, u koju mogu da se parkiraju dva automobila. Uknjiženo na 19m²+ 25m². Položaj garažnog mesta u obliku slova L. Garaža ima daljinski za ulazak. Nalazi se u blizini Keja. Posrednička naknada je uračunata u navedenu cenu. Za....

 
 
 
  Garaža, ŠIMANOVCI, 15.000 €, 18,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Pećinci, Šimanovci - Novo naselje garaža, 18m2, prizemlje U ponudi garaža površine 18m2 u prizemlju zgrade. U garaži ima struja, voda i kanalizacija. Uknjižena na 18m2 Agencijska provizija 1. 000€ Agent: Anđelka Rastović-Obradović 18 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Garaža, PEĆINCI, 15.000 €, 18,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pećinci, Šimanovci - Novo naselje garaža, 18m2, prizemlje U ponudi garaža površine 18m2 u prizemlju zgrade. U garaži ima struja, voda i kanalizacija. Uknjižena na 18m2 Agencijska provizija 1.000€ Agent: Anđelka Rastović-Obradović .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180 m2 do 874 eura/m2 što manji zadnjih 14 dana'
105.000 €
17.000 €
18.000 €
  Garaža, PEĆINCI, 15.000 €, 18,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Kanalizacija Novo naselje Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, 22.000 €, 26,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Garažno mesto u novoj zgradi, površine 13m2. Ispod garažnog mesta nalazi se 13m2 korisnog skladišnog prostora. U garažu se ulazi autoliftom. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25501. .

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 26.000 €, 29,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Žitni Trg – jednosoban dvorišni stan površine 29m2 + terasa 10m2 i limena ostava 20m2. Monofazna struja, novo kupatilo, grejanje na kaljevu peć, uknjižen. Stan se prodaje sa kompletnim nameštajem. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 35.000 €, 37,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pružamo vam priliku da kupite renoviran jednosoban stan na odličnoj lokaciji, kod Doma zdravlja u Ćupriji. Stan se nalazi na drugom spratu i odlikuje ga funkcionalan raspored. Sastoji se od hodnika, velike sobe, kupatila, trpezarije sa kuhinjom, ostave i terase koja nije ušla u kvadraturu....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 39.000 €, 42,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dvosoban izetažiran stan sa limenom garažom u ogromnom dvorištu gde ste Vi jedini gazda sa pripadajućim podrumom , tavanom i terasom . Jedan je vlasnik i stan ima urednu dokumentaciju . Oglas za: Prodaju Grejanje: kaljeva pec Kvadratura: 42 m 2 Sobe: 2 Tip objekta: novogradnja.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 39.500 €, 42,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u naselju Kotež po strukturi jednosoban ukupne površine 42 m2.Odlična lokacija.U procesu legalizacije. Oglas za: Prodaju Grejanje: ta Kvadratura: 42 m 2 Sobe: 1 Nameštenost: prazan Tip objekta: standardni Ukupno Spratova: 3.

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 39.500 €, 42,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u naselju Kotež po strukturi jednosoban ukupne površine 42 m2.Odlična lokacija.U procesu legalizacije. .

 
 
 
  Stan, APATIN, 37.000 €, 44,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Nedaleko od centra Apatina se prodaje potpuno nov dvorišni stan od 44m2. Kuća je čvrste gradnje, po podu je nov laminat i pločice. Stan čine predsoblje, kupatilo, dnevni boravak sa opremljenom kuhinjom, velika i svetla soba. Grejanje je na TA peć, klimu i električno podno grejanje....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 36.000 €, 44,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se manja samostalna kuća na placu od 1.685 m² na Kelebiji, u blizini šume, udaljena 600 metara od asfalta. Kuća je građena od opeke i ima 44 m². Sastoji se od terase, kuhinje, kupatila i jedne sobe. U potkrovlju postoji mogućnost izgradnje još dve manje sobe. Ispod kuhinje....

