• GoHome Professional
do 180 m2 do 830 eura/m2 klima zadnjih 14 dana što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 do 830 eura/m2 klima zadnjih 14 dana što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 do 830 eura/m2 klima zadnjih 14 dana što veći do 33000 eura

  • Za upit "do 180 m2 do 830 eura/m2 klima zadnjih 14 dana što veći do 33000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ĆUPRIJA, 35.000 €, 160,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uređeno porodično domaćinstvo u Supskoj, smešteno na pravilnom i lepo organizovanom placu, sa dva objekta čvrste gradnje. Nekretnina je odmah useljiva, bez dodatnih ulaganja, i odlikuje se urednošću i redovnim održavanjem. Prva kuća je funkcionalnog rasporeda i sastoji....

 
 
 
  Kuća, BANATSKI DESPOTOVAC, 28.000 €, 124,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Banatski Despotovac – trosobna dvojna kuća površine 124m2 + šupa i pomoćna zgrada na placu od 10,20 ara sa kolskim ulazom. Trofazna struja, plin, tavanica štukatur, septička jama. Uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 28.000 €, 124,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Banatski Despotovac – trosobna dvojna kuća površine 124m2 + šupa i pomoćna zgrada na placu od 10,20 ara sa kolskim ulazom. Trofazna struja, plin, tavanica štukatur, septička jama. Uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 25.000 €, 116,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

***SNIŽENA CENA ***Uknjižena Ruševna kuća 116 m2 NA PLACU OD 14. 48 a u okolini Zrenjanina... Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 15.000 €, 109,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U Uzdinu selu u Opštini Kovačica, pored reke Tamiš, na pola puta između Beograda i Zrenjanina, na prodaju kuća od 109 m2 sa 15 ari placa. Kuća starije gradnje, u solidnom stanju, potrebno renoviranje da bi bila useljiva. Kuća ima dve sobe sa ulice,veliko predsoblje, kuhinju,ostavu....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 33.000 €, 106,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

VIŠENAMENSKI OBJEKAT! Centrala, na glavnom putu prema Apatinu, prodaje se objekat veličine 106 m2 na placu od 876m2. Odlična lokacija, do puta, pogodno za stambeni prostor kao i za razne vrste delatnosti, ugostiteljski objekat, magacin, hala, market i dr. Kuća, Sombor | Prodaja ·....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 17.000 €, 100,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Elemir – kuća za rušenje površine oko 100m2 (uknjiženo 56m2) na placu površine 10,50 ara. Na placu se nalazi voćnjak. Monofazna struja, plin, voda. Uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 22.000 €, 96,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

U selu Šarbanovac, opština Sokobanja, na južnim obroncima planine Rtanj udaljeno od banje 7km, na nadmorskoj visini od 530m2, prodaju se stara kuća i pomoćna zgrada od čerpića u centru sela, ispod asfaltnog puta parcela od 10 ari 39m2, sa kućom od 55m2, pomoćnom zgradom od 41m2 i....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 28.000 €, 82,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju fina, manja porodična kuća starije gradnje u Berčincu. Udaljena je oko 14 km od centra grada, dobro povezana sa dve prigradske autobuske linije u tom pravcu Atraktivna lokacija poslednjih godina zbog blizine bazena Paljina, kao i Banje Topilo, odakle se naselje inače....

 
 
 
  Kuća, REKOVAC, 28.000 €, 80,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća sa potpuno očuvanom autentičnom strukturom iz 18 veka,očuvanim ognjištem,rekonstrukcija krova uradjena preko cele kuće ,napravljena je izolacija gredama . Veoma dobro očuvana i odmah useljiva. Pored kuće se nalazi i veći podrum , takodje očuvan, koš od čvrste građe sa podrumom,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 180 m2 do 830 eura/m2 zadnjih 14 dana što veći do 33000 eura (52)
  • do 180 m2 do 830 eura/m2 klima što veći do 33000 eura (833)
  • do 180 m2 do 830 eura/m2 klima zadnjih 14 dana što veći (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>