• GoHome Professional
do 180 m2 do 833 eura/m2 što skuplji do 50000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 do 833 eura/m2 što skuplji do 50000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 do 833 eura/m2 što skuplji do 50000 eura najnovije

  • Za upit "do 180 m2 do 833 eura/m2 što skuplji do 50000 eura najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LESKOVAC, 39.900 €, 84,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE KONFORAN TROSOBAN STAN U NASELJU DUBOČICA, SA CENTRALNIM GREJANJEM, LIFTOM. STRUKTURA STANA: PREDSOBLJE, VELIKI DNEVNI BORAVA, KUHINJA, LOĐA, DVE SPAVAĆE SOBE, KUPATILO, TOALET. ZGRADA SA UPOTREBNOM DOZVOLOM. .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Pivara, 55.000 €, 79,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.anatnekretnine.com

Nezavrsena kuca na Pivari, na uglu dve ulice. Sadrzi dnevni boravak, kuhinju, dve spavace sobe, kupatilo. Kuca sadrzi i suturen. Postavljena PVC stolarija. Mogucnost dogradnje potkrovlja. Pocetak naselja Pivara. Slične nekretnine Koricani Kragujevac Kuća cetvorosoban i veci Koricani....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 55.000 €, 71,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.gsigma.rs

Kuća na atraktivnoj lokaciji, u centralnom delu naselja Gradnulica. Kuća je ulična, površine 71 m2. Građena od mešanog materija. Sastoji se od tri sobe, predsoblja, kupatila i kuhinje. Grejanje na strujuU dvorištu nalaze se pomoćne prostorije, i garaža Plac je veličine 254 m2....

 
 
 
  Kuća, ŽITIŠTE, 55.000 €, 158,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.agencijapragma.com

Žitište – petosobna kuća od čvrstog materijala površine 158m2 + letnja kuhinja, garaža i radionica na placu površine 5 ara sa kolskim ulazom. Trofazna struja, plin, voda, septička jama (ima mogućnost povezivanja na kanalizaciju), pvc stolarija, parket, poseban ulaz za tavanski prostor,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 55.000 €, 83,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2026.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Mužlji sa baštom. Površine 83 m2, na prostranom placu od 10.64 ari. Kuća se sastoji od trpezarije sa kuhinjom, dve sobe od kojih je jedna prolazna, kupatila i hodnika. Grejanje na gas - plinske peći. Grejanje gas Stolarija drvena.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 55.000 €, 64,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.gsigma.rs

Dva dvorišna stana na Duvanici. Trosoban stan i dvosoban stan. Površine 64 m2, u prirodi dvosoban stan nije legalizovan. Objekti se nalaze na zajedničkoj parceli, koja je fizički odvojena. Kolski ulaz. Grejanje gas Grejanje peći/loženje Stolarija drvena.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 55.000 €, 70,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.gsigma.rs

Prizemna montažna kuća naselje Gradnulica. Kuća je okvirne kvadrature 70 m2, na prostranom placu od 577 m2. Kuća se sastoji od dnevnog boravka spojenog sa trpezarijom i kuhinjom, hodnika, kupatila ,dve spavaće sobe i zatvorene terase. Kuća nije istaknuta, u postupku je legalizacije....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 132,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo atraktivan plac sa prelepim otvorenim pogledom, površine 10 ari na Kosmaju u naselju Dučina. Plac je uređen i spreman za izgradnju porodične kuće sa bazenom. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 91,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Kuća se nalazi u naselju, ima asfaltiranu ulicu, građena pre 15 godina, ali nedovršena. Smeštena na predivnom placu od 17 ari. Na placu je bila do ulice stara kuća sa pomoćnim objektima, ali srušena. Ovaj objekat je uvučen. Kuća je na uglu ulica. Na placu je struja, gradska voda.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 55.000 €, 82,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.agencijapragma.com

Bagljaš – Trosobna dvojna kuća površine 82m2 na placu površine 4.96 ara. Trofazna struja, grejanje na plin, septička jama, drvena stolarija, mešovita gradnja. Uknjižena 1/1. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 180 m2 do 833 eura/m2 što skuplji do 50000 eura (4824)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>