 
 
 
  Kuća, RAČA, 15.000 €, 45,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelepa stara srpska kuća, sa dve prostorije u njoj, i podrumom u kamenu ispod, uknjižene površine 45 m2, kao i dve povezane parcele, od kojih je jedna građevinsko, a druga poljoprivredno zemljište, ukupne površine 4125 m2. Kuća se nalazi u blizini centra sela, osnovne....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 35.000 €, 49,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vikendica 49m2 na građevinskoj parceli od 2917m2, na Melenačkom drumu, Zrenjanin. Širina fronta parcele oko 16m. Sastoji se od 2 prostorije, bez kupatila i vodovodne instalacije. Građena od čvrstog materijala, trofazna struja, bunar dubine 47m u dvorištu, delimično ograđena. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U neposrednoj blizini Tašmajdana, Palilulske pijace, fakulteta, u ulici Stanoja Glavaša, u ponudi je funkcionalan, namešten 2,0 stan. Nalazi se na prvom spratu lepo održavane starije stambene zgrade. Stan je renoviran 2005. godiine, osunčan, sa kuhinjom, trpezarijom i dve sobe. Lepa....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 20.000 €, 50,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se samostalna kuća na placu od 2.162 m² u Bajskim Vinogradima - MZ Peščara blizu ulice Josipa Kolumba. Kuća ima 50 m², građena je od opeke. Sastoji se od natkrivene terase, sobe, kuhinje i kupatila. Podovi su betonski, a stolarija je klasična drvena. Struja je trofazna, voda....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 42.000 €, 53,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan ima izuzetno lep raspored. Sastoji se od ulaznog hodnika, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatilo, špajz, velika terasa. Stolarija pvc. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu Trosoban stan, Paraćin | Prodaja · 53m²....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.500 €, 54,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan u strogom centru grada, na glavnoj ulici. Stan je kompletno opremljen, sa modernim nameštajem i bez dodatnih ulaganja. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi ka svim prostorijama. Prostran dnevni boravak sa izlazom na terasu sa pogledom na glavnu ulicu,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Golf Naselje, 39.000 €, 55,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Magacinski prostor u Zrmanjskoj ulici - centru Banovog brda U mirnom delu Banovog Brda izdaje se suterenski prostor od 55 m², funkcionalan i prilagodljiv različitim namenama. Struktura Predsoblje Velika glavna prostorija Pomoćna prostorija Mogućnost izvođenja mokrog čvora (toaleta)....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća površine 56m2 u selu Staro Lanište. Poseduje spavaću sobu, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i predsoblje. Urađena fasada, gradska voda, gas, struja, karatavan, nov krov, garaža, pomocni objekti. Na placu su mlade voćke koje radjaju, plac je ograđen. Za više informacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 50.000 €, 58,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 53.000 €, 60,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji u Paraćinu, pogodan kako za porodičan život, tako i kao investicija. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi ka svim prostorijama, prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, svetle spavaće....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 28.000 €, 60,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća površine 60 m2 na placu od 2.15 ari. sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, ostave, spavaće sobe i kupatila. Građena od mešovitog materijala, grejanje na čvrsto gorivo ili klimu, struja monofazna, gradska kanalizacija, po....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 48.800 €, 62,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Predivan, salonski, dvostran, moze da se preuzme zakupac( 250€)\r\nMogucnost ugradnje lifta.\r\nBez provizije, 0652707927 .

 
 
 
  Kuća, BELO POLJE, 25.900 €, 65,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća površine 65 m² sa placem od 12,19 ari, smeštena u mirnom vikend naselju u Mislodžinu, u ulici Mislodjinska. Kuća je u fazi nedovršene gradnje, što budućem kupcu ostavlja mogućnost da je završi i prilagodi sopstvenim potrebama. Infrastruktura: * Gradska voda i struja....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 60.000 €, 70,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Balosavama-Gruža od 70m2 na dva hektara okućnice.Nalazi se 100 metara od glavnog puta za Kraljevo. Asfalt prolazi pored same kuće sa dve strane. Kuća je starije gradnje, renovirana.Urađena fasada, izolacija i parno grejanje na pelet.Sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stari Košutnjak, nova VIP zgrada, četvorosoban stan .. / luksuzna zgrada, uredan ulaz, lift, termo fasada, funkcionalan svetao prostor pogodan i za pp, video interfon, elektro roletne, alu stolarija, viši plafoni, toplotne pumpe (grejanje i hlađenje), vpr/3, dvostran, hrast tarket,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stari Košutnjak, prostor pogodan za kancelarije u novoj VIP zgradi .. / luksuzna zgrada, uredan ulaz, termo fasada, lift, funkcionalan svetao prostor pogodan za pp, video interfon, elektro roletne, alu stolarija, viši plafoni, toplotne pumpe (grejanje i hlađenje), vpr/3, dvostran,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 32.000 €, 70,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Mužlja – dvosobna kuća od mešovitog materijala površine oko 70m2 (uknjiženo 53m2) + više pomoćnih zgrada na placu površine 11,5 ara sa kolskim ulazom. Monofazna struja, bez kupatila. Uknjižena 1/1. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 50.000 €, 73,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Brigadira Ristića – četvorosoban dvorišni stan površine 73m2 + predsoblje. Trofazna struja, plin, kanalizacija. uknjižen 1/1. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 46.350 €, 73,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi dvosobna prizemna kuća sa svojim pripadajućim dvorištem u Šikari. Kuća se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i ulaznog hodnika. U sklopu kuće i dvorišta nalazi se jedna pomoćna prostorija ( ostava ) i natkriveni letnjikovac. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 40.000 €, 73,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća površine 73m2, legalizovana. Kuća je za adaptaciju ili rušenje ukoliko želite da iskoristite plac koji je odličan za izgradnju poslovnog prostora. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na uglu dve ulice i pogodan je za gradnju bilo koje vrste. Plac je površine 5.93 ara.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ćele Kula, 50.000 €, 75,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prelepa vikendica na mirnoj lokaciji nudi sve što vam je potrebno za pravi odmor. Unutrašnjost čine hodnik, spavaća soba i prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Kupatilo je u sivoj fazi, što vam pruža idealnu priliku da ga uredite baš po svom ukusu. Dodatni prostor nudi....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 46.500 €, 75,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetna prilika za sve koji traže svoj mali kutak prirode, dovoljno blizu grada za svakodnevnu dostupnost, a opet dovoljno izdvojen da pruži mir, tišinu i potpuni osećaj boravka u zelenilu. Parcela površine 720 m² predstavlja polovinu veće celine i idealna je za porodično....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 35.000 €, 75,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja seoskog domacinstva-Poskurica-Kragujevac(Centar)Prodaje se seosko domaćinstvo 1 km od Kragujevca u centru sela Posukurice. Imanje je površine 2,2 hektara od čega je 60 ari gradjevinsko zemljište a ostalo šumsko i poljuprivredno (1. klasa). Imanje je u jednom komadu i na njemu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 65.000 €, 80,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vikend kuća 80m plac 891m Popovica / Artiljevo Lokacija: Popovica (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Kvadratura: 80m2 Površina zemljišta: 891m2 Broj soba: 4 sobe Spratnost: Jedan sprat Stanje objekta: Starija gradnja Dodatne informacije Terasa Tekst oglasa 0643187924 Oglašavamo....

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 55.000 €, 80,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac površine 21,84 ara u selu Deonica, u blizini Jagodine. Na placu se nalazi objekat u sivoj fazi površine 80 m², pogodan za dalje uređenje po želji kupca. Plac je pored asfaltnog puta, sa odličnim prilazom tokom cele godine. Osnovne informacije: Površina placa: 21,84....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 50.000 €, 80,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo započetu kuću Su+Pr+Sp ,sa priključkom vode ,na 2.9a placa idealnu za kupce koji žele da urede dom po svojim željama! Objekat čine suterenski deo,prizemni deo sa dnevnom sobom ,dve spavaće sobe i kupatilom ,dok se na spratu nalaze jos tri spavaće sobe! Kuća, Paraćin | Prodaja....

 
 
 
  Kuća, REKOVAC, 28.000 €, 80,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća sa potpuno očuvanom autentičnom strukturom iz 18 veka,očuvanim ognjištem,rekonstrukcija krova uradjena preko cele kuće ,napravljena je izolacija gredama . Veoma dobro očuvana i odmah useljiva. Pored kuće se nalazi i veći podrum , takodje očuvan, koš od čvrste građe sa podrumom,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 28.000 €, 82,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju fina, manja porodična kuća starije gradnje u Berčincu. Udaljena je oko 14 km od centra grada, dobro povezana sa dve prigradske autobuske linije u tom pravcu Atraktivna lokacija poslednjih godina zbog blizine bazena Paljina, kao i Banje Topilo, odakle se naselje inače....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 46.350 €, 86,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lepa kuća salonskog tipa, blizu centra Turije. Kuća ima dve velike sobe, kuhinju, kupatilo i predsoblje. Sve je u dobrom stanju, može se samo okrečiti i useliti, a može se renovirati po želji kupca. U kući je grejanje na gas. Kuća je gradjena kao dvojna, ali je i fizički....